Sponsorlu Bağlantı
Cep Adroid İnceleme
Popüler Konular
Android Oyunlar
Android Uygulamalar
Android Temalar
Zil Sesleri
Tarih: 22-01-2017, 16:13
Kategori: Apk Uygulama / Eğitim
Android Ehliyet Çıkmış Sorular Full Apk indir

Ehliyet Çıkmış Sorular Hepsini indir
Ehliyet sınavından sürekli takılan kullanıcılarımız için tasarlanmış olan son 10 yılın ehliyet sınav sorularının konu konu kategorize edilerek oluşturulmuş olan çıkmış sorular uygulamasıyla Sizlerde gerçek bir eğitim olanağını kaçırmayın. Ehliyet sınavına hazırlanan biri çok kişi tarafından sevilerek kullanılan bu uygulamayı cep telefonlarınızı ücretsiz olarak indirme fırsatını sitemiz yöneticileri tarafından bizzat değerli ziyaretçilerimize sunuyoruz. Açık Mynet bir arayüze sahip olan bu uygulama sizlere gerçekten deneyimli bir eğitim kadrosu olanağı tanımaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-01-2017, 16:35
Android Mektubatı Rabbani Uygulaması Full Apk indir
Mektubatı Rabbani Android Apk indir
Uygulama Bilgisi: İmam Rabbani kaleminden yazılmış bir mobil versiyonlara Racer ile siz değerli ziyaretçilerimizin hizmetine sunulmuş oldukça ile bir işte bir İslami uygulama olarak karşımıza çıkmaktadır.
Grafik Kalitesi: Android dünyasında İslami uygulamaları kategorisinde en elverişli ve oldukça güzel bir bir görünüme sahip uygulama olduğunu söyleyebiliriz.
Android Sürüm: Android 2.1 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-01-2017, 14:28
Kategori: Apk Uygulama / Eğitim
Android Fıkıh Ansiklopedisi Uygulaması Apk indir
Fıkıh Ansiklopedisi Android Apk indir
İslami içeriklerinin oldukça zengin bir kaynak ile süsleyen fıkıh ansiklopedisi ile sizlere oldukça güzel İslami bilgiler vermek için heyecanlanıyoruz. Muazzam grafik tasarımı ile oldukça beyinden bu uygulama sizlere geniş kitlelere hitap etme şansını İslami yönden kendinizi geliştirme olanağını bizzat tanımakta oluyor. Grafik tasarımı açık ve net bir arayüz ile birleştirilmiş olan bu uygulama izler için elverişli ve kullanışlı bir İslami rehber olarak hizmetinizde olacak.

Android Sürüm: Android 2.3 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 13-12-2016, 10:14
Kategori: Apk Uygulama / Eğitim
Android Diksiyon Çalışmaları Uygulamaları indir
Diksiyon Çalışmaları Uygulaması Android Apk indir
Sizlere de sosyal ve iş çevresinde diksiyon çalışmalarına önem veriyorsanız iletişim tarzında büyük ve önemli adımlar atmak istiyorsanız sizlere birebir olarak kullanabileceğiniz kelimelerin doğru seçime doğru telaffuz edilir ve biçimleri ve tam bir diksiyon eğitimi alabilirsiniz. Bu sayede iletişim tarzında daha üstün zayıf konuşmalara sahip olabileceğiniz gibi sizler de kişiler arasındaki görüşmelerinizi daha düzgün seviyeli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Android dünyasının sayılı kişisel gelişim ve eğitim uygulamalarında birisi olarak karşımıza çıkan bu uygulamayı sizler de kesinlikle tercih etmelisiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-11-2016, 18:05
Kategori: Apk Uygulama / Eğitim
Learn To Draw Android çizim öğrenme Uygulaması Full Apk indir
Learn To Draw Android Apk indir
Genç yaşlı ve hiçbir yaş fark etmeksizin sizlere çizim yapma konusunda detaylı bir şekilde eğitim verebilecek niteliklere sahip olan learn to draw ismine sahip muazzam bir uygulama ile baş başa bırakmak istiyoruz. Uygulamamızda birbirinden farklı renk seçenekleri ile oluşturabileceğiniz karakalem suluboya gibi basit düzeyde Android ekran vasıtası ile oluşturulabilecek niteliklere sahip olan çizimleri gerçekleştirme imkanı sizlere bizzat sunacak ve çizim yaparken püf noktalarını sizleri belirterek daha düzgün resimler oluşturma imkanını sizlere tanıyacaktır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 26-11-2016, 10:04
Kategori: Apk Uygulama / Eğitim
