Sponsorlu Bağlantı
Cep Adroid İnceleme
Popüler Konular
Android Oyunlar
Android Uygulamalar
Android Temalar
Zil Sesleri
Tarih: 19-03-2018, 19:32
Android The Sims Mobil Popüler Simülasyon Full Apk indir
The Sims Mobil Apk indir
Teknoloji dünyasına sevilen uygulamalarından birisi olarak karşımıza çıkan bu uygulama bir çok karakter yaratma ve bu konuda sizlere yepyeni bir dünya oluşturma imkanı verecek ve uzun soluklu kendi dünyanızı yaratabilmek açısından kullanıma başlayacağınız bu oyunla haritaları sınırsız bir hale getirip oldukça keyifli bir maceraya adım atacaksınız. Son model grafikler üzerinden oluşturulan bu uygulama yepyeni bir dünya yaratma açısından görsel nitelikleri üst düzeyde olması sebebiyle kullanıcıların bağımlısı olacağı niteliklerde bir oyun olduğunu belirtmek isteriz. Ses efektleri de dinlendirici ve keyifli bir mücadele ve macera tadını sizlere verebilmektedir. Android dünyasının sevilen uygulamalarından birisi olarak karşımıza çıkan bu uygulamayı cep telefonlarınızı hemen yükleyerek sizlerde dünya çapındaki bu sevilen uygulamayı cihazınızda kullanmaya başlayabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 18-03-2018, 21:24
Truck Speed Driving 3D Android 3D Tır Simülasyon Oyunu Apk indir
Android Truck Speed Driving 3D Süper Tır Sürme Oyunu Son Güncelleme indir
Oldukça güzel bir simülasyon uygulamasıyla siz değerli ziyaretçilerimizin hizmetinde bu sayfada bulunmaktayız. Bu uygulamayla beraber sizlerde gerçek bir tane sürüş keyfine sahip olacak ve üç boyutlu görünüm kalitesi altında oldukça güzel bir uygulamaya sahip olacaksınız. Uygulamayla beraber gerçek bir tır sürüş deneyimi Yaşayacak olunca güzel dakikalar geçir mi olanağına sahip olacaksınız. Bu muhteşem uygulamayla beraber cep telefonlarınızla ücretsiz olarak bu uygulamayı kullanabilir ve son güncelleme halinde tasarlanmış ve sizlerin hizmetinde bulunmuş bu muhteşem oyuna sahip olabilirsiniz. Araç ses efektlerinin de araç sürüş keyfini tam olarak sağlayabilmek açısından güzel bir şekilde tasarlandığını görebilmekteyiz. Android dünyasının bu Seyhan uygulamasını cep telefonlarınızı hemen ücretsiz olarak indirin ve bu uygulamanın sınırsızca keyfini yaşama şansını yakalayın.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 13-03-2018, 16:37
Dragon City Android Ejderha Simülasyon Oyunu Full Apk indir
Android Dragon City Oyunu Hemen indir
Oyun Bilgisi: Eğlence dolu bir simülasyon uygulaması ile sizlerin karşısında bulunurken antik Çağ da yaşayan dinazor ve ejderha karakterlerinin oluşturmuş olduğu muhteşem bir simülasyon uygulamalarıyla sizleri başbaşa bırakıyoruz.
Grafik Kalitesi: Belirtmiş olduğunuz gibi antikçağ hayvanlar olarak bilinen ejderhalarla dinazorların olduğu güzel bir simülasyon uygulaması olduğunu belirtebiliriz.
Ses Kalitesi: Eğlenceli ses efektleri ile gerçekten kullanıcıya oldukça güzel dakikalar yaşatma amacı gitmektedir.
Android Sürüm: Android 2.3 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 7-03-2018, 17:34
Zeytin Dalı Operasyonu Afrin F16 Oyunu Hemen indir
Zeytin Dalı Operasyonu Afrin F16 Full Apk indir
Zeytindalı operasyonu ile afrin’e giden askerlerimiz için oluşturulmuş olan güzel bir android uygulamasıyla siz değerli ziyaretçilerimize hizmet vermek istedik. Bu uygulamayla beraber sizlerde yiğit Mehmetçiğimize bir nevi destek olabilir ve bu muhteşem kurgusuyla yaratılmış olan uygulamayı oynayarak onların hissiyatlarına ortak olma şansını yakalayabilirsiniz. Toprak bütünlüğümiz için gerçekleştirilen operasyonlarda kahraman Mehmetçiğimizin yanında olmayı hissedebilmek artık mobil cep Telefonlarımızda gerçekten çok kolay gözüküyor. Bu uygulamayla beraber ücretsiz olarak bu maceraya adım atabilir ve eğlenceli bir aksiyon macera oyun keyfine de sahip olabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 6-03-2018, 17:32
Public Transport Simulator Android Süper Toplu Taşıma Uygulaması Full Apk indir
Public Transport Simulator Tam Sürüm indir
Ülkemizde neredeyse bütün illerde göre bildiğimiz toplu taşıma araçlarının kullanım olanağını bizzat yaşayabileceğiniz bir uygulamayla sizleri başbaşa bırakmak isteriz. Bu uygulama sayesinde sizlerde bulunduğunuz ildeki toplu taşıma araçlarına aynı şoför koltuğun üzerinde kullanma keyfini birebir olarak yaşayacaksınız. Uygulamanın detaylı bir kullanım özelliği bulunmakta olup sizlere tam bir simülatör keyfini birebir olarak yaşatacağından kuşkunuz olmasın. Bu uygulamayla beraber eğlenceli ses efektleri arasında dilediğiniz otobüs çeşidini kullanma şansına sahip olabileceksiniz. Hatta bu otobüsleri kendi isteğiniz doğrultusunda değiştirebilecek modifiye edebilecek hatta renklerine varana kadar değişiklikler yapabileceksiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 23-02-2018, 19:57
