Sponsorlu Bağlantı
Cep Adroid İnceleme
Popüler Konular
Android Oyunlar
Android Uygulamalar
Android Temalar
Zil Sesleri
Tarih: Dün, 22:48
Süper Yedekleme: SMS Kişiler Android En Güzel Rehber ve Mesaj Yedekleme Uygulaması Full Apk indir
Android Süper Yedekleme: SMS Kişiler Uygulaması Apk indir
Cep telefonlarınız da kolay bir şekilde SMS, kişiler, rehber yada mesaj yedekleme olanağını sizlere sağlayan uygulamayı kullanmak ister misiniz? Bu uygulamayla beraber sizlerde cep telefonlarınız da bu yedekleme işlemlerini sadece bir tuşla en kolay şekilde uygulamayı istediğiniz yedekleme unsuruna yönlendirerek gerçekleştirme şansını yakalayabilirsiniz. Cep telefonunuzun daha güzel bir şekilde kullanımı yada herhangi bir cep telefonu bilgi kaybına yönelik alınan annem olarak karşımıza çıkan bu muhteşem uygulamayı yükleyerek sizlerde ücretsiz bir yedekleme imkanını kullanabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: Dün, 22:47
MAX Cleaner Android Telefon Temizleyici ve Hızlandırıcı Uygulaması Full Apk indir
Android MAX Cleaner En iyi Telefon Temizleyici ve Hızlandırıcı Uygulaması Apk indir
Cep telefonlarımızın daha hızlı bir şekilde kullanmasına daha kifayetli bir temizleyici ve hızlandırıcı uygulama unsuru arıyorsanız cep telefonlarınıza birebir olarak hizmet vermeyi kendine görev bilmiş yepyeni bir uygulamayla siz değerli ziyaretçilerimize hizmet vermek isteriz. Cihazlarınızda bulunan ekstra çöp diyebileceğimiz dosyaları birer birer ayıkla yarak daha hızlı bir şekilde cihaz performans özelliği kazandıran bu uygulamayla sizlerde oldukça güzel bir şekilde cep telefonlarınızı kullanma şansını yakalayacaksınız. Android dünyasının sevilen uygulamalarından birisi olarak karşımıza çıkan ve milyonlarca kişinin cep telefonlarına indirdiği bu uygulamayı sizlerde ücretsiz olarak hemen cep telefonlarınıza indirerek hem telefonlarımızı temizleyip alan sarfiyatını ortadan kaldırabilir temizlemenize müteakip cihazlarınızın daha hızlı bir performans ile çalışmasını sağlayabilir hem de cihazınızın hızlı ve zorlanmadan çalışması sebebiyle daha az bir şarj kullanım durumunu gerçekleştirebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: Dün, 22:46
Orjinal Samsung Galaxy S9 Klavye Uygulaması Full Apk indir
Android Samsung Galaxy S9 Klavye Uygulaması Apk indir
Telefonlarımızda ki klavye görünüm karakterlerinden sıkıldınız mı? Bu konuda sizlere yardımcı olabilecek ve Samsung ailesinin en son üyesi olarak karşımıza çıkan Samsung Galaxy S9 cep telefonu klavye uygulamasını bire bir olarak android ortamlarda tasarlanmış bir biçimde bu cep telefonu değilde diğer android yazılıma sahip olan cep telefonlarına kullandırmak kaydıyla oluşturulmuş muhteşem bir uygulamayla siz değerli ziyaretçilerimize hizmet vermek isteriz. Hemen aşağıdaki dosya cep telefonlarınıza indirin ve ücretsiz olarak bu son model cep telefonunun klavye uygulamasını birebir olarak kendi cep Telefonlarımızda kullanma şansını kaçırmayın.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: Dün, 22:46
Orjinal Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus Zil sesleri ve Bildirim Sesleri indir
Android Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus Zil sesleri ve Bildirim Sesleri Full Apk indir
Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus cep telefonlarının sahip olduğu orjinal zil sesleri ve bildirim sesleri sayesinde oluşturulan muhteşem bir uygulamayla sizlerde son model bir cep telefonum ses efektlerini ücretsiz olarak sahip olma şansını bu sayfa ile yakalayın. Hemen cep telefonlarınıza indirmenize müteakip Samsung ailesinin en son üyesi olarak kazanılmış bu cep telefonuna ait olan ses efektlerini ücretsiz olarak cep telefonlarınıza birebir kullanmak suretiyle indirebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: Dün, 22:46
Android Süper Ses Kaydedici Uygulaması Full Apk indir
Mobil Süper Ses Kaydedici Apk indir
