Sponsorlu Bağlantı
Cep Adroid İnceleme
Popüler Konular
Android Oyunlar
Android Uygulamalar
Android Temalar
Zil Sesleri
Tarih: 5-05-2017, 14:48
Ertuğrul Gazi Android Popüler Macera Oyunu Hemen indir
Android Ertuğrul Gazi Oyunu Apk indir
Ceddimiz Osmanlı'nın en önemli liderlerinden Hatta başlangıcındaki lideri Ertuğrul Gazi'nin grafik tasarımlar altında oluşturulmuş olan oldukça eğlenceli bir mücadelesine Sizler de ev sahipliği yapmak istiyorsanız kesinlikle bu uygulamayı cep telefonlarınıza görmenizi tavsiye ediyoruz. Tarihimizdeki Osmanlı kıyafeti elinden tutup o savaş aksiyon oyunlarını ve savaş stratejilerine bizzat kendiniz izleyebileceğiniz oldukça güzel bir uygulama olduğunu Cep telefonlarınız daha elinde görmeniz mümkün olacaktır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 24-03-2017, 10:14
Minecraft Pocket Edition v1.0.4.1 Son Güncelleme Hemen indir
Minecraft Pocket Edition v1.0.4.1 Android Apk indir
Dünyada birçok kişinin sınırlarını kendisinin yarattığı oldukça kapsamlı bir oyun deneyimi yaşatan muhteşem bir oyun ile sizleri başbaşa bırakırken 1 milyardan daha fazla kullanıcısına sahip olduğu Minecraft Pocket Edition uygulamasının son versiyonu olarak güncellenmiş haliyle sunulmuş uygulama dosyası bizzat sitemiz aracılığıyla siz değerli ziyaretçilerimize ücretsiz olarak sunulacaktır. Android dünyasının en çok sevilen uygulamalar arasında yer alan bu muhteşem uygulamayla beraber sizleri başbaşa bırakırken muhteşem Mücadele'nin bir arada bulunduğu ve kendinize ait bir dünyayı bizzat yaratma imkanı da sizlere veren oldukça üst düzey bir uygulamayla sizleri başbaşa bırakıyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-03-2017, 14:22
Survival Craft Online Android Online Survivor Oyunu Full Apk indir
Android Survival Craft Online Apk indir
Macera dolu bir serüven adım atmak istiyorsanız Android yazılım acısı sahip cep telefonlarımızda kesinlikle bu uygulamayı bir gözden geçirmenizi tavsiye ediyoruz. Uzun soluklu kurgusu oldukça sevilen tasarımı ve anlatım özellikleri ve kolay kullanım sayesinde sizlere ellerinizden düşüremeyeceğiniz niteliklere sahip bir oyunu tanıtmak isteriz. Uygulamamız ana kurgusal olarak hayatta kalma girişimlerinde bulunan ıssız bir adaya düşmüş kişinin yani sizin mücadelelerinize tanıklık ediyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-03-2017, 12:19
Wolf Online Android Süper Kurt Oyunu Full Apk indir
Wolf Online Android Apk indir
Wolf online isimli oyun ile sizlere aksiyonlu kurt karakterler ile muhteşem kurgusunun yanısıra oluşturulmuş olan bir oyun tasarımıyla sizleri başbaşa bırakarak uygulamada efektler aksiyonlu gözler önüne serildiği muhteşem performanslarının sergilendiği bir mücadele olduğundan bahsetmek isteriz. Gerek grafik tasarımı gerek oyun kuruluşu gerek ise oldukça üstün yapıya sahip olan bölümleri ve yarışmacıları kapsayan muhteşem elit ve birçok kişi tarafından sevilmiş bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz. Android dünyasının sevilen uygulamasını cep telefonlarınıza yüklemek hiç bu kadar kolay olmamıştır eğer cep telefonlarınız da bu uygulamayı görmek istiyorsanız aşağıdaki dosya ücretsiz olarak cihazlarınıza indirmeniz yeterli olacaktır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-03-2017, 10:15
Dinos Online Android Süper Dinozor Oyunu Full Apk indir
Android Dinos Online Apk indir
Android dünyasının sevilen online oyunlarından birisi olarak karşımıza çıkan yeni nesil Dinozor oyununu Sevimli karakterler ve canlı efektleriyle farklı bir versiyonunu olarak kullanabileceğimiz olduğu çok güzel macera dolu bir uygulama sizleri bekliyor. Oyunda bahsetmiş olduğumuz gibi canlı efekler oyununun güzel grafikleri kullanıcıdan tam not almayı başarmış aynı zamanda başarılı bir işlem gerçekleştirildiği gözler önüne sürülüyor. Muhteşem tasarımının yanı sıra bu mücadelenin bir parçası olabilmek adına sizlere gerçekten eğlence dolu bir hayatı vadetmek istiyoruz. Ses nitelikleri de üst seviyede olan bu güzel uygulamayı kesinlikle cep telefonlarınızda görmek isteyeceğiniz den kuşkunuz olmasın.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 2-03-2017, 14:12
