Sponsorlu Bağlantı
Cep Adroid İnceleme
Popüler Konular
Android Oyunlar
Android Uygulamalar
Android Temalar
Zil Sesleri
Tarih: 19-04-2018, 22:12
Homescapes Uzun Soluklu Bir Simülasyon Oyunu Full Apk indir
Android Homescapes Son Güncelleme indir
Cep Telefonlarımızda uzun soluklu bir simülatör keyfine adım atmaya ne dersiniz? Cevabınız şayet evet ise böyle bir uygulamaya sahip olmak istiyorsanız android dünyasının yeni üyelerinden birisi olarak karşımıza çıkan bu uygulamayı cep telefonlarınıza yükleyebilirsiniz. Bu simülatörün kişisel bir karakter üzerinde oyun kurgusunu geliştirdiğini görmekteyiz aynı zamanda gerçek zamanlı kişilerin de kendi platformunuza dahil etme şansına sahip olabileceğiniz gibi mobil ortamlarda yaratılmış olan yepyeni bir hayata sizi simüle edecek. Böylesi bir hayat oyununa aklınıza gelen bütün kriterler işlenmiş ve gerçekleştirilmiş bulunmaktadır. Grafik ve ses efektlerinin belirtmiş olduğumuz gibi gerçekten üst düzey bir şekilde tasarlandığını yeni bir oyun olması sebebiyle de son teknoloji görünüm kalitesi üzerinden oluşturulduğu bir kez daha siz değerli ziyaretçilerimize belirtmek isteriz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-04-2018, 17:54
Ciftlik Farm: Happy Day Android Süper Çiftlik Oyunu indir
Android Ciftlik Farm: Happy Day Mutlu Çiftlik Oyunu Full Apk indir
Şehir hayatından bunalmış muhteşem bir oyun ile çiftlik düzenine adım atmaya ne dersiniz? Köye hayatını birebir olarak yansıtabilen ve oldukça güzel bir şekilde tasarlanmış olan tarımsal alanda veya hayvancılık sektörünün en güzel örneklerini birebir olarak grafikler üzerinden kullanıcılarına ulaştırabilirmiş oldukça güzel bir uygulamayla siz değerli ziyaretçilerimize baş başa bırakırken boş zamanlarımızı değerlendirebileceğimiz oldukça elverişli bir oyun olduğunu sizlere belirtmek isteriz. Özellikle çiftlik düzenini yaratmak için uğraşlar vermeyi seven kullanıcılarımız için tasarlanmış bu muhteşem uygulamayı kesinlikle kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 29-03-2018, 21:38
Harvest Land Android Süper Çiftlik Oyunu Son Güncelleme Full Apk indir
Harvest Land Android Süper Çiftlik Oyunu Android Apk indir
Büyük metropol kentlerinde yaşayan cep telefonu kullanıcıları için büyükleri köy veya küçük ilçe gibi yerleşim yerlerde yaşayan kişilere duyulan özlemler ve bu metropol kentlerinin vermiş olduğu kalabalık rahatsızlıklarından kurtulabilmek adına sizleri bir nevi köy hayatını yaşatabilecek nitelikler da hazırlanmış oldukça güzel ve dünya çapında 1 milyon dan daha fazla indirime sayısına sahip olan oldukça güzel bir çiftlik oyunu ile baş başa bırakmak isteriz. Bu uygulamada sabah kalkıp ineklerinizden sağabileceğiniz sütlerden tutun tarlalarımızda alacağınız hasatlara kadar Bir çok çiftçi işi ile sizi meşgul edeceğini düşünüyoruz. Bu uygulama keyifli zamanlar geçirebileceğiniz gibi sizlere bu köy hayatı özlemini bir nebze olsun dindirecektir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 24-03-2018, 19:47
Hay Day Android Popüler Strateji Oyunu Son Güncelleme Full Apk indir
Android Hay Day Süper Çiftlik Oyunu Hemen indir
