Sponsorlu Bağlantı
Cep Adroid İnceleme
Popüler Konular
Android Oyunlar
Android Uygulamalar
Android Temalar
Zil Sesleri
Tarih: 18-02-2018, 19:45
Android Bilardo Şehri Oyunu Süper Bilardo Keyfi için Hemen indir
Bilardo Şehri Oyunu Hemen indir
Android uygulamaları daha bilardo oyun severlerin kullanabileceği oldukça güzel bir uygulamayla yepyeni grafik tasarımlar altında oluşturulmuş olan bilardo şehri adı ile piyasaya kazandırılmış muhteşem bir android bilardo oyun programıyla karşınızdayız. Istakasından toplarına kadar muhteşem ama bilardo masaları altında bu güzel oyunu kullanabileceğiniz orjinal tasarımlar altında oluşturulmuş olan eğlenceli zamanlarınızı geçirmeyi amaç edinmiş oldukça üst düzey bir kurguyla tasarlanmış ve eğlenceli ses müzikleriyle de Kullanıcının oyun oynarken hiçbir şekilde sıkılmamasını sağlayabilen ses desteği de mevcuttur. Cihazınızda herhangi bir yer kaplama durumu teşkil etmeyecek olan küçük ve eğlenceli bu güzel bilardo oyununu sitemizin hemen aşağı tarafında bundan dosya aracılığıyla Cihazlarınıza yükleyebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 5-03-2017, 12:39
Kral Yılanlar ve Merdivenler Oyunu Full Apk indir
Android Kral Yılanlar ve Merdivenler Oyunu indir
Oyun Bilgisi: 2017 yılı imzalı oyun ve yılan merdiveni ismine sahip olan oldukça güzel eğlenceliyim bir uygulama ile sizleri basit bir kuru boya ile boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz sevimli bir uygulamayla tanıştırmak isteriz.
Grafik Kalitesi: Grafikleri oldukça güzel bir o kadar da sevimli kişiler tarafından tasarlanmış olan oldukça üstad uygulamayla sizleri başbaşa bırakmak istiyorum
Ses Kalitesi: Eğlenceli ses efektleriyle süper bir uygulamayla sizleri baş başa bırakmak istiyoruz.
Android Sürüm: Android 2.3 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 5-03-2017, 10:36
Android Satranç Uygulaması Full Apk indir
En Güzel Satranç Uygulaması Apk indir
Beğenerek kullanabileceğinizi düşündüğümüz oynarken sizi hem eğlendiren hem de beyin gelişimine büyük yararı olduğu bilinen santranç oyunu nun güzel grafik tasarımı altında oluşturulmuş olan mobil versiyonu ile siz değerli ziyaretçilerimize hizmet veriyoruz. Oyunu kendi cep telefonlarınızı üzerinde sevdiklerinizle beraber oynayıp hem eğlenin hem de beyin egzersizi yapmış olarak boş zamanlarınızı güzel bir şekilde ilk değerlendirebileceğiniz bir uygulama olduğunu belirtmek isteriz. Açık ve net bir arayüze kolay bir kullanıma sahip olan bu uygulamayı kesinlikle kaçırmayın.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 4-03-2017, 14:33
Chess Free Android Popüler Santranç Oyunu Hemen indir
Android Chess Free Santranç Oyunu Full Apk indir
Sosyal hayatında satranç oyununu seven kişiler için oldukça güzel tasarımlar altında oluşturulmuş olan ve mobil cihazları ile kullanabilecekleri rahatlatıcı ses desteği sayesinde de sizlere boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz ve beyin egzersiz yapabileceğiniz oldukça güzel bir uygulama karşınızda bulunuyor. Bu satranç oyununda dünyanın birçok köşesinde kullanan kişilerin bulunması sebebiyle online bir platform açılmış ve sınır ötesi ülkelerin insanları ile da bu satranç mücadelesini verebilirsiniz bilginiz olsun istiyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 4-03-2017, 12:29
Pokémon Duel Android Süper Pokemon Oyunu indir
Pokémon Duel Yeni Pokemon Oyunu Hemen indir
Çizgi film karakterleri ile değer bir döneme altın harflerle yazılmış olan Pokemon çizgi romanına ait olan yeni nesil Pokemon Go oyunu dünya çapında en çok oynanan oyunlar arasına girmiş bulunmaktadır. Bu uygulama tasarımcılarından sonra üretilen bir diğer Pokemon oyunu örneği ile de sizlerin karşısında bulmak isteriz. Her ne kadar önceki oyun kadar kapsamlı bir şekilde tasarlanmamış olsa bile Pokemon karakterleri ile yapabileceğiniz oldukça güzel bir macera sizleri bu uygulama sayesinde bekliyor olacak. Oldukça orijinal grafik tasarımları ve sesin özellikleri sayesinde beğenebileceğiniz bir uygulama olarak sizlerin yeni nesil Pokemon oyunu ile başbaşa bırakıyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 25-11-2016, 10:54
Android Chess Süper Satranç Oyunu Full Apk indir
Chess for Android Süper Satranç Oyunu indir
Herhangi bir internet servisi gerek duymadan Android yazılıma sahip cep telefonlarınız ile oynayabileceğiniz muazzam bir satranç oyunu ile sizlere de eğlenceli bir beyin egzersizi yapma şansını yakalayabilirsiniz. Görünüm kalitesi üst düzeyde olan seyir zevki veren muazzam bir uygulama olarak karşımıza çıkan satranç sevenlerin birebir olarak kullanabileceği ve kullanan kişilerden alınan yorumlara bakılarak oldukça üst düzey bir uygulama olduğunu söyleyebileceğimiz özelliklere sahip bir oyun ile sizleri baş başa bırakıyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-10-2016, 14:42
Rolling Sky Popüler Top Oyunu Full Apk indir
Rolling Sky Android Apk indir
Klasik ilerleme tarzında top oyunları kategorisinde sizlere boş vakitlerinizi değerlendirme konusunda birebir kullanabileceğiniz muhteşem bir uygulama ile başbaşa bırakıyoruz. Kısa zamanda bu Android dünyasına kazandırılmış olan Süper bir uygulama ile başbaşa olduğumuzu belirtmek isteriz ve Sizlerin de bu güzel uygulamayı vakit kaybetmeksizin cep telefonlarınızı yüklemenizi önemle tavsiye ediyoruz.

