Sponsorlu Bağlantı
Cep Adroid İnceleme
Popüler Konular
Android Oyunlar
Android Uygulamalar
Android Temalar
Zil Sesleri
Tarih: 28-01-2017, 10:14
Android Toy Blast Süper Bulmaca Oyunu Full Apk indir
Toy Blast Android Apk indir
Oyun Bilgisi: Bulmaca oyunu severler için tasarlanmış olan oldukça üst düzey bir uygulamayı cep telefonlarınıza yükleyerek grafik tasarım var altına oluşturulmuş olan bu uygulamaya sahip olun ve bulmaca oyun kulvarında ki hem önemli örneklerinden birisini cihazlarınıza ücretsiz olarak indirmiş olacaksınız.
Grafik Kalitesi: Renkli grafikler altında ve canlı oyun efektleri ile oluşturulmuş olan üst düzey bir bulmaca oyununa sizlere de kesinlikle sahip olmalısınız.
Android Sürüm: Android 2.3 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 14-01-2017, 10:19
Angry Birds Blast Android Angry Birds Yeni Versiyon Full Apk indir
Angry Birds Blast Android Apk indir
Android oyun dünyasının Belki de ilk örneklerinden olan ve birçok Android yazılamaz sahibi olan cep telefonunda otomatik olarak kayıtlı bir şekilde karşımıza çıkan Angry Birds isimli oyunun en son güncellemelerinden birisi olarak karşımıza çıkan Angry Birds Blast ismine sahip olduğu yepyeni bir kurguyla karşımıza çıkan son versiyonu sizlere de oldukça güzel ve eğlenceli dakikalar yaşatmayı amaçlanmıştır. Android dünyasının bu sevdanın uygulaması ile beraber Sizlerde yepyeni bir tasarıma sahip bir yer Angry Birds mücadelesine katılmak istiyorsanız kesinlikle sayfamızdaki bu uygulamayı dikkatli bir şekilde inceleyerek renkli grafik tasarımı ve eğlenceli dünyasına adım atmaya başlayacaksınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 13-01-2017, 17:06
2048 Android Popüler Bulmaca Oyunu Son Güncelleme Hemen indir
Android 2048 Süper Bulmaca Oyunu Full Apk indir
Uygulamanın kendi platformu üzerinde verilen sayıları birbirine çarptırarak 2048 sayısını elde etmeye çalıştığımız oldukça özel ve eğlenceli bir bulmaca oyununun sizlere de cep telefonlarınıza görmek istiyorsanız oldukça güzel oyunu aşağıdaki dosya aracılığıyla ücretsiz olarak cihazlarınızı indirmeniz mümkün gözüküyor. Oyunun yeni versiyonuyla gerçekten renkli grafik tasarımı ve matematiksel zeka geliştirici bu muhteşem bulmaca oyununu sizlere hem eğlendirecek hem de bir nevi beyin egzersizi yaptırma şansına tanıyacaktır. Rahatlatıcı ve eğlenceli ses efektleri ile de kullanıcıya oldukça güzel bir oyun oynama şansını tanıyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 17-12-2016, 18:14
Buttons and Scissors Android Apk indir
Buttons and Scissors Android Düğme Bulmaca Oyunu Full Apk indir
Son zamanlarda birçok kişi tarafından oldukça beğenilerek ve sevilerek kullanılan Android uygulamalardan birisi olarak karşımıza çıkan yepyeni bir bulmaca oyunu ile sizlerin karşısında olacağız. Oyunda plastik düğmeler ile birbirine eşleme sürecinin geçirerek oldukça üst düzey bir uygulama karşımıza çıkıyor. Çok renkli grafik tasarımı ile sizlere büyük bir Keyif veren ve oyun eğlenceli ses efektleri ile beraber de kullanımı oldukça güzel bir hal alacağına şüpheniz olmasın.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 5-12-2016, 14:06
Bridge Construction Simulator Süper Köprü Yapma Oyunu Hemen indir
Bridge Construction Simulator Android Apk indir
Köprü yapma mimarisinin konusu olarak seçmiş olan oldukça güzel sizlere mimari açıdan görevler yükleyecek destekleri ve altyapısını tam olarak sağlam bir şekilde hazırlayabileceğiniz verilen boşluklar arasında oluşturma imkanınız sizlere tanıyan muhteşem bir köprü yapma uygulaması olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu güzel uygulama ile beraber sizlere de kendinize oldukça uygun bir şekilde tasarlanmış olan bu uygulamayı kullanma imkanı yakalayarak sahibi olma şansını kaçırmayın.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-11-2016, 14:43