Mobil ekranlar üzerinden bir çiftlik yaratmak ister misiniz? Bu konuda İsteğinizi tam anlamıyla karşılayacak milyonları bu şekilde takip altına almayı başarmış oldukça güzel bir uygulama ile sizleri baş başa bırakıyoruz. Hay Day İsimli güzel bir çiftlik uygulamasıyla sizleri baş başa bırakırken ciddi anlamda sizleri bu uygulamayı kullanırken şehir hayatından uzaklaştıracak ve tarımın en orta yerine bırakacağından kuşkunuz olmasın. Android dünyasının sevilen uygulamalarından birisi olarak karşımıza çıkan ve milyonların kullanmış olduğunu bir kez daha belirtmek isteriz ki uygulama ciddi anlamda tarımsal faaliyetleri bünyesinde barındırmaktadır. Bu tarımsal faaliyetlerden bahsedecek olursak sizlere sipariş yöntemiyle belirli tarım ihtiyaçlarını sunan kişilere tarlalarınız dan ya da sahip olduğunuz ahırdaki hayvanlardan giderek müşterilerimizin memnuniyetini sağlayacaksınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 22-03-2018, 11:57
Konuşan Tom Su Savaşı Android Yeni Konuşan Tom Oyunu Hemen indir
Konuşan Tom Su Savaşı Android Apk indir
Android dünyasının sevilen uygulamalarından birisi olan ve muhteşem bir maceraya sizleri taşıyacak oldukça güzel bir uygulamayla baş başasınız. Android dünyasının sevilen uygulamalarından konuşan tom isimli uygulamanın son serüveni ile sizleri bu sayfada baş başa bırakırken uygulamadaki bu su savaşı eğlencesine katılarak sizlerde eğlencenin en üst düzeyde yaşama şansını kaçırmayın. Bu uygulamayla beraber cep Telefonlarımızda konuşan tom popüler uygulamasının en son serüvenine adım atacak ve grafik tasarımları oldukça güzel bir şekilde tasarlanmış bu uygulamayı cep telefonlarınıza keyifle oynayacağımızı düşünüyoruz. Muhteşem bir cep telefon oyunu olarak karşımıza çıkan bu oyunu konuşan tom maceralarından birisi olarak kullanabilir ve bu sevimli uygulamayı sevimli köpeğimiz tom ile eğlenceli serüvene adım atabilirsiniz. Eğlenceli ses efektleri ile kurgulanmış bu muhteşem uygulama gerçek anlamda sizlere güzel bir deneyim sunacağından kuşkunuz olmasın.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-03-2018, 19:25
Cafeland Android Restoran Oyunu Full Apk indir
Cafeland - Restoran Oyunu Full Apk indir
Renkli ve canlı efektler üzerinde oluşturulmuş güzel bir restorant Oyunu ile sizlerde bir işletmenin nasıl yürütüleceğini en güzel grafikler altında oluşturulmuş bu uygulama sayesinde yaşayabileceksiniz. Bu uygulama ile cep Telefonlarımızda eğlenceli bir serüvene adım atabilir aynı zamanda boş zamanlarınızı gerçekten keyifli bir hale getirebilirsiniz. Android kullanıcılarının severek oynadığı tam bir patron oyunu olarak karşımıza çıkan bu muhteşem uygulamada sizde müşterilerinize en güzel şekilde hizmeti verebilmek adına bir restorant İşletmeciliğini adımı atın. Müşterilerin siparişlerini zamanında gerçekleştirerek en güzel hizmeti vermeye hazır olmanız gereken bu muhteşem uygulamayı sizlerde ücretsiz olarak aşağıdaki dosya aracı ile cep telefonlarınıza yükleyebilirsiniz. Cep telefonlarımızın android dünyasına uygun bir şekilde tasarlanmış bu muhteşem mücadeleye kesinlikle sizlerde adım atmalısınız. Güzel grafik tasarımlar altında gerçek bir kafe organizasyonuna sizlerde hazır olun.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 17-03-2018, 15:45
Covet Fashion Dress Up Game Android Süper Moda Uygulaması Full Apk indir
Covet Fashion Dress Up Game Android Kız Moda Oyunu Hemen indir
