Sponsorlu Bağlantı
Cep Adroid İnceleme
Popüler Konular
Android Oyunlar
Android Uygulamalar
Android Temalar
Zil Sesleri
Tarih: Bugün, 20:03
Samsung Galaxy S8 Teması Android Apk indir
Samsung Galaxy S8 Tema Uygulaması Hemen indir
Samsung firmasının Galaxy es sekiz cep telefonu uygulaması ile sizleri başbaşa bırakırken farklı gördüm karakterlerin de bundan muhteşem bir tema uygulaması olduğunu belirtmek ister ve bu uygulamanın Cihazlarınıza tam olarak uyumlu olduğunu belirtmek isteriz. Bu uygulama ile beraber sizlerde son Model bir cihaz temasına sahip olarak uygulamaların görünüm karekterlerini en güncel haliyle cihazlarınızda barındırabileceğini ve teknoloji dünyasına kaldığınız yerden devam etme şansını yakalayabilirsiniz. Bir nevi cep telefonlarınızı yenilemeye yarayan bu genişletilmiş tema uygulamaları ile sizlerde cep telefonlarınızın yeni halini oldukça şaşıracaksınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: Bugün, 20:02
Android Namaz Hocası ve Dini Bilgiler Uygulaması Hemen indir
Namaz Hocası ve Dini Bilgiler Uygulaması Full Apk indir
Dini vecibelerimizden birisi olarak ve en önemlisi olarak karşımıza çıkan günde beş vakit kılınan namaz görevimizi sizlere en güzel şekilde açıklayan Öğreten ve uygulamanızda kolaylıklar sağlayacak namaz hocası ve dini bilgiler uygulamasıyla sizleri oldukça güzel bir eğitim uygulaması ile başbaşa bırakıyoruz. Bu uygulama sayesinde sizlerde namazın her esnasında en doğru şekilde nasıl kullandığına şahitlik edecek ve bundan sonraki kaldığınız namazlar da pratikleşerek daha elverişli daha içten ve manevi dünyasının daha samimi bir şekilde kendinizi ifade ettiğinizi umuyoruz ki hissedeceksiniz. Bu uygulamayla beraber cep Telefonlarımızda kullanım özellikleri üstdüzey bir şekilde tasarlanan bu muhteşem mücadeleyi cihazınızı hemen yükleyebilir peşisıra bu uygulamayla beraber cep telefonlarını za ücretsiz olarak Dini bilgilere ulaşma şansını yakalayabileceksiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: Bugün, 20:01
Galatasaray Galeri 2 Android Apk indir
Android Galatasaray Galeri 2 Uygulaması Full Apk indir
Sarı kırmızı renklere gönül vermiş Galatasaray taraftar için Birden çok duvar kağıtları ile süslenerek tasarlanmış olan bu uygulamaya sahip olmak ister misiniz ? Bu uygulamaya sizlerde gerçek bir taraftar olarak cep telefonlarını za favori kulübümüzün fotoğraflarının en kaliteli olanlarını yükleme şansını yakalayacaksınız. Uygulamayla beraber ciddi anlamda bir çok kişiye hitap etmeyi başaran muhteşem grafik tasarımlara sahip olan Duvar kağıtlarıyla beraber kişiselleştirme konusunda birebir olarak bir hizmet alacağınızı düşünüyoruz. Galatasaray taraftarı için oldukça güç bir şekilde tasarlandığını kullanıcı yorumları dahilinde görebilmekteyiz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: Bugün, 20:00
iphone Stil Kilit Ekran Uygulaması Hemen indir
Android iphone Stil Kilit Ekran Uygulaması Apk indir
Android cep telefonlarının iPhone görünüm karekterlerini kazandırılması kapsamında oluşturulmuş oldukça güzel bir uygulama ile sizleri başbaşa bırakmak istiyoruz. Bu uygulamada sizlerde cep telefonlarınızı iPhone görünümüne ulaştırmak istiyorsanız sayfamızdaki bu uygulamanın bir örneğini görebilirsiniz. Bu uygulamada cihazınızın görünümünü baştan aşağı değiştirme imkanı sizlere verecegiz. Android dünyasının en sevimli uygulamalarından birisi olarak karşımıza çıkan ve bir çok kişi tarafından indirilen bu uygulamayı sizlerde kesinlikle cep telefonunuza yüklemelisiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: Bugün, 20:00
Android Evie Launcher Yepyeni Tema Uygulaması Apk indir
Evie Launcher Android Apk indir
Dünyada bir çok kişi tarafından kullanılan temi uygulamalarından birisi ile daha sizleri başbaşa bırakmak istiyoruz. Bünyesinde barındırdığı bir çok tema ürünleri ile cep telefonlarınızı birkaç gün içerisinde periyotlar halinde dilediğiniz kadar değiştirme imkanı sizlere sunmaktadır. Bu tema uygulamalarında oldukça kifayetli bir şekilde üreten bu uygulama ile sizleri başbaşa bırakırken ses efektleri ve grafik tasarımlarının oldukça üstdüzey bir şekilde tasarlandığını yeniden belirtmek istiyoruz. Sizler de cihazlarınızda genel bir değişiklik istiyorsanız bu tema uygulamasını kesinlikle cep telefonlarınıza yüklemeye ihmal etmeyin. Android dünyasının cep telefonu dünyasında bu uygulamayı kesinlikle Cihazlarınıza yüklemeyi unutmayın.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: Bugün, 19:59
