Sponsorlu Bağlantı
Cep Adroid İnceleme
Popüler Konular
Android Oyunlar
Android Uygulamalar
Android Temalar
Zil Sesleri
Tarih: Bugün, 20:04
Koş Sosis Koş Android Apk indir
Koş Sosis Koş Popüler Aksiyon Oyunu Hemen indir
Uzun serüveni ve eğlenceli bir kurguya sahip olan koş sosis koş ismine sahip oldukça güzel bir cep telefonu uygulamasıyla siz değerli ziyaretçilerimize başbaşa bırakmak istiyoruz. Sosis görünümlü sevimli kahramanlarımız ile sizin tamamıyla yönlendirmeniz şartıyla ilerlemeli bir çok bölüme koşarak ulaşmaya çalışacağız. Canlar oyun efektleri ve birbirinden farklı bir çok engel unsurlarının cep telefonu uygulamasında bağlanması sebebiyle boş zamanlarımızı uzun serüvenini ve eğlenceli bir kurguya sahip olan koş sosis koş ismine sahip oldukça güzel bir cep telefonu uygulamasıyla siz değerli ziyaretçilerimize başbaşa bırakmak istiyoruz. Sosis görünümlü sevimli kahramanlarımız ile sizin tamamıyla yönlendirmeniz şartıyla ilerlemeli bir çok bölüme koşarak ulaşmaya çalışacağız. Canlar oyun efektleri ve birbirinden farklı bir çok engel unsurlarının cep telefonu uygulamasında barınması sebebiyle boş zamanlarımızı Güzel bir şekilde değerlendirmeniz ve eğlenceli bir anı yaşamanız bu uygulamayla kesinlikle mevcut bulunmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: Bugün, 20:01
UEFA Europa League Android Avrupa Ligi Uygulaması Hemen indir
UEFA Europa League Android Apk indir
Avrupa kupalarına 12 numaralı kupası olarak bilinen Avrupa UEFA kupası android mobil uygulamasını sizlerle birebir olarak bu sayfada sorulmaktadır. İyi bir futbol takibi olarak kendinizi görüyorsanız o sizlere bu konuda oldukça güzel bir şekilde hizmet vereceğini düşündüğümüz bu uygulamayı Cihazlarınıza indirmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. Uygulamanın oldukça üstdüzey bir şekilde tasarlandığını bir kez daha böyle türke Avrupa kupalarının iki numaralı kupası olarak bilinen Avrupa UEFA kupası android mobil uygulamasını sizlerle birebir olarak bu sayfada sorulmaktadır. İyi bir futbol takibi olarak kendinizi görüyorsanız o sizlere bu konuda oldukça güzel bir şekilde hizmet vereceğini düşündüğümüz bu uygulamayı cihazınıza indirmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. Uygulamanın oldukça üstdüzey bir şekilde tasarlandığını bir kez daha belirtirken sizlere UEFA Avrupa kupası hakkında maçları özet görüntüleri ve daha bir çok habere birebir olarak yansıtma imkanı sunacaklar.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: Bugün, 19:57
Android Modifiyeli Şahin Drift ve Park Oyunu Hemen indir
Modifiyeli Şahin Drift ve Park Oyunu Android Apk indir
Türkiye’de en çok kullanılan otomobil markası olarak karşımıza çıkan tofaşın Şahin modelinin greft ve park kulvarlar üzerinde oluşturulmuş genel kapsamlı bir simülasyon uygulamasıyla sizleri başbaşa bırakırken. Android dünyasının oldukça sevimli uygulamayı sizlerde cep telefonlarınıza ekleyerek tofaş ve Şahin otomobilinin modifiye işletim ürünlerinin birebir olarak otomobiller üzerinde tasarlama imkanı sizlere vermekte ver renk ve fa Android dünyasına oldukça sevimli uygulamayı sizlerde cep telefonlarını za yükleyerek tofaş ve Şahin otomobilinin modifiye işletim ürünlerinin birebir olarak otomobiller üzerinde tasarlama imkanı sizlere vermekte ve renk konfigürasyonlarına göre dilediğini araçlar üzerinde kullanma şansına sahip olabilirsiniz. Bu uygulamanın cep telefonları üzerinde android dünyasına kesinlikle eğlenerek oynayabileceğiniz parkur Bal’ları ve drift yarışları nda sizlere eğlenceli dakikalar yaşatacaktır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 21-02-2018, 19:51
Android Free Fire Battlegrounds Yepyeni Aksiyon Oyunu Hemen indir
Free Fire Battlegrounds Süper Aksiyon Oyunu Full Apk indir
Androit aksiyon oyunları sever kullanıcıları için tasarlanmış olan muhteşem bir uygulamayla sizlerin karşısında bulunmaktayız bu uygulama sayesinde cihazlarınızda ücretsiz olarak oldukça üstdüzey bir şekilde tasarlanmış bir aksiyon ve macera yolculuğunu adım atabilir yepyeni grafik tasarımlar altında uzun serüvenin bir parçası olarak karşımıza çıkabilirsınız. Bu uygulama sayesinde cihazlarınızda oldukça düzgün bir şekilde tasarlanmış olan aksiyon ve macera altında oluşturulmuş muhteşem bir maceraya adım atma şansını kesinlikle yapm Android lokasyon oyunları seven kullanıcıları için tasarlanmış olan muhteşem bir uygulamayla sizlerin karşısında bulunmaktayız bu uygulama sayesinde cihazlarınızda ücretsiz olarak oldukça üstdüzey bir şekilde tasarlanmış bir aksiyon ve macera yolculuğunu adım atabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 21-02-2018, 19:50
UEFA Champions League Android Şampiyonlar Ligi Uygulaması Hemen indir