Kız çocuklarının evleneceğim muhteşem bir uygulamayla sizleri başbaşa bırakmak isteriz. Biliyorsunuz ki cep telefonları uygulamaları arasında da bir çok zararlı uygulama çocuklarımıza karşı tehlike arz etmektedir. Bu uygulamaları mümkün mertebe sitemiz yöneticileri tarafından sitemizde paylaşmamaya gayret gösteriyoruz. Lakin sizlerde sorumluluk sahibi ebeveynler olarak çocuklarınızın daha güzel bir şekilde eğleneceğiz ve bir nevi yeteneklerini geliştirme açısından kullanabileceği uygulamalar seçmeniz gerçekten büyük önem arz etmektedir. Bu uygulamayla beraber sizlerde çocuklarınıza eğlenceli bir dünyaya adım atma şansını yakalayabilirsiniz. Uygulamadaki genel kurgu kız çocuklarının özellikle sevebileceğini düşündüğümüz moda konusuna sahip olan eğlenceli bir çocuk giydirme gibi ve benzeri işlevleri olan muhteşem bir uygulama olduğunu belirtmek isteriz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 11-03-2018, 11:40
Coin Master Android Süper Klasik Oyunu Full Apk indir
Android Coin Master Apk indir
Android dünyasının sevilen uygulamalarından birisi olarak karşımıza çıkan coin master isimli muhteşem bir oyunla sizlerin karşısında bulunmaktayız. Çıktığı günden bu yana bir çok kişi bağımlısı haline getiren android oyun piyasasında ismini altın harflerle yazmış olan muhteşem bir uygulama sizlerin hizmetinde olacaktır. Klasik oyun kategorisinde oldukça başarılı bir şekilde hizmet vermekte olan bir uygulamayı sizlerde cep telefonlarınızı kesinlikle görmenizi tavsiye ediyoruz. Uygulamayla beraber cep telefonlarında boş zamanlarınızı gerçekten iyi bir şekilde değerlendirme olanağını sizlere verecek ve eğlenceli zamanlar geçirme açısından oldukça kifayetli dakikalar yaşayacağınıza inanıyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 8-03-2018, 18:10
Clawbert Android Süper Klasik Oyunu Full Apk indir
Android Clawbert Muhteşem Klasik Oyunu Hemen indir
Android cep telefonu kullanıcılarının bütün yaşlara hitap etmeyi başarabilmiş Klasik oyun kategorisinde oldukça üstdüzey bir şekilde başarı sağlamış bu muhteşem oyuna sizlerde cep telefonlarınız dahilinde sahip olabilirsiniz. Bu uygulamayla beraber cep telefonlarınızı eğlenceli ve boş zamanlarınızı iyi değerlendirebileceğimiz güzel bir kurgu ve mücadeleyle birbirinden farklı bir çok bölümü altında uzun bir serüveni sizlere yaratmış olan bu uygulamayı severek kullanacağınızdan kuşkunuz olmasın. Android dünyasının sevilen uygulamalarından birisi olarak karşımıza çıkan bu uygulamayı cihazınıza indirerek sizlerede sevdiklerinizle ya da dünyada uzaklık fark etmeden milyonlarca kişiyle yarışa adım atabilir ve bu muhteşem oyunda sizlerde isminizi altın harflerle yazdırma girişiminde bulunabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 26-05-2017, 23:37
My Cafe: Recipes & Stories Android Cafe işletme Oyunu Hemen indir
My Cafe: Recipes & Stories Android Apk indir
Oyun Bilgisi: Küçüklükten beri hayali olarak kahve işletme imkânına sahip olmak isteyen kullanıcılarımız için android yazılıma sahip Cep telefonlarıyla boş zamanlarını güzel bir şekilde değerlendirebilecek oldukça güzel bir uygulamayı sizlerle baş başa bırakmak isteriz.
Grafik Kalitesi: Kalite unsuru oldukça geniş kitlelere hitap etmek için oluşturulmuş olan muazzam bir tasarım ile düzenlenmiş muhteşem bir uygulamayla sizleri başbaşa bırakmak isteriz.
Android Sürüm: Android 2.1 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0