Android Çocuklar için 384 Yapboz Süper Uygulama indir
Çocuklar için 384 Yapboz Android Apk indir
Android cep telefonlarında çocuklar için tasarlanmış olan tamı tamına 384 adet olan yapboz uygulaması ile sizlerde sorumluluk sahibi olan ebeveynler olarak çocuklarınız için oldukça güzel bir eğitim uygulamasını çocuklarınızın boş vakitlerini değerlendirebilecekleri elverişli bir şekilde kullanma şansını yakalayabilirsiniz. Görünüm grafikleri açısından oldukça üst düzey bir şekilde hazırlanmış olan bu muazzam yapboz uygulamasını sizlerde cep telefonlarınız da kesmekle kullanmalısınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 25-11-2016, 18:01
Kategori: Apk Uygulama / Eğitim
Çocuklar için 4 Hayvan Bulmacası indir
Android Çocuklar 4 Hayvan Bulmacası indir
Android dünyasının çocuklar için tasarlanmış olan birbirinden farklı 4 adet hayvan bulmacası oyunu ile oldukça eğlenceli bir dünyaya adım atma şanslarını aşağıda paylaşmış olduğumuz uygulama vasıtasıyla ücretsiz olarak sahip olma imkanı kesinlikle kaçırmayın. Uygulamada çocuklarımızın anlayabileceği niteliklere sahip olan görsel efektler ve grafikler doğrultusunda gerçekleştirilmiş eğlenceli ses efektleri ile de uygulamada ayrı bir tat kazandırılmış olan oldukça üst düzey bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 14-10-2016, 10:40
Android Trendy Tesettür Eğitimi 2016 Uygulaması Full Apk indir
Trendy Tesettür Eğitimi Bedava Mobil indir
Cep telefonlarınızda sizler de yaşam tarzınızı değiştirecek ve tesettür giyimin işsizlere en güzel şekilde gösterme özelliklerine sahip olan görsel efektler doğrultusunda size kısa bir eğitimden geçirerek süper bir uygulama bulundurmak istemez misiniz? Android dünyasının sahibi olmuş olduğu muhteşem tesettür giyim eğitim üzerine kurgulanmış uygulamayı kısa zamanda birçok kişinin indirdiğini görebilmekteyiz. Sizler de yepyeni bir dünyaya adım atabilmek için yaşam tarzınızı baştan aşağı değiştirebilecek bu tesettür giyim kurallarına en iyi şekilde öğrenebilir ve trend olan bu giyim modasına uygulamamız dahilinde sahip olabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 2-09-2016, 12:05
Kategori: Apk Uygulama / Eğitim
Android Mustafa Kemal Atatürk Hakkında Herşey Full Apk indir
En Güzel Mustafa Kemal Atatürk Android Apk indir
Osmanlı İmparatorluğunun çöküşü ile Kurtuluş Savaşı mücadelesinin sonuçlanmasından itibaren büyük pay sahibi olan başta önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün Türkiye Cumhuriyeti'nin kurulmasındaki payı sadece Türkiye'nin değil bütün uluslararası ülkelerinde kabul gördüğü bir konudur. Öylesine önemli bir kişinin yeni nesillerimizin daha iyi kavrayabiliriz yapmış olduğu devrimleri ve milli mücadele zamanlarındaki göstermiş olduğu gayreti vatanseverliği birebir görebilmeleri için hazırlanmış olan Ata'mıza dair her konuda sizi bilgilendirecek muhteşem bir uygulamayla Bu sayfada sizlerin karşısında olacağız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-08-2016, 14:19
Kategori: Apk Uygulama / Eğitim
Online Udemy Kursları Android Eğitim Kursları Full Apk indir
Android Online Udemy Kursları Apk indir
Bireysel gelişimini sağlayabilmek için dışarıdan edinebileceğiniz kişisel gelişim kursları cep telefonlarınız vasıtasıyla gerçekleştirebilmek artık çok kolay. Android dünyasının online udemy kursları ile sizin evde ciddi anlamda birçok eğitim kursuna sahip olabilmenin şansını kesinlikle kaçırmamalısınız. Maddi boyutları oldukça yüksek olan bu tür kursların cep telefonları vasıtasıyla ücretsiz olarak sahip olabilme şansını sizlerle kesinlikle kaçırmamalısınız. Kişisel gelişim açısından bu tür uygulamalara sahip olabilmek gerçekten kullanıcılar için oldukça güzel bir şekilde kullanım özelliği sağlama fırsatını yaşatmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0