Sponsorlu Bağlantı
Cep Adroid İnceleme
Popüler Konular
Android Oyunlar
Android Uygulamalar
Android Temalar
Zil Sesleri
Tarih: 7-05-2018, 22:02
Şahin Park 3D Android En Güzel Şahin Park Oyunu Full Apk indir
Şahin Park 3D Süper Park Etme Oyunu Hemen indir
Üç boyutlu grafik tasarımlar altında Oluşturulan park etme uygulamasıyla siz değerli ziyaretçilerimize keyifli zamanlar yaşatacak muhteşem bir uygulamayla siz değerli ziyaretçilerimizin hizmetindeyiz. Bir çok kişi tarafından eğlenceli bir şekilde kullanım özelliği gösterirmiş bu muhteşem uygulamayı cep telefonlarınıza indirmenize müteakip sizlerde ciddi anlamda kazanç sağlamış bir kişi olarak android platformlarında kendinize bir yer bulabilirsiniz. Android dünyasının sevilen park etme uygulamalarının farklı bir kategorisi olarak karşımıza çıkan bu oyunda tofaş arabalarının en çok kullanılan araçlarından birisi olarak görebildiğimiz Şahin isimli aracın muhteşem bir park etme oyununa sahip olabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 6-05-2018, 19:39
Operate Now: Hospital Android En Güzel Hastane Simülasyon Oyunu indir
Operate Now: Hospital Android Ameliyat Etme Oyunu indir
Doktor olmayı isteyen ve ameliyathanelerde hayat kurtarmayı isteyen ve bunu hayal eden kullanıcılarımız için ilginç bir deneyime adım atmaya ne dersiniz? Bu turdan istekleri olan kullanıcılarımıza birebir olarak hizmet vermeyi amaçlamıştır olan bu uygulamayla beraber sizlerde yarası ve ameliyat olma ihtiyacı olan oyun kurgusunda düzenlenmiş insanlara ameliyat etme imkanı sizlere veren muhteşem bir uygulama kazandırılmıştır. Bu uygulamayla beraber gerçek bir profesor doktor gibi ameliyat sırasında yapılan müdahaleleri birebir olarak kullanılan araçları da yine aynı şekilde kullanma şansına sahip olacaksınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 6-05-2018, 19:38
Train Driver 2018 Android Süper Tren Simülasyon Oyunu Full Apk indir
Android Train Driver 2018 Tren Sürme Oyunu Hemen indir
Siz nerede tren süren bir makinist hale gelmek ister misiniz? En güzel grafik tasarımlar altında oluşturulan ve 2018 yılına ait muhteşem bir oyuna tren sürüş simülatörüne sahip olmak sayfamızda ücretsiz olarak imkanlarımız dahilinde bulunmaktadır. Sayfamızda bulunan bu uygulamayla sizlerde uzun soluklu bir yolculuğa adım atmak istiyorsanız ve treni istediğiniz gibi yönlendirme imkanı sizlere birebir olarak veren bu muhteşem uygulamayı kesinlikle denemelisiniz. Bahsetmiş olduğumuz gibi tren süren Makinistler gibi bu deneyimi en güzel şekillerde yaşamak şansınızı sayfamızdaki bundan bu uygulama sayesinde yaşayacak ve eğlenceli dolu zamanlar geçirme imkanı yakalayacaksınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 6-05-2018, 19:36
Android Little Big City 2 En Güzel Şehir Kurma Oyunu indir
Little Big City 2 Android Süper Simülasyon Oyunu Full Apk indir
Şehir kurma simülatör uygulamalarından birisi olarak kullanabileceğimiz bir uygulamayla siz değerli ziyaretçilerimizin hizmet verirken android dünyasının sevilen bu uygulamasını cep telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilir ve uygulamayı dilediğiniz kadar kullanma şansına sahip olabilirsiniz. Android yazılıma sahip olan cep telefonlarınız da bu uygulamayı kullanmaya başladıktan sonra bir şehir üzerinde bundan eczaneden manava kadar bir çok iş yeri hanı ve farklı türde büyüklükte gibi görünüm kalitelerinde düzenlenecek nitelikler de düzenlenmiş ev ya da konak gibi bir çok binayı da inşa etme şansını yakalayabilirsiniz. Uygulama içerisinde size verilen görevleri yerine getirerek sizlerde yerleşim yerini Daha büyük daha gelişmiş ve görsel nitelikleri daha üst düzeyde bir şekilde tasarlama şansına sahip olabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 25-04-2018, 22:46
Android Tofaş Şahin Simülatör 3D Full Apk indir
Tofaş Şahin Simülatör 3D Mobil Apk Son Güncelleme indir
Ülkemizde kullanılan Tofaş grubu araçların en çok modeli olarak görünen Şahin aracının simülatör uygulamasıyla ekranlarınızın başındayız. Tofaş Şahin hayranları sizlerde üç boyutlu görüntüler altında bu güzel aracı sınırsız bir şekilde kullanma keyfini yaşayabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde araç motor sesi bebeklerinin de birebir olarak yansıtılmış oldu muhteşem bir mücadeleye adım atarak üç boyutlu görünüm kalitesi doğrultusunda oluşturulan muazzam görünüm unsurlarını bünyesinde barındırmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 22-04-2018, 19:29