Android Modifiyeli Şahin Drift ve Park Oyunu Hemen indir
Modifiyeli Şahin Drift ve Park Oyunu Android Apk indir
Türkiye’de en çok kullanılan otomobil markası olarak karşımıza çıkan tofaşın Şahin modelinin greft ve park kulvarlar üzerinde oluşturulmuş genel kapsamlı bir simülasyon uygulamasıyla sizleri başbaşa bırakırken. Android dünyasının oldukça sevimli uygulamayı sizlerde cep telefonlarınıza ekleyerek tofaş ve Şahin otomobilinin modifiye işletim ürünlerinin birebir olarak otomobiller üzerinde tasarlama imkanı sizlere vermekte ver renk ve fa Android dünyasına oldukça sevimli uygulamayı sizlerde cep telefonlarını za yükleyerek tofaş ve Şahin otomobilinin modifiye işletim ürünlerinin birebir olarak otomobiller üzerinde tasarlama imkanı sizlere vermekte ve renk konfigürasyonlarına göre dilediğini araçlar üzerinde kullanma şansına sahip olabilirsiniz. Bu uygulamanın cep telefonları üzerinde android dünyasına kesinlikle eğlenerek oynayabileceğiniz parkur Bal’ları ve drift yarışları nda sizlere eğlenceli dakikalar yaşatacaktır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 20-02-2018, 21:12
Tofaş Şahin Simülatör 3D Android Süper Simülasyon indir
Android Tofaş Şahin Simülatör 3D Şahin Uygulaması indir
Türkiye’de en çok sevilen arabalardan birisi olarak karşımıza çıkan tofaşın Şahin modeli ile tasarlanmış olan oldukça güzel bir simülasyon uygulaması ile sizleri başbaşa bırakmak istiyoruz. Uygulamada kısaca bahsetmek gerekirse Şahin araçlarına dilediğiniz kadar modifiye etme imkanına mekanik olarak değişimleri olanak sağladığını ve bir çok yarış parkuruyla dilediğiniz aracı kendiniz tasarlayarak amansız bir yarış keyfine sahip olacağınızı belirtmek isteriz. Grafik tasarımı olarak ülkemizde gördüğümüz araçların modifiye unsurlarını birebir olarak yansıtmış olduğunu görebildiğimiz bu uygulamanın ses efektleri abartı egzoz gibi daha bir çok on soru bünyesinde barındırdığını geniş kapsamlı bir simülasyon uygulaması olduğunu sizlere sayfamız doğrultusunda bildirdi Mac istiyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 17-02-2018, 13:32
Android Tofaş Drift Simulator Oyunu Süper Eğlence Bedava indir
Tofaş Drift Simulator Oyunu Full Apk indir
Oldukça eğlenceli bir şekilde uğur uygulamayı kullanabileceğinizi tofaş sınıfı araçların driftlerini bizzat kullanabileceğiniz simülasyon uygulaması ile sizleri başbaşa bırakmak isteriz. Piyasası ucuz ve bir çok kişiye hitap etmeyi başarabilen bu muhteşem tofaş cihazlarının her ayrıntısına kadar oluşturma imkanı sizlere de veren oldukça güzel bir modifiye oyunu olarak da kabul edebiliriz. Uygulamada tofaş araçlarının abartı egzozlarından tutun korna seslerine kadar bütün ses efektleri birebir olarak uygulama dahilinde bulunmakta ve dilediğiniz araca dilediğiniz ses efektlerinden ya da görünüm özelliklerini birebir olarak kazandırma şansını sizlere sınırsız olarak vermektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 7-06-2017, 18:37
Android Animate it Plus Tam Sürüm Mini Animasyon Yapma Oyunu indir
Animate it Plus Tam Sürüm Full Apk indir
Kendilerine özgü grafik tasarımlar altında oluşturulmuş bir çok kişiye hitap etmeyi başarabilmiş olan Anime oyunları adı altında karşımıza çıkan oldukça güzel bir sürüm ile sizleri başbaşa bırakırken sınırların olmadığı haritalarından sizlerin belirleyeceği niteliklerde tasarlayabileceği hiç tamamı ile özgün tasarımlar altında oluşturulabilecek muhteşem bir uygulamayı sizlerle başbaşa bırakmak isteriz. Bu güzel uygulama ile sizleri başbaşa bırakırken kullanabileceğiniz niteliklere sahip olan kolay bir kontrol menüsü bulunmakta olup Geniş çaplı bir uygulama düzeninde Bizler de sizlerin elinde olacağını söylemek mümkündür.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 7-06-2017, 17:10
Android Car Parking 3D Park Etme Oyunu Full Apk indir
Car Parking 3D Para Hileli Android Apk indir
Değerli kullanıcılar yeni uygulamamız park etme konusunu içermektedir.Oyunumuza yeni eklediğimiz özellikler arasında 3 boyutlu olması oyunun daha heyecanlı olmasını sağlıyor.Yeni model araçlarımız ile oyunumuzu en güncel şekilde uygulayabilirsiniz.Oyunumuz eğlencenin yanında çoculşarımıza ve gençlerimize öğretici bilgilerde vermektedir. Oyunumuzun Virüs taramasını yapmış olup güven ile indirebileceğiniz bir oyundur. İyi eğlenceler.

Android Sürüm: Android 2.3.3 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0