Sponsorlu Bağlantı
Cep Adroid İnceleme
Popüler Konular
Android Oyunlar
Android Uygulamalar
Android Temalar
Zil Sesleri
Tarih: 17-04-2018, 22:19
Android Yapboz Tuğla Kırıcı Oyunu Full Apk indir
Yapboz Tuğla Kırıcı Süper Yapboz Heyecanı Hemen indir
Yapboz tuğla kırıcı oyunu ile sizlerde yapboz keyfini en güzel grafik tasarımlar altında kullanabilmek keyfini kaçırmayın. Android dünyasının sevilen yapboz oyunlarından birisi olarak karşımıza çıkan ve yepyeni bir ürün olarak kısa zamanda bir çok şeyi takip etmeyi başarabilen bir oyun olduğunu belirtmek istiyoruz. Renkli görünüm karakterleri sayesinde oyun daha keyifli bir hal almış ve küçüklüğümüzde de oynadığımız muhteşem yap bozları sizlerde sınırsız bir şekilde bu uygulama sayesinde kullanabilirsiniz. Android dünyasının sevilen uygulamalardan birisi olarak karşımıza çıkan bu uygulamayı sizlerde aşağıdaki dosya aracılığıyla cep telefonunuza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 17-04-2018, 22:18
The Catapult Android Süper Mancılık Oyunu Full Apk indir
Android The Catapult Süper Mancılık Oyunu Apk indir
Genelde strateji oyunlarından küçük bir bölüm olarak karşımıza çıkan muhteşem bir mücadele ile siz değerli ziyaretçilerimizin baş başa bırakırken yepyeni görünüm karakterleri üzerinde gerçek bir mancınık savaşına sizlerde hazır olun! The Catapult İsmi altında oluşturulan muhteşem bir uygulama siz değerli ziyaretçilerimizin karşına çıkarken gerçekten oldukça keyifli dakikalar yaşayacağını düşündüğümüz bu uygulamayı cep telefonunuza indirmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. Kendine özgü yepyeni renkli tasarımı ve ses efektleri ile gerçek bir savaş düzeni uygulama dahilinde görsel efektler ile sağlanmış olduğunu görebiliyoruz. Büyük büyük kayaları amansız uzaklıklara ulaştırmaya hazır mısınız? Bu konuda hemen muhteşem heyecanı kaçırmamak adına aşağıdaki dosyayı cep telefonlarınıza indirmenizi tavsiye ediyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 13-04-2018, 20:31
Power Pop Bubbles Android Süper Arcade Oyunu Full Apk indir
Power Pop Bubbles Popüler Baloncuk Uygulaması Apk indir
Ülkemizde en çok sevilen uygulamalardan ve bu kategori üzerinden tasarlanan arcade oyunlarının güzel bir örneği ile siz değerli ziyaretçilerimizin baş başa bırakmak isteriz. Android dünyasının sevilen uygulamalarından birisi olarak karşımıza çıkan yine milyonlarca kişinin severek oynadığını göre bildiğimiz bu uygulamayı sizlerde cep telefonlarınıza ücretsiz olarak indirmeye ne dersiniz? Uygulama ülkemizde çok sevilen eşleştirme oyun kurgusunu birebir olarak kendim üyesinde buluşturmuş ve renkli grafik tasarımı altında kullanıcılara birebir olarak hitap etmeyi başarmıştır. Bu konuda birbirinden farklı bir çok bölüm yaratarak kullanıcılara uzun soluklu bir serüvene adım atma şansını da vermiştir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 13-04-2018, 20:29
Subway Princess Runner Android Yepyeni Subway Surfer Oyunu Full Apk indir
Android Subway Princess Runner Apk indir
Subay princess İsimli dünya çapında 100 milyondan fazla indirilmiş oyunun yepyeni bir örneği ile siz değerli ziyaretçilerimizin hizmet vermek isteriz. Uygulamada oldukça fazla bir şekilde benzerlikler bulunmakta olup yine kahramanımızın kendi mücadelelerine tanıklık edeceğiz. Bu mücadeleleri gerçekleştirirken kahramanımıza yardımcı olacak kişilerin de bulunduğunu belirterek uygulamanın oldukça keyifli ve uzun soluklu bir eğlence içerdiğini yeniden siz değerli ziyaretçilerimize belirtmek isteriz. Uygulamayı hem severek kullanacak hem de keyifli bir şekilde cep telefonlarınız da boş zamanlarınızı değerlendirebileceğimiz bir oyun olarak kullanım özelliğini taşıyacağına inanıyoruz.

Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-04-2018, 17:47
Partymasters - Fun Idle Game Android Arcade Oyunu Full Apk indir
Android Partymasters - Fun Idle Game Apk indir
Milyonlarca kişinin takip etmiş olduğu oldukça güzel bir uygulama olarak karşımıza çıkan muhteşem bir oyun ile siz değerli ziyaretçilerimizin hizmetinde bulunmaktayız. Arcade oyun grup ve kategorilerinde beğenilerek oynan muhteşem bir mücadele ile siz değerli ziyaretçilerimizin hizmetinde bulunmaktayız. Hiç bu kadar zengin olmamıştınız. Bu uygulamayla beraber sizlerde dünya çapında bir zengin ve eğlence hayatında hunharca para harcayan bir İnsan olarak bu deneyimi yaşayabilirsiniz. Gerçek hayatında maddi durumu çokta elverişli olmayan kullanıcılarımızın gerçekten beğenerek kullanabileceği zenginliğin iftira ile yaşayabileceğiniz güzel renkli bir simülatör uygulaması olarak karşımıza çıkmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-04-2018, 21:14
Android Labirentin Kralı Oyunu Full Apk indir
Labirentin Kralı Popüler Labirent Oyunu Full Apk indir
Şu an olmasa da birkaç yıl öncesine kadar bulmaca bölümlerinde gazetelerin beğenilerek kullanıldığı labirent bulmacaları meraklıları için mobil ortamlarda düzenlenmiş bu uygulamayla yine eğlenceli zamanlar yaşama şansına sayfamızda yakalayabilirsiniz. İsmi de labirent kralı olarak geçen bu uygulama ile gerçekten keyifli dakikalar yaşayabilir ve bu sevdiğiniz uygulamanın bir parçası olma şansına sahip olabilirsiniz. Tıpkı bulmaca sayfalarında olduğu gibi mobil ortamlarda da görsen nitelikleri bu şekilde tasarlanmış olan bu uygulamayı cihazlarınıza indirerek keyfili Bir oyun keyfi yaşayabilirsiniz. Uygulamada yine ses niteliği orta seviyede ve rahatlatıcı keyifli bir oyun deneyimi yaşama amacı güdülmüş ses efektleri barındırmıştır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 8-03-2018, 18:09
Tiny Rails Yepyeni Tren Oyunu Hemen indir
Tiny Rails Android Apk indir
Son günlerde oldukça beğenilen bir oyun olarak karşımıza çıkan Arcade oyun kategorisinde bir çok kişi tarafından Kabul görmüş oldukça iyi bir uygulamayla sizleri başbaşa bırakmak isteriz. Bu androit oyunun belli başlı bölümleri uzun süreli serüvenleri ile sizlere ciddi anlamda uygulama keyfi katacağınıdan şüpheniz olmasın. Grafikleri ve ses efektleri mühendisler tarafından tasarlanmış olan ciddi anlamda elverişli bir uygulama olduğunu belirtmek istiyoruz. Bu uygulamayla beraber sizlerde cep telefonlarınıza aşağıdaki oyun indirebilir ve bu muhteşem mücadelenin bir parçası haline gelebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 8-03-2018, 18:08
Space Shooter: Galaxy Attack Android Süper Galaksi Oyunu Full Apk indir
Space Shooter: Galaxy Attack Android Süper Galaksi Oyunu Hemen indir
Oyun Bilgisi: Oyun konsolları ve atari oyunlarında da sevilerek oynanan Galaxy savaş oyunlarından bir örneği de mobil versiyonlar aracılığıyla oluşturulmuş ve sayfamızda siz değerli ziyaretçilerimize sunmak için bu sayfayı oluşturulmuş bulunmaktayız.