Gerçekten güzel bir görünüm kalitesi üzerinden mikrofonu birebir olarak kullanma imkanına sahip muhteşem bir uygulamayla sizlerde en net ses kalitesi doğrultusunda oluşturulan ses kaydedici uygulamasına sahip olmak ister misiniz? Bu uygulama sayesinde sizlerde cep telefonlarınız da birbirinden farklı ses efektleri üzerinden kaydetmiş olduğunuz sesleri düzenleyebilir ya da daha farklı bir şekilde sesimizi en net biçimde düzenlemek istiyorsanız bu uygulama sayesinde çevreden gelen ekstra sesleri de silme ya da düzenleme şansına sahip olabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: Dün, 22:46
Android Telefonlarda En Güzel Bebekler için Ninniler Uygulaması Full Apk indir
Bebekler için Ninniler Uygulaması Android Apk indir
Bebeklerinizin uyku problemlerini aşabilmesi için kullanabileceğiniz ninni uygulamasıyla sizlerde rahat bir uyku çekmeye ne dersiniz? Özellikle geceleri uyku sorunu yaşayan çocuklarınızı daha güzel ve daha sağlıklı büyümeleri açısından en önemli ihtiyaç sahibi oldukları uykunun kazanımı açısından sizlerde cep telefonlarınız da muhteşem bebek ninnileri uygulamasını yükleyerek olağanüstü ses kalitesi üzerinden çocuklarınızın daha rahat bir uyku çekmesini sağlayabilirsiniz. Kullanıcıların oldukça kolay bir şekilde kullandığı muhteşem uygulamayı Sitemiz yöneticileri tarafından sorumluk sahibi ebeveynlere tavsiye etmekteyiz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: Dün, 22:45
Müzik çalar Android En iyi Mp3 çalar Uygulaması Full Apk indir
Android Müzik çalar - mp3 çalar Uygulaması Full Apk indir
Cep telefonlarınızdaki müzik çalar görün kalitesinden rahatsız mısınız? Cevabınız evet ise sizlere daha güzel bir şekilde MP3 ses dosyalarını kullanma olanağını verecek müzik çalar uygulaması ile cep telefonlarımızda daha keyifli bir müzik dinlemek bir şansını yakalayabilirsiniz. Birbirinden farklı müzik sayfalarına da oluşturabileceğiniz bu uygulamayla sizlerde detaylı bir şekilde kullanım özelliğine sahip olabileceğiniz gibi bu uygulamayı gerçekten keyifle kullanacağınızı dile getirmek istiyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: Dün, 22:45
Android Mp3 Müzik Uygulaması Full Apk indir
Mp3 Müzik Uygulaması Android Apk indir
Cep telefonlarınıza daha farklı ve güncel olarak internet ortamlarında sergilenen MP3 ses dosyalarına sahip olmanızı size kazandırma işlemini gerçekleştirecek niteliklere sahip bir uygulamayla baş başa bırakmak istiyoruz. Bu uygulamayla beraber sizlerde birbirinden farklı bir çok müzik uygulamasına sınırsız bir şekilde sahip olabilirsiniz. Kullanıcılar için kolay bir kullanıma sahip ve gerçek bir müzik çalarına da sahip olan bu uygulamayla muhteşem bir müzik keyfi yaşayacaksınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: Dün, 22:44
Android Çukur Dizisi Bölümler Müzik Uygulaması Full Apk indir
Çukur Dizisi Bölümler Müzik Uygulaması Hemen indir
Show TV ekranlarında çıkan fenomen hale gelen Çukur dizisinin bölümlerini ve müzik uygulamasını birlikte barındıran muhteşem bir uygulamayla siz değerli ziyaretçilerimizin karşısındayız. Çukur dizisi seven kullanıcılarımız için tasarlanmış olan ve bölümler hakkında bilgiler veren kısa özetler geçen ve bünyesinde bölümlerdeki müzikleri sizlere birer birer ses dosyası halinde kullanmanızı sağlayan muhteşem bir uygulama olduğunu belirtmek istiyoruz. Sizlerde bu uygulamayla beraber kesinlikle muhteşem bir şekilde tasarım örneği sağlayan görüntü ve ses efektlerini kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 24-04-2018, 22:40
Prana Breath: Sakinleş ve Canlan Süper Sağlık ve Fitness Uygulaması Full Apk indir
Android Prana Breath: Sakinleş ve Canlan Süper Fitness Uygulaması Full Apk indir
Hayati dengeye, sakinleşmeye ve canlı süper sağlıklı bir yaşam oluşturmaya çalışan kullanıcılarımız için birebir olarak tasarlanmış sizlere hem ruhsal hem de fiziksel anlamda bir çok şey kazandırabileceğini inandığımız güzel bir sağlık uygulaması ile baş başa bırakmak istiyoruz. Bu uygulamayla beraber sizlerde gündelik hayatınızda hem ruhsal anlamda hem de bedensel anlamda spor ve sakinleşmeye eylemini kazanmış olacaksınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0