Sponsorlu Bağlantı
Cep Adroid İnceleme
Popüler Konular
Android Oyunlar
Android Uygulamalar
Android Temalar
Zil Sesleri
Tarih: 28-02-2018, 17:55
Kategori: Araçlar / Verimlilik
Psiphon Pro internetinizi özgürce Kullanın Hemen indir
Android Psiphon Pro internet full kullanım Full Apk indir
Uygulama Bilgisi: Cep telefonlarınızla sınırsızca bir kullanım keyfini sizlere yaşatmak istiyoruz. Internet kullanımlarında verilen yasaklar üzerine kapatılan sitelerde işiniz var ise ve sınırsız bir şekilde kullanım özelliği istiyorsanız cep Telefonlarımızda size bu özgürlüğü kazandıracak oldukça güzel bir uygulamayla sizleri başbaşa bırakmak isteriz.
Grafik Kalitesi: Telefonlarda kolay bir kullanım özelliği olması amaçlayan açık ve net bir arayüz mevcut olup dilediğiniz kadar sınırsız bir şekilde kullanım özelliğine sahiptir.
Ses Kalitesi: Cep Telefonlarımızda bulunan standart efektlerini desteklemektedir.
Android Sürüm: Android 2.3 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-02-2018, 17:54
Android Hotspot Shield ücretsiz VPN ve WiFi Güvenliği
Hotspot Shield Tam Sürüm indir
Cep Telefonlarımızda internet dünyasında sınırsız bir şekilde gezmek ister misiniz? Sadece bu uygulamayı indirerek belirli bir zamana kadar hiçbir ücret ödemeden ücretsiz olarak istediğiniz siteye girme şansını sizde tanımaktadır. Bu uygulama sayesinde kesinti ya da sınırlama durumu yaşamaksızın sitelerde gezme imkanı yakalayabileceğiniz gibi internet hızınıza da birazda artma görülecektir. Kolay bir kullanıma sahip olan bu uygulamada gireceğiniz IP Server’ına seçmenize mi takip kolay bir şekilde sınırsızca internet dünyasına adım atma imkanı yakalayacaksınız. Size kesinlikle kullanım süresi boyunca herhangi bir aksamaya ya da hız düşünmene mahal vermeden çalışan uygulamayı cep telefonlarını za kesinlikle yüklemenizi tavsiye ediyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 26-02-2018, 20:14
Türk Telekom Online işlemler Uygulaması Hemen indir
Türk Telekom Online işlemler Uygulaması Full Apk indir
Türk telekom kullanıcıları için birebir olarak kullanabilecekleri oldukça üstdüzey bir uygulamayla sizleri başbaşa bırakmak istiyoruz. Bu uygulamada cep telefonlarımız ile kullanabileceğiniz muhteşem bir online işlem servisi sunan ve bu hizmetten yararlanabilecek müşterileri memnun niyet durumunu sağlamaktadır. Uygulama öncelikli olarak sizler için birebir olarak hazırlanmış ve müşterinin daha kolay bir şekilde istediği her alanda iletişimini ve kullanım kolaylığını amaçlamıştır. Fatura ödeme kalan kota kullanımlarını kadar sizlere aklınıza gelemeyecek daha bir çok kolay kullanım sağlayacaktır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 22-02-2018, 20:13
Galaxy S8 Samsung Klavye Uygulaması Hemen indir
Galaxy S8 Samsung Klavye Uygulaması Hemen indir
Cihazlarmızın klavye görünümünden sıkıldınız mı? Sizlere bu konuda yardımcı olabileceğini düşündüğümüz oldukça güzel bir uygulamayla başbaşa bırakmak istiyoruz son model bir cep telefonu olarak karşımıza çıkan Samsung Galaxy es sekiz uygulaması ile bu cep telefonlarının klavye görünümünü bizzat cep telefonlarını za kazandırma şansını sadece bir dosya ile sağlayacaksınız. Uygulamayı cep telefonlarını za yükleyip kurduktan sonra birbirinden farklı bir çok çeşitte klavye görünümünü de Cihazlarınıza entegre ederek daha farklı görünüm kalitelerine sahip olma şansını sizlerde kaçırmayın.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 22-02-2018, 20:08
Galaxy S8 Edge ve Galaxy Note 8 Kilit Ekran Uygulaması Hemen indir
Android Galaxy S8 Edge ve Galaxy Note 8 Kilit Ekran Uygulaması Hemen indir
Galaxy S8 Edge ve Galaxy Note 8 Kilit Ekran uygulaması sayesinde bu muhteşem uygulamayla beraber android yazılıma sahip olan cep telefonlarınızla istediği model ve görünüm karekterlerine sahip olursa olsun son birkaç yılın cep telefonu olması yeterli olacak şekilde tasarlanmış olan muhteşem bir kilit ekran uygulamasına sizlerde sadece bu uygulamayı indirerek kazanabilirsiniz. Son model iki tane cep telefonlarının kilit ekran uygulamasının bir arada bulunduruldu bu uygulamayı cep telefonlarını za hemen yükleyerek sizlerde teknolojinin son ürünleri olan bu cihazların görünüm karekterlerini Cihazlarınıza entegre etme şansını kesinlikle kaçırmayın.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 20-02-2018, 21:16