Troll Face Quest Video Games Android Apk indir
Troll Face Quest Video Games Full Apk indir
Bulmaca oyun severler tarafından tasarlanmış olan oldukça güzel bir uygulama ile sizleride baş başa bırakmak istiyoruz. Android dünyasının sevilen uygulamalar arasında yer alan bulma oyunlarının yepyeni bir örneği olarak karşımıza çıkan bu oyunu dünya çapında kısa zamanda birçok kişi tarafından kullanıldığını gözlemlemekteyiz. Bu güzel Android uygulama ile beraber sizlere de cep telefonlarınıza oldukça eğlenceli bir bulmaca oyunu eklemek istiyorsanız kesinlikle kaçırmak istemeyeceğiniz türden bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 26-11-2016, 14:09
Android Tasty Tale: Aşçılık Oyunu indir
Tasty Tale: Aşçılık Oyunu Android Apk indir
Kendi mutfağınızın Android cep telefonlarınız vasıtasıyla oluşturabileceği muazzam bir aşçılık oyunu ile yepyeni lezzetler meydana getirebileceğiniz gerçekten güzel bir uygulama ile sizleri baş başa bırakmak isteriz. Android dünyasının bu uygulaması ile beraber Sizlerde kendinize sahip olabileceğiniz oldukça güzel bir uygulamayı cep telefonlarınıza yüklemek fırsatını yakalayabilirsiniz. Android dünyasının bu güzel uygulaması ile beraber cep telefonlarınız da yaşayabileceğiniz oldukça muazzam bir grafik tasarıma sahip bu aşçılık eğlencesine kesinlikle kaçırmayın.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 24-11-2016, 10:35
Power Line Android Süper Bulmaca Oyunu indir
Power Line Android Apk indir
Bulmaca oyun severler için güzel tasarımlar altında oluşturulmuş olan Süper bir uygulama ile sizlere de boş vakitlerinizi iyi değerlendirebileceğiniz bir bulmaca oyununa sahip olabilirsiniz. Android dünyasında oldukça fazla bir şekilde karşımıza çıkan bulmaca oyun örneklerinin başında gelen ve kullanıcılarından yeni çıkmasına rağmen oldukça güzel yorumlar alan bu muazzam uygulamaya kesinlikle sahip olarak hem boş zamanlarınızı güzel geçirebilir hem de bir nevi beyin egzersizi yapma şansını yakalayabilirsiniz. Eğlenceli seçenekleriyle de oyun ayrı bir şekilde güzel deneyim yaşama şansını sizlere veriyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 23-11-2016, 18:28
Balance Süper Elektrik Ağları Puzzle Dağıtım Oyunu indir
Android Balance Oyunu Full Apk indir
Son dönemlerin popüler bir oyunu olarak karşımıza çıkan ve elektrik devir organizasyonlarının bizzat gerçekleştirildi süper bir uygulamayla sizleri başbaşa bırakmak isteriz. Şebeke hayatının şebeke hatların sağlandığı Muazzam bir uygulama olarak karşımıza çıkan bir oyun ile başbaşa kalabileceğiniz niteliklere sahip bu uygulamaya hemen aşağıdaki dosyayı cep telefonlarınıza yükleyerek kullanma şansını yakalayabilirsiniz. Güzel uygulama için cep telefonlarınızda aşağıdaki dosya aracılığıyla ücretsiz olarak indir ve muhteşem maceralarını bir parçası olarak bölümleri birer birer geçmeyi hedefleyin. Android dünyasının bu güzel uygulamasını kesinlikle kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 16-11-2016, 18:51
Mahjong Android Süper Eşleşme Oyunu Full Apk indir
Android Mahjong Apk indir
Uzakdoğu'da hafıza oyunu olarak bilinen boş zamanlarımızı değerlendirebileceğimiz aynı zamanda beyin jimnastiği yaptıran oldukça ünlü eşleşme oyun olarak bildiğimiz mahjong ismine sahip süper bir oyun ile sizlerin hizmetindeyiz. Dünya çapında birçok kişi tarafından oldukça sevilen görünüm karakterleri bakımından güzel bir tasarıma sahip olduğunu söyleyebileceğimiz ve eğlenceli ses efektleri ile kullanıcının tam not almayı başarabilmiş olağanüstü bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz. Sizlerde cep telefonlarınızda bu güzel uygulamaya sahip olmak istiyorsanız hemen aşağıdaki dosyayı cihazınıza indirebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0