Android Sürüm: Android 2.3.3 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 18-09-2016, 16:49
Android Dama Oyunu Full Apk indir
Dama Oyunu Android Apk indir
Ülkemizde oldukça sevilerek oynanan tavla oyununun benzeri dama uygulaması ile beraber sizler de eğlenceli bir dünyaya adım atma şansını yakalayabilirsiniz. Muhteşem oyun görselleri doğrultusunda bu eğlenceli uygulamayı dama taşlarını istediğiniz renklerde süsleyebilir ve dilediğiniz niteliklere sahip dama taşı sayısı üzerinden bu uygulamayı kullanma imkânına sahip olabilirsiniz. Birçok kişi tarafından sevilerek oynandığını öğrenmiş Olduğumuz bu uygulamayı sizlere de gündelik hayatınız içerisinde oynamak istiyorsanız cep telefonlarınızdan hangi bir anda İstediğiniz şekilde oynama şansını aşağıdaki dosyayı cep telefonlarınıza indirerek yaşama fırsatını kesinlikle kaçırmayın.

Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 17-09-2016, 10:21
Okey - Platin Okey Oyunu Full Apk indir
Okey - Platin Okey Android Apk indir
Gündelik hayatımızda sevdiğimiz kişilerle Ev ortamında ya da çay bahçelerinde sıkça oynadığımız uygulamalardan birisi olarak karşımıza çıkan Okey oyununu Android ortamlarda platin oyun firmasının tasarlamış olduğu bir biçimde sizlere yepyeni görünümü ve en güncel haliyle sunmak isteriz. Bahsetmiş olduğumuz gibi ev ortamlarında ya da gitmiş olduğunuz boş zamanlarınızda ki çay bahçelerinde ki masa platformunun birebir olarak Android ekranlarına yansıtan güzel bir uygulamayla karşı karşıyasınız. Okey oyununu hiç bu kadar keyif alarak oynayamayacağınız bu uygulamada sizlerde gerek grafik tasarımına gerek ise eğlenceli ses efektleri ile bu uygulamadan oldukça keyif alacağınızı düşünüyoruz.

Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-08-2016, 16:33
Android 101 Okey HD internetsiz Full Apk indir
101 Okey HD internetsiz okey oyunu indir
Ülkemizde oldukça fazla bir şekilde gerek kafelerde gerek arkadaş ortamlarında evlerinizde oynayabileceğiniz okey oyununun 101 versiyonunu HD grafik tasarımı altınlar hiçbir İnternet paketine gerek duymadan mobil ortamlarda cep telefonlarınız da görmek istiyorsanız bu sayfa ikisini de incelemenizi tavsiye ediyoruz. Uygulama sizlere kafelerde ya da başka bir şekilde herhangi bir mekanda oynadığınız grafikleri birebir olarak cep telefonlarınız dahilinde yansıtacaktır. 101 oyununun kuralları da sizler koyabilirsiniz ister katlamalı oynayın isterseniz 3, 5, 7 ya da 11 ele kadar uzanacak şekilde oyununuzu ayarlayabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0