iPhone 8 Screen Lock iphone 8 Kilit Ekranı Android Apk indir
iPhone 8 Screen Lock Süper Kilit Ekran Uygulaması Hemen indir
iPhone 8 cep telefonun kilit ekran uygulaması malumunuz bir çok kişi tarafından oldukça beğendiğini biliyoruz. Android yazılıma sahip cep telefonlarınız olsa bile iPhone işletim sistemi ile üretilmiş olan oldukça üstdüzey bir uygulamayı cep telefonlarını zda görmek istiyorsanız bu muhteşem uygulamayı cihazınıza hemen indirebilirsiniz. Bu muhteşem cihazın kilit ekran uygulamasını Cihazlarınıza modeli ne olursa olsun yükleme şansını sizlere bu uygulama dahilinde verebilmekdeyiz. Uygulamayı cihazlarına yüklemeye müteakip kullanıcı yorumları dahilinde aldığımız bilgilere göre bir çok kişi tarafından oldukça başarılı bir uygulama olduğunu ortak bir görüş olarak belirtilmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: Bugün, 19:57
Note 8 Wallpapers Süper Galaxy Note 8 Duvar Kağıtları Hemen indir
Android Note 8 Wallpapers Full Apk indir
Note 8 Serisinin En güzel duvar kağıtlarıyla sizleri muhteşem bir arşiv uygulaması ile başbaşa bırakmak isteriz. Bu uygulamada cep telefonlarınızın android yazılıma sahip olması yeterli olacak şekilde son model cihazın muhteşem duvar kağıtlarına birebir olarak sahip olabileceksiniz. Bu uygulamanın cep telefonları üzerinde oldukça güzel bir şekilde tasarlanmış bir uygulama örneği olduğunu yeniden söylemek istiyoruz. Cihazlarınızın en güncel duvar kağıtları ile süslenmesi ne istiyorsanız bu muhteşem uygulamayı cihazınıza yükleyerek hemen aşağıdaki dosyaları cihazınıza kurarak Hemen bu muhteşem duvar kağıtlarını cep telefonlarını za senkronize edin ve görünüm düzenini değiştirme şansını yakalayın.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: Dün, 20:13
Android Farkları Bulun 500 Seviyeli Süper Fark Bulma Oyunu Hemen indir
Farkları Bulun 500 Seviyeli Android Apk indir
Gazete mi bulmaca kitaplarında oldukça görülen daha çok çocuklara hitap eden ama yediden 70’e herkesin kullanabileceği oldukça güzel bir uygulamayla sizleri başbaşa bırakıyoruz. Bu uygulama ile iki resim arasındaki farkları bularak eğlenceli dakikalar yaşamaya ne dersiniz? Uygulamada hızlı bir şekilde en güçlü performansınızla yediden 70’e herkese hitap etmeyi başarabilmiş olan görsel nitelikleri oldukça üst düzeyde iki farklı resim ama birbirine çok Gazete ve bulmaca kitaplarında oldukça görülen daha çok çocuklara hitap eden ama yediden 70’e herkesin kullanabileceği oldukça güzel bir uygulamayla sizleri başbaşa bırakıyoruz. Bu uygulama ile iki resim arasındaki farkları bularak eğlenceli dakikalar yaşamaya ne dersiniz?
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: Dün, 20:13
Samsung Galaxy S8 Teması Hemen indir
Android Samsung Galaxy S8 Teması Hemen indir
Uygulama Bilgisi: Samsung galaxy S8 sahibi olmak ister misiniz? Hiçbir ücret ödemeden bu uygulamaya sahip olarak cep telefonlarınızın baştan aşağı bu cihaza görünüm karekterlerinin kazandırılması oldukça kolay gözükmektedir. Bunu sadece aşağıdaki dosya aracılığıyla yapmanız da sağlanmıştır.
Grafik Kalitesi: Grafikleri Samsung Galaxy es sekiz cep telefonunun birebir olarak aynısı olarak tasarlanmış güzel bir tema uygulaması olduğunu söyleyebiliriz.
Ses Kalitesi: Uygulama sayesinde cihazınıza es sekiz ses efektlerini kazandıracak yeni entegreler sayesinde bu uygulamanın oldukça düzgün bir şekilde tasarlandığını görebilmekteyiz.
Android Sürüm: Android 3.2 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: Dün, 20:13
Galaxy S8 Samsung Klavye Uygulaması Hemen indir
Galaxy S8 Samsung Klavye Uygulaması Hemen indir
Cihazlarmızın klavye görünümünden sıkıldınız mı? Sizlere bu konuda yardımcı olabileceğini düşündüğümüz oldukça güzel bir uygulamayla başbaşa bırakmak istiyoruz son model bir cep telefonu olarak karşımıza çıkan Samsung Galaxy es sekiz uygulaması ile bu cep telefonlarının klavye görünümünü bizzat cep telefonlarını za kazandırma şansını sadece bir dosya ile sağlayacaksınız. Uygulamayı cep telefonlarını za yükleyip kurduktan sonra birbirinden farklı bir çok çeşitte klavye görünümünü de Cihazlarınıza entegre ederek daha farklı görünüm kalitelerine sahip olma şansını sizlerde kaçırmayın.
Devamı
  • Yorumlar: 0