Sponsorlu Bağlantı
Cep Adroid İnceleme
Popüler Konular
Android Oyunlar
Android Uygulamalar
Android Temalar
Zil Sesleri
Tarih: 24-04-2018, 22:41
Android Kafa Topu 2 Yeni Versiyon Son Güncelleme Apk indir
Android Kafa Topu 2 Popüler Spor Oyunu Yeni Versiyon Hemen indir
Türk oyun yöneticileri tarafından oluşturulan dünya çapında milyonlara hitap etmeyi başarabilmiş belki de android dünyasında en başarılı Türk oyunları arasında yer alan kafa futbolu iki isimli oyun ile siz değerli ziyaretçilerimizin güzel bir spor uygulaması paylaşmak istedik. Uygulamanın yeni versiyonunu sayfamızda bulurken oyun üzerinde değişikliklerin birkaçını belirtmek istersek uygulamadaki sporcu profillerinin daha kapsamlı bir şekilde oluşturma ve üzerinde kullanılan efektler gibi daha bir çok değişkeni bünyesinde barındırmaktadır. Grafikleri de gerçekten milyonlara hitap etmeyi başarabilmiş olan bu uygulamayı ses efektleri oyunun hareketli efektleri gibi daha bir çok unsuru başarılı bir şekilde ele alabildiklerini görüyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 24-04-2018, 22:29
Android iddaa Tahminleri BankoBank Uygulaması Full Apk indir
Android iddaa Tahminleri BankoBank Uygulaması Apk indir
Android cep telefonlarına üzerinden iddaa kupon takibi yapmak isteyen kullanıcıların tam da aradığı bir uygulamayla siz değerli ziyaretçilerimize hizmet vermek istiyoruz. Günlük güncel kupon maç analizlerinde yer almış olduğu banka bank isimli bu güzel uygulamayı cep telefonlarınıza indirerek sizlerde şansınızı daha da yükseltebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 18-04-2018, 22:19
iddaa Resmi Canlı Kupon Takip Uygulaması Full Apk indir
Android iddaa Canlı Kupon Yapma Uygulaması Full Apk indir
Kupon yapmak isteyen kullanıcılarımızın devlet tarafından kontrollü bir şekilde canlı kupon takip sistemi olarak karşımıza çıkan iddaa’nın cep telefonları üzerinde bir uygulamasını barındırmak isteyen kullanıcılarımız için tasarlanmış olan resmi uygulamasını sayfamızda siz değerli ziyaretçilerimize sunmak istiyoruz. Bu uygulamayla beraber sizde iddaa portföyünü görebilir maçlara hangi oranlar üzerinden renkli ve canlı bir görünüm kalitesi üzerinden düzenlenmiş bu uygulamayı tercih ederek dilediğiniz kadar kullanma şansına sahip olabilirsiniz. Şansınızın da bol olmasını temenni ederek gerçekten en doğru şekilde canlı kupon heyecanı yaşayabileceğiniz bu uygulamayı siz değerli ziyaretçilerimize paylaşmak istedik bol şanslar.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-04-2018, 17:56
Forza Futbol Android Canlı Spor Uygulaması indir
Android Forza Futbol Süper Canlı Spor Sonuç Uygulaması apk indir
Forza futbol ismiyle son dönemlerde android piyasada ismini büyük bir kitleye duyurabilmeyi başarabilmiş canlı spor uygulamasıyla siz değerli ziyaretçilerimize baş başa bırakırken futbol basketbol hatta voleybola kadar bir çok spor kategorisinde canlı sonuçları görebilmek istiyorsanız hatta bu maçlar oynanırken anlık bildirimleri cep telefonlarınıza görmek istiyorsanız bu uygulamayı cihazlarınıza indirin ve takip etmekte olduğunuz müsabakayı seçmenize müteakip uygulama tarafından sizlere maç içerisinde oluşan önemli bölümleri aktarmayı oldukça güzel bir şekilde sağlamaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-04-2018, 21:14
Bowling King Android Popüler Bowling Oyunu Full Apk indir
Bowling King Android Süper Bowling Oyunu Hemen indir
Bowling severler ekran başına! Popüler bir oyun olarak karşımıza çıkan ve dünyada gerçekten bir çok kişi tarafından sevilerek oynanan sosyal hayatımızın bir parçası Bowling uygulamasının android yazılıma sahip olan cep telefonları için tasarlanmış güzel bir örneği ile siz değerli ziyaretçilerimizin karşısındayız. Sevdiklerimizle beraber boş zamanlarımızda genellikle alışveriş merkezlerinde oluşturulan Bowling salonlarında eğlenceli bir şekilde oynadığımız oyunu yine aynı şekilde cep telefonlarınız üzerinden sevdiklerinizle beraber oynamak keyfini bu uygulama dahilinde yaşayabilirsiniz. Bowling Topları ve labutların görsel niteliklerinin üst düzeyde oluşturulmuş olduğunu görebilmekteyiz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 31-03-2018, 19:23
Basketball Stars Android Süper Basketbol Oyunu Full Apk indir
Basketball Stars Android Süper Basketbol Oyunu Apk indir
Basketbol sporuyla ilgilenen ya da futboldan daha çok meraklısı olduğunuz basketbol sporunun iyi bir izleyicisi olarak kendinizi görüyorsanız mobil ortamlarda yaratılan bu muhteşem uygulamayı cep telefonlarınıza yükleyerek oldukça keyifli basketbol oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Oyuncuları bile kendinizin tasarladığı birbirinden farklı forma seçeneklerinin bizzat bulunduğu muhteşem bir uygulamayla beraber sizlerde cep telefonlarınız da ücretsiz olarak bu uygulamayı seçebilirsiniz. Bahsetmiş olduğumuz gibi basketbol oyunu seven kullanıcılarımızın gerçekten keyifle oynayabileceğini düşündüğümüz bu muhteşem uygulama grafik tasarım üst düzey de olduğu gibi ses efektleri de bu doğrultuda tasarlanmıştır. Gerek basketbol sahası gerek oyuncuların atış efektleri tam olarak basketbol oyun kurallarının birebir olarak uygulamaya yansıtılması kullanıcılar tarafından oldukça yüksek derecede bir olumlu tepkiye yol açmıştır.


Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 31-03-2018, 19:22
Golf Clash Android Süper Spor Uygulaması Hemen indir
Golf Clash Android Popüler Golf Oyunu Full Apk indir
Golf meraklıları hemen ekran başına! Her ne kadar ülkemizde genelde zengin ve ünlü simalar tarafından sıklıkla oynanan oyunun sizlerde hiç deneyim olarak yaşamamış olsanız bile android ortamlarda yaratılan bu uygulamayla beraber ücretsiz olarak yaşama şansını yakalayabilirsiniz. Bu uygulama play storlardan en çok indirilen golf kategorisinde oyun olarak seçilmiş dünya çapında 1 milyondan daha fazla kişiye hitap etme başarısını sağlamıştır. Oyunun gol toplarından gol sahalarına kadar hatta golf sopalarınızı kendinizin tasarlayabilecekimiz kadar imkan kabiliyeti sizlere verebilen detaylı ve gerçekten kifayetli bir uygulama olduğunu belirtmek isteriz. Grafik tasarımları bu doğrultuda oldukça güzel bir şekilde tasarlanan golf oyununun ses efektleri de uygulamayı daha cazip kılabilmek adına üstdüzey bir şekilde tasarlanmıştır.


Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 31-03-2018, 19:19
PBA Bowling Challenge Android Popüler Bowling Oyunu Hemen indir
PBA Bowling Challenge Android Süper Bowling Oyunu Hemen indir
Sosyal ortamlarda Bowling oyunu sever Kullanıcılarımız için mobilyalarda yaratılmış olan bir mobil android oyuna sizleri baş başa bırakmak isteriz. Android dünyasının sevilen uygulamalarından birisi olarak karşımıza çıkan bu uygulamayı sizlerde cep telefonlarınıza yükleyerek android mobil oyununun en güzel örneklerinden birisi ile baş başa kalabilirsiniz. Bowling oyunun en güzel örneklerinden ve en güzel grafiklerinden yararlanılarak oluşturulmuş olan bu uygulamayı seçerek sizlerde boş zamanlarınızı iyi değerlendirebileceğimiz bir mobil oyuna sahip olabilir ve sevdiklerinizle beraber bu güzel uygulamayı oynayarak güzel rekabetlere sahip olabilirsiniz. Uygulamanın ses efektleri de oldukça eğlenceli bir şekilde tasarlanmış olup sizlere keyifli bir Bowling oyunu sergileyecek şüpheniz olmasın.


Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-03-2018, 22:57
GollerCepte 1907 Android Süper Turkcell Fenerbahçe Uygulaması Full Apk indir
Android GollerCepte 1907 Süper Fenerbahçe Uygulaması Hemen indir
Sarı ve lacivert renklere gönül vermiş Fenerbahçe taraftar için Turkcell kalitesi altında oluşturulan güzel bir spor uygulamasıyla siz değerli ziyaretçilerimiz hizmet vermek isteriz. Bu uygulama ile beraber sizlerde cihazlarınızda Fenerbahçe haberlerini ve Fenerbahçe’nin maçlarındaki canlı olarak izleyebileceğiniz gollere anında sahip olabilirsiniz. Ellerinde herhangi bir spor paketi olmayan televizyon izleyiciler için tasarlanmış ve Fenerbahçe taraftarı için oluşturulan bu uygulama ile beraber siz nerede herhangi bir spor paketine sahip olmadan Fenerbahçe’nin gollerini anında görme şansına sahip olabileceksiniz. Bu uygulama gollerin yanı sıra Fenerbahçe’nin en güncel haberlerinde sizlere ulaştırmak konusunda gerçekten oldukça başarılı olduğunu söyleyebiliriz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 23-03-2018, 12:34
GollerCepte 1905 Android Süper Turkcell Galatasaray Uygulaması Hemen indir
Android GollerCepte 1905 Süper Galatasaray Haber ve Spor Uygulaması Full Apk indir
Büyük Galatasaray taraftarı için gerçekleştirilmiş olan oldukça güzel bir spor uygulamasıyla sizleri baş başa bırakıyoruz. Bu uygulamada sarı kırmızı renklere gönül vermiş muhteşem bir görünüm karakteri oluşturulmuş şekilde futbol takımlarından haberdar olabilmek isteyen taraftarlarımız için oldukça kifayetli bir şekilde tasarlanmış olan bir taraftar uygulaması olduğunu belirtmek isteriz. Android yazılıma sahip olan cep telefonlarınız ile gerçek bir Galatasaray taraftarıysanız Galatasaray maç öncesi ve maç sonrası takım durumunu ve maç içerisinde bulunan istatistikleri en güzel görseller üzerinden sizlere bizzat sunmayı başarmış aynı zamanda anlık dedikodu transfer haberleri ile en doğru ve en güncel haberleri size en hızlı şekilde vermeyi amaçlamıştır muhteşem bir taraftar uygulaması olduğunu belirtebiliriz. Sitemiz yöneticileri tarafından Galatasaray taraftarına hizmet vermesi amaçlanmış bu muhteşem uygulamayı kesinlikle inceledik ve sizlerin tavsiyesine sunmak istedik.
Devamı
  • Yorumlar: 0