Sponsorlu Bağlantı
Cep Adroid İnceleme
Popüler Konular
Android Oyunlar
Android Uygulamalar
Android Temalar
Zil Sesleri
Tarih: 27-04-2018, 22:54
Draw Something Classic En Popüler Çizim Oyunu Full Apk indir
Android Draw Something Classic Süper Çizim Oyunu Apk indir
Çocuklarını düşünen bir bireyler olarak sizlere çocuklarınızın yeteneğini geliştirmesi açısından kullanabilecek oldukça güzel bir çizim uygulaması ile baş başa bırakmak isteriz. Bu uygulamanın ismi Draw Something Classic olarak özenle çıkarmakta ve dünya çapında bir çok kişi tarafından sevilerek kullanılan sizlere eğlenceli çizimler yapmayı Öğreten ve bu konuda yeteneğinizin gelişmesini sağlayacak niteliklere sahip olan bu uygulamayı kesinlikle kaçırmayın. Gündelik hayatında bir şeyler çizmeyi ve resim sanatına olan yeteneği sayesinde ön planda bulunmayı seven kullanıcılarımızın gerçekten severek kullanabileceğini düşündüğümüz muhteşem uygulamayı sizlerde kaçırmayın.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-04-2018, 22:13
Android 2018 Genel Kültür Bilgi Yarışması Oyunu Full Apk indir
2018 Genel Kültür Bilgi Yarışması Oyunu Android Full Apk indir
Genel kültür seviyesini geliştirmek isteyen kullanıcılarımız için mobil versiyonları aracılığıyla boş zamanlarını iyi bir şekilde değerlendirmek hem eğlenip hem de kendini geliştirmek isteyen kullanıcıların göz atmasını şiddetle tavsiye etmek istediğimiz bir uygulamayla siz değerli ziyaretçilerimize baş başa bırakıyoruz. Bu uygulamayla belirtmiş olduğumuz gibi en güncel sorular dahilinde ve genel kültür seviyenizi üst düzey bir noktaya çıkaracak oldukça kifayetli bir uygulama olan 2018 genel kültür bilgi yarışması ile bahsetmiş olduğumuz gibi hem genel kültür seviyenizi üst düzeye çıkaracak hem de eğlenceli bir oyun keyfi yaşayacaksınız. Bu uygulama sizlere tipik bir bilgi yarışması formatın da hazırlanmış ve birbirinden farklı bir çok soruyu iletirken öğrenmeye teşvik eden genel kültür sorularını bünyesinde barındırmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 11-04-2018, 18:25
Android Gizli Kelime Oyunu Full Apk indir
Gizli Kelime Oyunu Hemen indir
Kelime oyun gruplarından hoşlanan kullanıcılarımız için oldukça güzel bir şekilde tasarlanmış olan gizli kelime oyunu isimli sevilen son dönemlerde popüler olarak karşımıza çıkan ve milyonlarca kişinin cep telefonlarına indirdiği bu uygulamayı siz değerli ziyaretçilerimizin karşısına Çıkarmak istedik. Bu uygulamayla beraber sizlerde oldukça eğlenceli bir kelimeye grubunu öğrenmek için adım atabilir ve oldukça güzel bir şekilde tasarlanmış olan bu uygulamayla beraber eğlenceli dakikalar yaşayabilirsiniz. Daha önceden de bahsetmiş olduğumuz gibi kelime oyunu seven kullanıcılarımız için birebir olarak tasarlanmış bu uygulamayı kesinlikle kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-02-2018, 20:05
Words With Friends 2 - Word Game Android Süper Yabancı Dil Kelime Uygulama indir
Android Words With Friends 2 - Word Game Full Apk indir
Kelime grupları’nı bir zat kazandırarak sizlere eğlenceli bir kelime eğitim uygulaması kazandırmak için sayfamızda bulunan oldukça güzel bir uygulama ile sizlerde oldukça güzel bir uygulamaya sahip olabilirsiniz. Uygulamada bir yandan eğlenerek bir yandan yabancı kelime dağarcığınızı geliştirme şansını yakalayabilirsiniz. Bu güzel uygulamanın açık ve net bir arayüze sahip olduğunu belirtmek İster hem eğitici hem de eğlenceli tarafı ile sizlere boş zamanlarınızı oldukça kifayetli bir şekilde geçirmenizi sağlayacaktır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-05-2017, 00:43
Android İmsakiye 2017 Uygulaması Full Apk indir
Android 2017 imsakiye uygulaması Hemen indir
Bulunduğumuz noktadan Ramazan Ayı'na özel imsakiye uygulaması ile 2017 yılının herhangi bir noktaya Özgür saatlerini birebir olarak kullanma şansını yakalayabilirsiniz oldukça güzel bir uygulama ile sizleri başbaşa bırakmak istiyoruz. Bu Kutlu ay için üretilmiş olan oldukça elverişli bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz. Kullanıcılar için kolay biri kullanan örneği gösteren bu muhteşem uygulama sizlere kesinlikle Ramazan ayı boyunca oldukça elverişli bir şekilde dini vecibelerini yerine getirirken kullanım özelliği sağlayacaktır. Android yazılımı sahip olan bir cep telefonu için üretilmiş olan bu güzel uygulamayı Sizler de kesinlikle kaçırmadan hemen aşağıdaki dosya aracılığıyla imsakiye 2017 isimle uygulamasını cep telefonlarınıza yükleyin.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-01-2017, 12:12
Android Kelime Avı Oyunu Full Apk indir
Kelime Avı Android Süper Kelime Oyunu Hemen indir
Oyun Bilgisi: Birçok gazetenin de bulmaca sayfalarında gördüğümüz oldukça beğenilen kelime avı uygulaması ile sizlere de gerçekten güzel bir uygulama ile başbaşa bırakmak isteriz.