Grafik Kalitesi: Görünüm karekterleri uygulama üzerinde bulunan Savaşan unsurlar olsun ya da Galaxy Savaşı unsurları olarak bu muhteşem mücadele tam olarak resmedilmiş bulunmaktadır.
Ses Kalitesi: Galaxy düzeni savaş on sorularının gösterimi amaçlı oluşturulan muhteşem ses efektlerini bünyesinde barındıran oldukça keyif alabileceğiniz bir oyun olarak göz önünde bulundura biliriz.
Android Sürüm: Android 2.3.3 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-02-2018, 17:48
Android Minecraft Pocket Edition SD Data + Apk indir
Minecraft Pocket Edition Tam Sürüm Son Güncelleme Hemen indir
Minecraft pocket edition isimli oyun ile sizler de geniş kapsamlı bir maceraya atılır mısınız? Bu oyun sayesinde sizlerde muhteşem bir maceraya adım atabilirsiniz. Piyasaya sürüldüğü günden bu yana milyonlara hitap eden muhteşem bir maceraya adım atabilirsiniz. Android oyun dünyasının en kifayetli oyunları arasında yer alan bu muhteşem oyunu sizler de cep telefonlarınız ile kıyasıya oynayabilir ve maceralara adım atabilirsiniz. Oyunun sınırsız harita yeteneği ile bu denli bir maceraya adım atabilir ve bu oyunun keyfini kıyasıya çıkarabilirsiniz. Grafikleri kendine özgü olan minecraft süper bir oyun efekt grubu barındırmakta olup bu muhteşem maceraya kesinlikle adım atabilirsiniz. Android zil ses efektleri ile muhteşem kurgusunun yanı sıra Kullanıcı yorumları dahilinde alabilmekteyiz ki herhangi bir yaş sınırı gözetmeksizin milyonlarca kişinin bu uygulamayı severek kullandığını görebilmekteyiz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 23-02-2018, 20:04
Koş Sosis Koş Android Apk indir
Koş Sosis Koş Popüler Aksiyon Oyunu Hemen indir
Uzun serüveni ve eğlenceli bir kurguya sahip olan koş sosis koş ismine sahip oldukça güzel bir cep telefonu uygulamasıyla siz değerli ziyaretçilerimize başbaşa bırakmak istiyoruz. Sosis görünümlü sevimli kahramanlarımız ile sizin tamamıyla yönlendirmeniz şartıyla ilerlemeli bir çok bölüme koşarak ulaşmaya çalışacağız. Canlar oyun efektleri ve birbirinden farklı bir çok engel unsurlarının cep telefonu uygulamasında bağlanması sebebiyle boş zamanlarımızı uzun serüvenini ve eğlenceli bir kurguya sahip olan koş sosis koş ismine sahip oldukça güzel bir cep telefonu uygulamasıyla siz değerli ziyaretçilerimize başbaşa bırakmak istiyoruz. Sosis görünümlü sevimli kahramanlarımız ile sizin tamamıyla yönlendirmeniz şartıyla ilerlemeli bir çok bölüme koşarak ulaşmaya çalışacağız. Canlar oyun efektleri ve birbirinden farklı bir çok engel unsurlarının cep telefonu uygulamasında barınması sebebiyle boş zamanlarımızı Güzel bir şekilde değerlendirmeniz ve eğlenceli bir anı yaşamanız bu uygulamayla kesinlikle mevcut bulunmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0