Tap Tap Fish AbyssRium Android Süper Akvaryum Simülatörü Hemen indir
Tap Tap Fish AbyssRium Android Apk indir
Akvaryum hobisi olan kullanıcılar evinde devasa akvaryum taşıyan ve bu akvaryuma oldukça ilgili kişiler için cesaret edemeyen kullanıcılarımıza bir nevi göstermeyi amaçlamış mobil versiyonları aracılığıyla düzenlenen muhteşem bir akvaryum simülatör uygulamasıyla siz değerli ziyaretçilerimizin karşısında bulunmaktayız. Akvaryum bünyesinde barındıran binlerce balık çeşidini sizlere tanıtmayı da görebilmiş hangi balığın hangisi İle yaşayacağına kadar hangi familyalardan olduğunu belirten ve olan üstü renkli görünüm kalitesi altında oluşturulan iş olan akvaryum görüntü simülatörü ile siz değerli ziyaretçilerimiz oldukça keyifli dakikalar yaşayacak.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 14-04-2018, 09:57
Episode - Choose Your Story Kendi Hikayeni Seç Süper Android Oyunu Hemen indir
Android Episode - Choose Your Story Full Apk indir
Son dönemlerde popüler olarak görülen kendi hikayenizi kendinizin oluşturabileceği güzel bir bölümsel oyun ile siz değerli ziyaretçilerimizin karşısındayız. Uygulamada sizlere birkaç seçenek verilecek ve kullanmış olduğunuz avatarları yönlendirmeniz istenecek bu bağlamda yönlendirdiğiniz yerlere ve hareketlere devam ederek yepyeni ve farklı farklı hikayeler oluşturma şansını yakalayabileceksiniz. Sizlerde bu uygulamayı ücretsiz olarak cep telefonlarınıza indirerek farklı türden bir android oyun görmek istiyorsanız son dönemin popüler olan bu uygulaması aşağıdaki dosya aracılığıyla ücretsiz olarak cep telefonlarınıza indirebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 11-04-2018, 18:20
Car Driving School Simulator Android Araba Sürüş Simülatörü Full Apk indir
Car Driving School Simulator Android Süper Araç Simülasyon Oyunu Apk indir
Okul araç sürüş simülasyon uygulaması ile beraber sizlerde okul servisi taşıma olanağına en güzel şekillerde yaşayabileceksiniz. Bu uygulamayla beraber sizde güzel bir şekilde tasarlanmış okul servisi uygulamasına eğlenceli bir şekilde katılabileceksiniz. Şöför olmak isteyen ya da okul öğrenci taşıma servisi yaşamak isteyen muhteşem bir simülasyon örneğiyle bu uygulamayla beraber sizlerde eğlenceli bir şekilde kullanabileceksiniz. Android dünyasının bu sevilen uygulaması sizlerde cep telefonlarınıza görmek istiyorsanız hemen aşağıdaki dosyayı cep telefonlarınıza indirebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 29-03-2018, 21:37
Fishing Clash Android Balıkçılık Oyunu 3D Simülatörü Full Apk indir
Fishing Clash Android Süper Balıkçılık Oyunu Android Apk indir
Boş zamanlarında balık tutmayı seven kullanıcılarımız için tasarlanmış üç boyutlu görünüm kalitesi üzerinden düzenlenmiş bir balık avlama simülatörü ile karşı karşıyasınız. Ruhani temizlik ve kafa dinlemek için olarak spor şeklinde yapılan balık avlama işlemine ülkemizde de bir çok kişi tarafından oldukça sevilerek yapılmaktadır. Bu sebepten ötürü sizlere mobil cep telefonlarımız ile kullanabileceğiniz oldukça güzel bir şekilde tasarlanan ve kullanım keyfini üst düzey şekilde düzenlenmiş olması üç boyutlu grafik tasarımlar üzerinden sağlanmış balıkçılık modelini en güzel şekillerde size iletmeyi başarabilmiş muhteşem bir uygulamayı sunmak istedik.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 22-03-2018, 11:58
Muscle Car Simulator Android Yeni Süper Simülasyon Oyunu Full Apk indir
Muscle Car Simulator Süper Yarış Simülasyon Oyunu Apk indir
Yepyeni bir araç donanımı yaratmaya ve aracın mekanik mühendisi olmaya ne dersiniz? Bu konuda sizlere yardımcı olacağını düşündüğümüz oldukça güzel bir uygulamayla sizleri baş başa bırakırken bir ağacın baştan aşağı bütün aksamlarını sizlerin oluşturacağından ve yepyeni bir araç yaratacağından uyarlanarak tasarlanmış muhteşem bir simülasyon uygulamasıyla sizleri baş başa bıraktığımızı belirtmek isteriz. Araçların detaysal olarak bütün konularıyla ilgili ve hobi olarak araçları donanımda yani modifikasyon etme işleri için uğraşan kullanıcılarımız için bu zenginlikleri mobil ortamları bu muhteşem yepyeni araç ile simüle edebilirsiniz. Simülasyon oyunları arasında sevilerek kullanılan ve yepyeni olmasına rağmen bir çok kişi kendisine çeken muhteşem bir uygulama olduğunu bir kez daha belirterek araç motoru ses efektlerini de oldukça güzel bir şekilde uygulamaya yansıttığını söylemek isteriz.
Devamı
  • Yorumlar: 0