Grafik Kalitesi: Eğlenceli promosyonun yanısıra renkli görünüm karakterleriyle de oyun efektlerinin oldukça üst düzey bir şekilde tasarlandığını görebiliyoruz.
Android Sürüm: Android 3.0 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 17-01-2017, 17:22
Wheel of Fortune Free Play Android çarkıfelek Oyunu Hemen indir
Wheel of Fortune Free Play Android Apk indir
Ülkemizde de bir dönem oldukça beğenilerek izlenen Çarkıfelek yarışmasının mobil versiyonu aracılığı ile düzenlenmiş bir Android uygulamayı sizler ile başbaşa bırakmak isteriz. Renkli grafik tasarımı ve Çarkıfelek'teki normal standart oyun kurgusunun bizzat uygulama tarafından işlenmiş olduğunu görebiliyoruz. Uygulama geniş kitlelere hitap etmeyi başarabilmiş olduğu gibi sizlere oldukça eğlenceli bir dünyanın kapılarını aralayacak olmasından kesinlikle memnuniyet duymalısınız. Oldukça güzel tasarımlar altında oluşturulmuş bu muhteşem uygulamayı sizler de kesinlikle kaçırmayın.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-09-2016, 16:07
Word Search Kelime Bulma Oyunu Full apk indir
Word Search Android Apk indir
Gündelik hayatımızda almış olduğumuz gazetelerde de oldukça fazla bir şekilde rastladığımız bulmaca bölümlerinin bulunduğu sayfalardaki kelime bulmaca uygulamasının mobil ortamlarda hazırlanmış Android oyun örneğiyle sayfamızda sizlere hizmet vermek isteriz. Bu güzel oyun tıpkı bizim bulmaca sayfalarına görebildiğimiz gibi belirli kelimeleri birbirinden farklı ve karışık şekilde dağıtılmış harflerin arasında bulmamızı istiyor. Hemen aşağıdaki dosyaları cep telefonlarımızı yükleyerek Sizler de bu güzel kelime bulmaca uygulamasını ücretsiz bir şekilde sahip olabileceğiniz gibi grafik tasarımı ve eğlenceli ses efektleri ile kullanıcılarına güzel bir oyun deneyimi yaşatan bu muhteşem oyuna sahip olabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 17-09-2016, 14:26
Tahmin Et! Süper Eğlence Android Apk indir
Tahmin Etme Oyunu Full Apk indir
Görmekte olduğunuz fotoğraflar üzerinden yarısı çıkmamış bir şekilde ya da flu bir biçimde size görsel nitelikleri sunulmuş ünlüleri tahmin etme yarışına en keyifli bir biçimde katılmak istemez misiniz? Görsel nitelikler üzerinden tahmin etmeniz istenilen birçok fotoğraf bulunmakta olup oyunun çeşitli kategoriler üzerinden de yarışma şansına sahip olabileceğiniz bir hafızaya sahip olduğunu söylemek mümkün. Detaylı bir uygulama tasarımına sahip olan bu muhteşem uygulamayla beraber eğlenceli oyun dünyasına sahip olma açısından kesinlikle bu uygulamayı kullanmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Android oyun deneyimine sahip olacağınız muhteşem uygulamayla beraber kesinlikle cep telefonlarınızdan ellerinizden düşmeyecek niteliklere sahip bir uygulama olduğunu söylemek de mümkün.

Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 17-09-2016, 12:23
Yasak TR Tabu Benzeri Süper Türkçe Oyun Hemen indir
Yasak TR Android Apk indir
Gündelik hayatın içerisinde boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz sevdiklerinizle beraber ev ortamlarında sevilerek oynanan uygulamaların arasında yer alan Tabu oyunu mobil ortamlarda Türkçe bir dille tasarlanmış olan yasak TR ismine sahip uygulama ile bu güzel Kelime oyun deneyimini yaşayabilmeniz artık çok kolay. Oyun platformunda anlatmanız istenilen kelimenin baş tarafta bulunması ile beraber bu kelimeyi anlatırken kullanmayacağınız kelimelerde aşağıda sizlere oyun Platformu üzerinden sunulmaktadır. Kolay bir kullanımı ve oldukça güzel bir görsel niteliklerde tasarlanmış olan bu uygulama sizlere zamanlayıcı hizmeti de vermektedir.

Devamı
  • Yorumlar: 0