Sponsorlu Bağlantı
Cep Adroid İnceleme
Popüler Konular
Android Oyunlar
Android Uygulamalar
Android Temalar
Zil Sesleri
Tarih: 21-04-2018, 21:08
Android War Machines Ücretsiz: Çok Oyunculu Tank Oyunu indir
War Machines Android Ücretsiz Çok Oyunculu Tank Oyunu Apk indir
Çok oyunculu bir tank oyunu oynamaya ne dersiniz? Sizlerde sevdiklerinizle beraber dünya çapında 100 milyondan daha fazla indirilmiş ve bir çok ülkede tank oyunları kategorisinde en çok sevilen uygulamalardan birisi olarak karşımıza çıkan ve tamamıyla ücretsiz olarak bu uygulamayı kullanım özelliği sağlayan muhteşem bir uygulamayla sizleri baş başa bırakmak isteriz. Aksiyon oyun kurgusunu ve savaş strateji kurgusunu bir arada bulunduğu tank oyun kategorisinin de en üst düzeyde karşılık bulduğu muhteşem bir çok oyunculu tak savaş oyununa sizlerde büyük heyecan içerisinde katılacağınızdan kuşkunuz olmasın. Son teknoloji görünüm karakterleri ile tanklar ile muhteşem makinaların amansızca gerçekleşen mücadelelerine tanıklık edecek ve aksiyonu en güzel noktalarda yaşama şansını kaçırmayın.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 21-04-2018, 21:07
Realm Defense - Hero Legends TD Android Süper Defans Oyunu Hemen indir
Realm Defense - Hero Legends TD Android Defans Oyunu Android indir
Defans oyun severler ekran başına! Bu konuda sizleri oldukça keyifli bir şekilde defans oyunu en büyük heyecanı içerisinde oynamanızı sağlayacak muhteşem bir ölümsüz savaşçılar ile kurgulanmış defans uygulamasına sayfamızda buluşturmak isteriz. Antik Çağ’dan günümüz süperkahramanları ne kadar bir çok dövüşçü kimliği ile oluşturulmuş kahramanları bu uygulama dahilinde kullanabileceksiniz. Grafik tasarımı da ses efektleri de gerçekten büyük bir başarı içerisinde oluşturulmuş muhteşem bir uygulama olduğunu belirtmek isteriz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-04-2018, 22:12
Grow Empire: Rome En iyi Mitolojik Roma Strateji Oyunu Full Apk indir
Android Grow Empire: Rome Apk indir
Roma imparatorluğu görünüm kalitesi üzerinden mitolojik bir düzende strateji kurgusunu birebir olarak kullanıcılarına yansıtmayı başarabilmiş muhteşem bir oyun ile siz değerli ziyaretçilerimizin Cep telefonlarına kazandırılmak üzere muhteşem bir oyun ile karşınızdayız. Görsel nitelikleri dediğimiz gibi mitolojik bir düzende yani eski tarih görünüm karakterlerini birebir olarak savaşan unsurları da dahil etmiş tam anlamıyla bu düzen üzerinden imparatorlukların birbirine savaş mücadelelerinin konu edinildiği gerçekten güzel bir uygulama olduğunu belirtebiliriz. Orjinal ses efektleri doğrultusunda da görsel nitelikleri destekleyici bir şekilde sağlanmış mitolojik düzenin en güzel grafikleri birebir olarak yansıtılan bu uygulamayı cep telefonlarınıza ücretsiz olarak kesinlikle indirmelisiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 18-04-2018, 22:21
War Commander: Rogue Assault Android En Güzel Strateji Oyunu Full Apk indir
War Commander: Rogue Assault Android Apk indir