Android UEFA Champions League Uygulaması Full Apk indir
2018 yılında ülkemizi temsil eden Beşiktaş’ın boy göstermiş olduğu şampiyonlar Ligi uygulamasını sizlerde Cihazlarınıza görmek istiyorsanız kesinlikle doğru sayfadasınız. Bu uygulama sayesinde şampiyonlar Ligi’nde yer alan maçların özetlerini en son haberleri maç öncesi ve sonrası kritik hamleleri en yakın en ve en doğru şekilde haberdar olma şansını uygulama dahilinde yakalama olanağına sahipsiniz. Bu uygulama resmi kanallar tarafından oluşturulmuş şampiyonlar Ligi ismine oldukça yakışan bir tasarım doğrultusunda oluşturulduğunu bir kez daha belirterek uygulamanın Tamamen ücretsiz bir şekilde Cihazlarınıza yükleme şansını sizlerde kesinlikle kaçırmayın.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 20-02-2018, 21:18
Badminton League Android Spor Oyunları Hemen indir
Android Badminton League Süper Spor Oyunu Hemen indir
Cep telefonlarınızla sizlerde farklı bir spor dalında kendinizi geliştirmek istiyor boş zamanlarınızı iyi değerlendirmek istiyorsanız badminton İsimli oyuna sahip olarak ücretsiz olarak Cihazlarınıza indirebilir ve muhteşem bir ligin sahibi olabilirsiniz. Kurgusal birikimi oldukça üstdüzey bir şekilde tasarlanmış bu uygulama sayesinde cihazlarınızda yükleyebilir hemen bu muhteşem heyecanı eksiksiz olarak yaşayabilirsiniz. Ses efektleri de oldukça üstdüzey bir şekilde tasarlanmış olan bu uygulamayı sizlerde ücretsiz olarak Cihazlarınıza yükleyerek bu heyecanın bir parçası olma şansını kesinlikle kaçırmayın.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 20-02-2018, 21:17
Dr. Parking 4 Süper Park Oyunu Son Güncelleme Hemen indir
Dr. Parking 4 Süper Park Oyunu Hemen indir
Android dünyasının sevilen park oyunlarından birisi ile daha sizlerin bu ekranlarda karşınızda bulacağız. Uygulama ücretsiz olarak cep telefonlarını za indirmeyi müteakip birbirinden farklı arama seçenekleri ve bu arabaları istediğiniz şekilde modifiye etme imkanına sahip olabileceğiniz gibi yine içeriğinde bulundurduğu bir çok park parkuruyla sizlere eğlenceli dakikalar yaşatacak andan kesinlikle kuşkunuz olmasın. Uygulama dahilinde bulunan bu muhteşem araç oyununa sahip olarak sizler de cihazlarınızda oldukça üst düzeyde bir tasarım örneği olarak karşımıza çıkan park oyununa ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 20-02-2018, 21:12
Tofaş Şahin Simülatör 3D Android Süper Simülasyon indir
Android Tofaş Şahin Simülatör 3D Şahin Uygulaması indir
Türkiye’de en çok sevilen arabalardan birisi olarak karşımıza çıkan tofaşın Şahin modeli ile tasarlanmış olan oldukça güzel bir simülasyon uygulaması ile sizleri başbaşa bırakmak istiyoruz. Uygulamada kısaca bahsetmek gerekirse Şahin araçlarına dilediğiniz kadar modifiye etme imkanına mekanik olarak değişimleri olanak sağladığını ve bir çok yarış parkuruyla dilediğiniz aracı kendiniz tasarlayarak amansız bir yarış keyfine sahip olacağınızı belirtmek isteriz. Grafik tasarımı olarak ülkemizde gördüğümüz araçların modifiye unsurlarını birebir olarak yansıtmış olduğunu görebildiğimiz bu uygulamanın ses efektleri abartı egzoz gibi daha bir çok on soru bünyesinde barındırdığını geniş kapsamlı bir simülasyon uygulaması olduğunu sizlere sayfamız doğrultusunda bildirdi Mac istiyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-02-2018, 20:05
Tigerball Yepyeni Bir Eğlence Hemen indir
Android Tigerball Full Apk indir
Oyun Bilgisi: Android ekranlarının yeni yüzü Tingerball isimli güzel bir uygulamayla oldukça eğlenceli dakikalar yaşayabileceğiniz birden çok bölümü ile uzun bir serüvene katılma şansını yakalayacağınız oldukça sevilen bir uygulamayla bu sayfada hizmet vermek istiyoruz.
Grafik Kalitesi: Grafik tasarım oldukça üstdüzey bir şekilde hazırlanmış olan bu uygulamayı cihazınıza yükleyerek renkli ve canlı grafik tasarımını sizlerde ulaşma şansını yakalayın.
Ses Kalitesi: Uygulama oyun standartlarının üstünde eğlenceli ve canlı ses efektleri ile oluşturulmuştur.
Android Sürüm: Android 3 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-02-2018, 20:05
Words With Friends 2 - Word Game Android Süper Yabancı Dil Kelime Uygulama indir
Android Words With Friends 2 - Word Game Full Apk indir
Kelime grupları’nı bir zat kazandırarak sizlere eğlenceli bir kelime eğitim uygulaması kazandırmak için sayfamızda bulunan oldukça güzel bir uygulama ile sizlerde oldukça güzel bir uygulamaya sahip olabilirsiniz. Uygulamada bir yandan eğlenerek bir yandan yabancı kelime dağarcığınızı geliştirme şansını yakalayabilirsiniz. Bu güzel uygulamanın açık ve net bir arayüze sahip olduğunu belirtmek İster hem eğitici hem de eğlenceli tarafı ile sizlere boş zamanlarınızı oldukça kifayetli bir şekilde geçirmenizi sağlayacaktır.
Devamı
  • Yorumlar: 0