Survival Island: Evolve Android Yeni Survivor Oyunu Hemen indir
Survival Island: Evolve Android Hayatta Kalma Oyunu Hemen indir
Televizyon dünyasına da şu zamanlarda oldukça ünlü bir şekilde TV8 aracılığıyla sunulan Survivor yarışmasının ekranlar üzerinde görebildiğiniz bütün oyunların mobil versiyonunu cep telefonlarımızda Android yazılım sayesinde karşımıza çıktığını hayal edin.. Hayalinizin tam da karşılığı bu sayfadaki bulunan survivor hayatta kalma oyunu ile sizlerin parmaklarının ucunda olacak. Bu güzel uygulama ile beraber Sizlerde sevdiğiniz programın bir yarışmacısı olarak cep telefonlarınızı aracılığıyla muhteşem macerası ile oluşturulmuş olan oyun kurgusunun bir parçası haline geleceksiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-02-2017, 09:59
Criminal Case: Pacific Bay Android Gizli Nesne Bulma Oyunu Hemen indir
Criminal Case: Pacific Bay Android Apk indir
Gizli nesne bulma uygulamalarından birisi olarak karşımıza çıkan ve dünyaca ünlü Android oyunlardan birisi olarak bilinen Criminal Case uygulamasının en son güncelleme dahilinde sitemizde bulundurduğumuz yeni versiyonu ile sizleri ziyaret etmek isteriz. Sizlerde ilerlemeye bulunan Bu uygulamayla cep telefonlarınızdan oldukça üst düzey bir tasarım özelliği bulunan gizli nesne bulma uygulamasıyla cep telefonlarına ileri düzeyde bir kullanım özelliği sağlayabilirsiniz. Yeni bölümleri ve yepyeni grafikleri ile sevenlerine daha ileri düzeyde bir uygulama keyfi yaşatan muhteşem bir uygulama ile sizleri başbaşa bırakmak isteriz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-01-2017, 14:56
Seekers Notes Süper Macera Oyunu Full Apk indir

Android dünyasının sevilen macera oyunlarından birisi olarak karşımıza çıkan oldukça güzel bir uygulama ile sizleri başbaşa bırakmak istiyorum. Yeni nesil Android uygulamalar arasında yer alan bu güzel uygulama sizlere gerçekten büyük bir maceranın eşiğin de tutabileceği gibi boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz eğlenceli bir o kadarda maceracı bir yapıya sahip bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz. Grafikleri de oyun efektleriyle doğrultulu olarak güzel bir şekilde hazırlanmış olan bu uygulamayı sizlerin cep telefonu kullanıcıları olarak gerçekten kaçırmamanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 11-01-2017, 13:50
Plants vs Zombies Heroes Android Yeni Zombi Oyunu Full Apk indir
Android Plants vs Zombies Heroes Full Apk indir
Android ekranlarında en çok beğenilen bir uygulama olarak karşımıza çıkan zombi oyumu plants vs Zombie Heroes oyunun yeni versiyonu ile sizleri başbaşa bırakmak isteriz. Oyun da yepyeni grafikler altında güncel tutulmuş bir maceraya sizlerde esilk edebilirsiniz. Birbirinden faklı maceralar eşliğinde sizler de bu mücadelenin bir parçası olarak boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde geçirme şansınız olabilir. Tasarım özellikleri bakımından beğenerek oynayabileceğiniz bir mücadele ücretsiz olarak sizleri bekliyor. Vakit kaybetmeden hemen bu muazzam uygulamayı cihazlarınıza yükleyin.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 5-01-2017, 10:45
Hot Wheels: Race Off Yepyeni Aksiyon ve Macera Yarış Oyunu Full Apk indir
Android Hot Wheels: Race Off Apk indir
Aksiyonlu maceralı bir arada görmek istiyorsanız Kesinlikle doğru yerdesiniz. Gerçekten bu güzel uygulama ile beraber sizlere de oldukça uzun ve eğlenceli bir uygulamaya sahibi olarak oldukça güzel vakitlerinizi boş zamanlarınızda geçirme fırsatı yakalayacaksınız. Bu kapsamda siz ne bu güzel kronik tasarıma sahip orjinal bir görsel oyun efektlerinin mevcut olduğu aynı zamanda süper ses efektleriyle de bu aksiyon macera ilkeli oyuna ayrı bir önem katan bu oyun aşağıdaki dosya aracılığıyla ücretsiz olarak cihazlarınıza indirebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0