Gerçek bir strateji kurgusu üzerinden hazırlanan aksiyon ve mücadelenin en üst düzeyde olduğu bir uygulamada sizlerde yine bir gerçek komutan olmaya ne dersiniz? Uygulamada gerçek bir strateji kurgusunu en güzel şekilde tasarlayan bu muhteşem oyunu sizler de büyük bir keyifle kullanabileceğiniz gibi son dönemlerin oldukça popüler bir şekilde karşımıza çıkan 100 milyondan daha fazla kişiye hitap etmeyi başarabilmiş bir çok ülkede en üst düzey strateji oyunları olarak adlandırılan bu muhteşem örneği kesinlikle cep telefonlarınıza yüklemenizi tavsiye ediyoruz. Uygulamada strateji kurgusunu ciddi anlamda bütün ihtimaller üzerinde değerlendirilerek gerçekçi bir şekilde sergilendiğini görebilmekteyiz. Oyun efektlerinin de son teknoloji bir şekilde hazırlanmış olup görsel kullanıcıya hitap etme oranı gerçekten Çok yüksek oranda olduğunu belirtiyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 18-04-2018, 22:20
Game of Thrones: Conquest En iyi Game of Thrones Oyunu Mutlaka indir
Android Game of Thrones: Conquest Full Apk indir
Android dünyasının en yeni dizi uyarlaması uygulamalarından birisi olarak karşımıza çıkan macera ve stratejinin beraber bulunduğu muhteşem bir oyun ile siz değerli ziyaretçilerimizin karşısındayız. Dünya çapında ünlü Game of Thrones dizisinin uyarlanmış olduğum bütün karakterlerinin uygulama içeriğinde barındırıldıkları muhteşem bir oyun ile siz değerli ziyaretçilerimizin hizmet vermek istiyoruz. Grafik tasarımları tıpkı uygulamanın bizzat diziye tam olarak uyarlandığını görebilmekteyiz. Oyun efektlerinin de bu doğrultuda bilim kurgu açısından gerçekten üst düzey bir şekilde düzenlendiğini görebilmekteyiz. Son dönemlerde dünya çapında büyük bir kitleye hitap etmeyi başarmış olan Game of Thrones dizisinin uygulamasını ücretsiz olarak aşağıdaki dosya aracılığıyla cep telefonlarınıza indirerek bu muhteşem mücadelenin bir parçası olmaktan mahrum kalmayın.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 17-04-2018, 22:22
What The Hen: Summoner Spring! Android Yepyeni Strateji Oyunu Full Apk indir
Android What The Hen: Summoner Spring Süper Strateji Oyunu Hemen indir
Strateji oyun severlerin oldukça beğenerek kullandığı yepyeni bir oyun ile siz değerli ziyaretçilerimizin karşısında bulunmaktayız. Bu uygulamayla beraber sizlerde büyük keyif alabileceğiniz grafik tasarımlar altında tasarlanan büyük bir mücadeleye ev sahipliği yaparken gerçekten oldukça renkli grafikler üzerinde bambaşka bir oyun keyfi yaşayacağınızdan kuşkunuz olmasın. Kendisine özgü oyun kurgusuyla gerçekten milyonlarca kişi de olumlu etki yaratmış renkli çizgi film karakteri görünüm ve üzerinden değerlendirilen yorumlar dahilinde çok güzel yorumlar almakta olduğunu görebiliyoruz. Grafik tasarımı da bu şekilde renkli bir doğrultuda gerçekleştiren bu uygulamayı kesinlikle kaçırmamanızı biz site yöneticileri tarafından siz değerli ziyaretçilerimize tavsiye etmekteyiz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 14-04-2018, 09:59
Castle Creeps TD Android Süper Strateji Oyunu Full Apk indir
Android Castle Creeps TD Son Güncelleme Full Apk indir
Strateji oyun sevenlerin oldukça beğeneceğini düşündüğümüz dünden bugüne milyonları peşinden sürüklemeyi başarabilmiş kuleler ile tasarlanan muhteşem bir savaş ve Strateji macerasını adım atmaya hazır mısınız? Bahsetmiş olduğumuz gibi milyonlarca kişinin oldukça beğenerek kullandığı ve strateji kurgusunu tam anlamıyla android ekranlarda oluştuğuna göre bildiğimiz muhteşem bir uygulamayı siz değerli ziyaretçilerimize bu sayfadaki oyun ile sunmak isteriz.

