Sponsorlu Bağlantı
Cep Adroid İnceleme
Popüler Konular
Android Oyunlar
Android Uygulamalar
Android Temalar
Zil Sesleri
Tarih: 23-03-2018, 12:34
Yapboz Yapboz Android Süper Yapboz Uygulaması Apk indir
Yapboz Yapboz Android Yepyeni Popüler Yapboz Oyunu Hemen indir
Dünya çapında bir çok kişinin severek oynadığı yediden yetmişe gerek bilgisayar gerek normal evlerimizde kullandığımız yapboz oyununun mobil versiyonlar üzerinden kullanımına sağlanmış oldukça güzel bir uygulamayı siz değerli ziyaretçilerimizin hizmetine sunmak isteriz. Bu uygulamayla beraber sizlerde en küçük parça yapboz sayısına yapbozu tamamlamanızı müteakip daha geniş sayılarda oldukça güzel grafik tasarımlar altında oluşturulmuş resim yapboz ağını yapma görevlerini sizlere vermektedir. Yapboz meraklısı kullanıcılarımızın boş zamanlarını değerlendirilmesi açısından severek kullanacağını düşündüğümüz bu muhteşem uygulamayı sizlere şiddetle tavsiye ediyor ve uygulamanın cep telefonlarınız da küçük bir alan teşkil edeceğini bir kez daha belirtmek isteriz. Bu uygulamada rahatlatıcı ses efektleri sayesinde eğlenceli bir kullanım yaşanmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 23-10-2016, 10:14
Yirmibir! Popüler Android Kağıt Oyunu indir
Yirmibir! Android Apk indir
Android dünyasının sevilen kağıt uygulamalarının bir örneği olarak karşımıza çıkan 21 ismine sahip süper bir kağıt oyunu ile sizlerle eğlenceli bir dünyaya adım atmaya hazır olun. Android cep telefonlarına sahip birçok kişinin olduğu için sever kullanmış olduğu 21 kağıt oyunuyla Sizler de kolay bir öğrenim süreci geçirerek sevilen kağıt oyunu uygulamasını aşağıdaki dosya aracılığıyla ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. Sevdiklerinizle ya da cihazınızın otomatik belirlemiş olduğu kullanıcılar ile oynayabileceğiniz bu güzel uygulamayı sizlere de kesinlikle kaçırmayın.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 11-09-2016, 12:07
Batak ihale Eşli Batak Oyunu Full Apk indir
Android Batak ihale Eşli Batak Oyunu Full Apk indir
İhaleli batak yada eşli batak oyun severler için tasarlanmış olan ülkemizdeki genç neslin vazgeçilmez kağıt oyunları arasında yer alan bu muhteşem uygulamaya Android Cep telefonlarınız aracılığı ile sahip olma imkânına bu sayfada sahipsiniz. Öncelikle bahsetmiş olduğumuz gibi batak oyununun ihaleli eşli ya da üçlü oynanan çeşitleri ile sizlere birden çok olanak sağlayabilecek muhteşem Android oyun ile boş vakitlerinizi daha güzel bir şekilde değerlendirebileceğinize inanıyoruz. Sizler de gerçekten sağlam bir batak tutkunuysanız bu güzel çeşitli uygulamaya muhakkak sahip olmalısınız.

Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 11-09-2016, 10:03
FreeCell Süper Kağıt Oyunu Full Apk indir
FreeCell Android Apk indir
Oyun Bilgisi: Farklı enstantaneler de fal oyunu görmek isteyen kullanıcılarımız için gerçekten güzel bir şekilde hazırlanmış olduğunu gördüğümüz süper bir masa oyunu.
Grafik Kalitesi: Standart masa oyunlarında hazırlanmış teması ile sizlere kolay bir şekilde öğrenip süper bir oyun seçeneği sunmaktadır.
Ses Kalitesi: Standart bir ses düzeni sağlanmış olup masa oyunu olarak hizmet vermektedir.
Android Sürüm: Android 2.3 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-09-2016, 12:00
Batakçı Süper Batak Oyunu Full Apk indir
Batakçı Android Apk indir
Oyun Bilgisi: Gündelik hayatta gerek akşam misafirlikler de gerek ise gündüz çay bahçelerinden ülkemiz tarafından oldukça sevilerek oynanan süper bir kağıt oyunu batak ile karşınızdayız.
Grafik Kalitesi: Android dünyasının ülkemiz safhasında kağıt oyunları bazında sevilerek oynanan ve grafikleri oldukça güçlü bir şekilde yansıtılmış bir oyun.
Ses Kalitesi: Ses efektleri tam olarak etki göstermese de oyun kağıt oyunu olarak kişilere hizmet vermektedir.
Android Sürüm: Android 2.3 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 9-09-2016, 10:37
Batak Club Android Süper Batak Oyunu Full Apk indir
Batak Club Android Apk indir
Ekranlarınızın başında kağıt oyunlarının en çok sevilen uygulamalar arasında yer alan batak oyununu sizler ve gündelik hayatımızda herhangi bir zamanda oynamak istiyorsanız Android yazılıma sahip bir cep telefonunuz mevcutsa bu duruma artık çok kolay. Muhteşem bir tasarıma sahip olan bu güzel uygulamada ihaleli Koz maça gibi birçok çeşidi ile batak oyununu istediğiniz çeşitli oynama imkanına sahip olabileceksiniz. Tasarım açık ve net bir arayüze sahip olan bu muhteşem masa oyununu sahip olmak isterseniz aşağıdaki dosyayı ücretsiz olarak cep telefonlarınıza yüklemeniz yeterli olacaktır.

Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 8-09-2016, 16:34
Android Pişti Oyunu Full Apk indir
Pişti Oyunu Android Apk indir
Özellikle kahvehanelerde ve birçok aile çay bahçesinde gençlerimiz küçüklerimiz tarafından belki de en kolay bir şekilde öğrenilmesi sebebi ile oynanan Pişti oyununu Android yazılımına sahip cep telefonlarında da görme imkânına bu sayfa dahilinde sahip oluyorsunuz. Bire bir masa uygulamalarının ana teması olarak karşımıza çıkan net bir arayüze sahip bu uygulama açık ve kullanıcının kolay bir şekilde öğrenmesini sağlayacak niteliklere sahiptir. Uygulama standart ses efektleri mevcut bir uygulama olup gerçekten boş zamanlarınızı iyi değerlendirebileceğiniz bir kağıt oyunu olarak kullanabileceksiniz.

Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 7-09-2016, 10:42
Android Batak HD Online Full Apk indir
HD Batak Oyunu Online Hemen indir
Oyun Bilgisi: Ülkemizde genel olarak oynanan bir kağıt oyunu olarak karşımıza çıkan süper bir uygulama batak ile karşınızdayız.
Grafik Kalitesi: Klasik kahvehanelerde oynanan batak masa grafikleri bizzat yansıtılmıştır.
Ses Kalitesi: eğlenceli ses efektleri mevcut güzel bir batak oyunudur.
Android Sürüm: Android 2.3 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 6-09-2016, 12:28
Android Solitaire - Kağıt Falı Oyunu Full Apk indir
Solitaire - Kağıt Falı Android Apk indir
Oyun Bilgisi: Bilgisayarda fal üzerinden sevilerek oynanan süper bir kağıt falı olarak karşımıza geçiyor.
Grafik Kalitesi: Süper bir tasarım üzerinden gerçek bir Solitaire isimli oyunu süper bir fal deneyimi yaşabilirsiniz.
Ses Kalitesi: Ses düzeni sağlamış süper bir fal oyunu olarak Solitaire ilk beşe kesinlikle girecektir.
Android Sürüm: Android 2.3 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-07-2016, 12:26
Fairway Solitaire Blast Android Süper Kağıt Oyunu Full Apk indir
Fairway Solitaire Blast Android Apk indir
Bilgisayarlarda şüphesiz ki en çok sevilen kağıt oyunları arasında yer alan bir nevi fal oyunu olarak da karşımıza çıkan solitaire ismine sahip olan oyun ile bu sayfada sizlere hizmet vereceğiz. Bu muhteşem oyunda orijinal bilgisayar Windows grafikleri ile beraber tasarlanmış olan oyun tasarımının yanı sıra sizlere güzel bir şekilde hizmet verecek bir oyun konsolu bulunmaktadır. Eğlenceli fal oyunları arasında yer alan bu güzel uygulama birçok kişi tarafından sevilerek oynandığını kullanıcılar yorumları dahilinde görebilmekteyiz. Sizler de ücretsiz olarak sahip olabileceğiniz bu güzel uygulamaya hemen aşağıdaki dosya aracılığıyla cihazlarınıza yükleyerek eğlencenin bir parçası olun.
Devamı
  • Yorumlar: 0