Kategori: Araçlar / Verimlilik
SPACE Telefon Bağımlılığından Kurtulun Hemen indir
Android SPACE Telefon Bağımlılığından Kurtulma Uygulaması indir
Gün içerisinde cep telefonlarınızı çok kullandığınızdan dolayı şikayetçiyseniz bu uygulamada sizlere oldukça güzel ve yoğun gösterme olarak kullanabileceğiniz sizleri bilinçli bir cep telefonu kullanıcısı haline getirebilecek kullanım zamanlarınızı uygulamada halindeki ses ablayıcılar ile size verdiği sınırlar doğrultusunda kullanmaya çalışmanız açısından uyarıcı bir etken olacak bu cihazı cep telefonlarını za ücretsiz olarak yükleme Şansına sayfamız dahilinde kaçırmayın. Uygulamadaki grafik tasarım ölçülerini oldukça üstdüzey bir şekilde tasarlanmış ve grafik özelliklerinden dolayı uygulamayi okuma durumu üstdüzey bir şekilde sağlanmıştır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 17-02-2018, 13:35
Master for Minecraft Launcher Minecraft Oyunları Modlar ve Eklentiler Hemen indir
Master for Minecraft Launcher Android Minecraft Ekletisi Hemen indir
Minecraft isimli oyun kullanıcıları için tasarlanmış olan ve bir çok kişiye hitap etmeyi başarabilmiş bir eklenti ile siz değerli ziyaretçilerimizin karşısındayız. Uygulamada bir çok harita ve item İle Minecraft oyuncularının desteklenmesi sağlanmıştır. Uygulama kullanımı oldukça kolay bir şekilde tasarlanmış size doğru ve bilinçli bir şekilde yönlendirme imkanı sunmaktadır. Bu güzel uygulamayla beraber sizde Minecraft severler olarak daha eğlenceli bir şekilde bu uygulamayı kullanma şansını yakalayabilirsiniz. Minecraft oyun severlerin oldukça güzel bir şekilde kullanabileceği bu güzel eklenti ile beraber daha detaylı bir oyun kullanım olanağını kesinlikle görebilecekler.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-05-2017, 00:59
En Güzel Ramazan Yemekleri Uygulaması Hemen indir
Android Ramazan Yemekleri 2017 Hemen indir
11 ayın sultanı Ramazan'ın gelmesiyle beraber yemek düzenimizi kifayetli bir şekilde sağlamamız da büyük önem taşımaktadır. Dini görevlerimizi yerimize getirirken en önemli unsurlardan birisi de Şüphesiz ki sağlık kontrolünün tam olarak ele almamız gerekmektedir. Insanı görevlerimizden yaratana karşı büyük bir sorumluluğumuz bu emanet aldığımız sağlığı en iyi şekilde kontrol etme unsurunun insani olarak taşımaktayız. Sizlere bu konuda yardımcı olabilecek sağlık açısından sizlere Yardımcı olacağını düşündüğünüz oldukça güzel bir uygulamayla Ramazan yemeklerinin çeşitlerini dilediğinizce kullanma şansını yakalayabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 5-05-2017, 14:49
Wirofon Türk Telekom Mesajlaşma Uygulaması Hemen indir
Android Wirofon Hemen indir
Türk Telekom'un bizzat kendisinin tasarlanmış olduğu Wirofon mesajlaşma uygulaması ile cihazlarınızda kullandığınız diğer mesajlaşma uygulamalarının aksine farklı bir tasarım doğrultusunda mesajlaşmayı sınırsız boyuta getirmeye hazır mısınız? Sizlere bu konuda oldukça keyifli dakikalar yaşatacak bu uygulamayı cep telefonlarınızdan ücretsiz olarak indirebilir ve mesajlaşmanın en güzel şeklini Biz zaten sevdiklerinizle beraber bu uygulama dahilinde yaşayabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 6-03-2017, 12:06
Android GO Speed - çöp Temizleyici Uygulaması Full Apk indir
GO Speed - çöp Temizleyici Android Apk indir
Cep telefonlarınızın performansını beğenmiyorsanız kullanım hızından şikayetçiyseniz sizlere bu konuda yardımcı olabilecek dünya çapında birçok kişinin kullandığı oldukça güzel bir uygulamayı tavsiye etmek istiyoruz. Android dünyasının bu sevilen uygulaması ile beraber cep telefonlarınızı en güzel şekillerde değerlendirebileceğiniz niteliklere sahip olan bu uygulamayı kesinlikle cihazlarınıza yükleyin ve ardından eşsiz mücadelesinin bir parçası olun. Bu mücadeleyi tabii ki cihazlarınızı korumamız için geçerli olan kötü yazılımlar üzerinde gerçekleştireceksiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0