Android Sürüm: Android 4.0 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 13-04-2018, 20:17
Rise of the Kings Android Süper Strateji Oyunu Full Apk indir
Android Rise of the Kings Strateji Oyunu Hemen indir
Strateji oyun kategorisinde beğenilerek oynanan güzel bir uygulamayı siz değerli ziyaretçilerimize tanıtmak isteriz. Android dünyasının sevilen uygulamalarından birisi olarak karşımıza çıkan bu uygulama ile sizlerde cep telefonlarınız da büyük ve eğlenceli zamanlar yaşayabileceksiniz. Strateji seçeneklerini bol bir şekilde oldu ve kurgusal zenginliğin üst düzeyde yaratmasın sebebiyle oyunda boş zamanlarımızı değerlendirebileceğimiz efsanevi binalar ve taktiklerle destansı bir savaş kazanma serüvene adım atacağınız gerçekten son dönemin mitolojik stratejik uygulamaların başında gelmektedir. Oyun efektlerinin de bu doğrultuda hazırlandığını söyleyebileceğimiz bu uygulamayı strateji oyun severler olarak kesinlikle kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 24-03-2018, 19:46
Battle for the Galaxy Popüler Strateji Oyunu Full Apk indir
Android Battle for the Galaxy Hemen indir
Android strateji oyun severler için tasarlanmış oldukça güzel bir uygulama sizlerin ekranlarında bu sayfa sayesinde kullanıma başlayacaktır. Bu uygulamayla beraber sizlerde cep Telefonlarımızda gerçek bir strateji korkusuna sahip olacak ve boş zamanlarınızı oldukça güzel bir şekilde değerlendirme şansına sahip olacaksınız. Android dünyasının sevilen cep telefon uygulamalarından birisi sayfamızdaki ücretsiz olarak sizler için bu uygulama olup ciddi anlamda bir çok kişiye hitap etme sayısıyla alakalı uygulamanın ne kadar sevildiğini anlıyor ve sizlere bu kadar güzel ve kişi toplanmışız strateji kurgusunun en güzel şekilde tasarlandı oyunu sunmak istiyoruz. Android strateji oyun severler için tasarlanmış oldukça güzel bir uygulama sizlerin ekranlarında bu sayfa sayesinde kullanıma başlayacaktır. Bu uygulamayla beraber sizlerde cep telefonlarınıza gerçek bir strateji korkusuna sahip olacak ve boş zamanlarınızı oldukça güzel bir şekilde değerlendirme şansına sahip olacaksınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 24-03-2018, 19:45
Clash Royale Android Strateji Oyunu Son Güncelleme indir
Android Clash Royale Süper Strateji Oyunu Full Apk indir
Android cep telefonuna sahip kullanıcıların severek oynadım Clash of Clans ismini nasılsın gördüğümüz cep telefonlarındaki strateji severler bu aynı ailenin kurguladığı muhteşem bir uygulama ya daha sizleri baş başa bırakıyoruz. Tipik bir savaş uygulaması olarak karşımıza çıkar ve Clash of Clans gördü karekterlerini birebir olarak olmasa da benzeri savaş topluluklarına ve savunma mekanizmalarını ev sahipliği yapan bu uygulamayı kesinikle incelemenizi tavsiye ediyoruz. Dünyanın hemen hemen her noktasından birebir ve gerçek zamanlı bir şekilde oyunları oynama şansını kazanarak kupalar elde etmeye çalışın. Rakiplerinizi dünya üzerinde her nerede olursa olsun yemek için düzenli ordular kurularak gerçek bir savaşçı olduğunuzu gösterebilirsiniz. Yine aynı şekilde bir savaş Klanı oluşturarak gerçek bir topluluk olarak toplu bir halde gerçek kullanıcılar aracılığıyla yine gerçek düşmanlara karşı Savaşma şansını yakalayabilirsiniz. Böylelikle toplu savaşlarda daha büyük ganimetlere sahip olabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0