Sponsorlu Bağlantı
Cep Adroid İnceleme
Popüler Konular
Android Oyunlar
Android Uygulamalar
Android Temalar
Zil Sesleri
Tarih: 24-04-2018, 22:30
Android Call Flash Arama Ekranı Temaları ve Zil Sesleri Uygulaması Full Apk indir
Android Call Flash Arama Ekranı Temaları ve Zil Sesleri Hemen indir
Call Flash temasıyla sizler de aramalarınızda flaşın yanıp söndü bir uyarıcı sistem kullanmayı ister misiniz? Evet yanlış duymadınız cep telefonlarınız da zil sesi çalarken aynı anda flaşın yanıp sönmesi ile daha farklı bir uyarıcı sistem sahip olmak istiyorsanız bu uygulamayı ücretsiz olarak sayfamızdaki dosya aracılığıyla indirebilirsiniz. Android dünyasının sevilen uygulamalarından birisi olduğunu bir kere daha söyleyerek kesinlikle indirmenizi tavsiye ediyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 16-04-2018, 22:18
Android Yeni Messenger Lite: Ücretsiz Arama ve Mesajlar Uygulaması indir
Messenger Lite Süper Facebook Mesajlaşma Uygulaması Hemen indir
Dünya çapında milyonlarca kişinin kullanmış olduğu Facebook uygulamasının mesajlaşma bölümü olarak adlandırılan Messenger eklentisinin yepyeni bir versiyonu ile siz değerli ziyaretçilerimizin karşısında bulunmaktayız. Bu uygulama sayesinde sizlerde Messenger kullanımınızı daha az internet kotasından yiyerek kullanım özelliğini verebilmesi açısından Messenger Lite ismi verilen oldukça güzel bir uygulamayla siz değerli ziyaretçilerimizin hizmetine bulunmakta. Bu uygulama sizlere Messenger kullanımını herhangi bir kısıtlama getirmek sizin aynı şekilde kullanım sağlamakta olup sadece daha az internet tüketimi sağlaması açısından resimleri ve videoları en düşük piksel gibi görünüm karakterleri üzerinden indirmenizi sağlamaktadır. İnternet kotasında sorun yaşayan kullanıcılarımızın gerçekten severek kullanabileceğini düşünüyor muş oldukça güzel bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-04-2018, 17:49
Android Citymapper - İstanbul Haritası Uygulaması Full Apk indir
Citymapper - İstanbul Haritası Android Apk indir
Şehir haritaları olarak görebildiğimiz İstanbul haritasını da sizlere en açık bir şekilde ulaştıran muhteşem bir android uygulamasıyla siz değerli ziyaretçilerimize hizmet vermek istiyoruz. Bu uygulamayla beraber sizlerde İstanbul’da bulunmak istediğiniz adresi en ince şekilde sizlere tarif etmeye yarayan bu uygulamayı tercih ederek gitmek istediğiniz noktaya doğru şekilde ve en kısa şekilde gerek ulaşım araçları gerekse yürüyerek sizleri yönlendirmesi vasıtasıyla bulunma şansını yakalayabilirsiniz. Özellikle bu yıl içerisinde bile oturan kişilerin oldukça fazla bir şekilde kullandığı büyük metropol ilimiz olan İstanbul’un en güzel şekilde kullanımına sizlerde sahip olabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 9-03-2018, 15:51
Pocket Android Popüler Haber ve Dergi Uygulaması Hemen indir
Android Pocket Uygulaması Hemen indir
Haber ve dergi okumayı seven kullanıcılarımız için oluşturulan oldukça güzel bir uygulama ile sizleri başbaşa bırakmak isteriz. Bu uygulamada dünya çapında herhangi bir dilden olursa olsun önem arz eden ve dünyada en çok okunduğu belirtilen dergilerin en güncel ve en özel haberlerine anında ulaşabilmeniz artık çok kolay gözüküyor. Uygulamayı cep telefonlarını za yüklemeye müteakip kullanımına başladıktan sonra sizlerde genel kültür seviyenizi dünya çapındaki bütün önemli olaylar ağını baz alarak geliştirme şansına bu uygulama sayesinde varabileceksiniz. Android uygulama kullanıcıları için bu muhteşem uygulamada cep telefonlarını za yüklemeniz kaydıyla sizlere ciddi bir deneyim kazandırabilecek yine önceden bahsetmiş olduğumuz gibi dünyadaki bütün önemli olaylardan anlık olarak haberdar edilebileceksiniz. Kullanımı itibari ile dünyada bir çok kişinin cep telefonlarında barındırmış olduğu muhteşem uygulamaya sizlerde kesinlikle sahip olmalısınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-02-2018, 17:55
Puffin Web Browser Android Süper Web Tarayıcı Hemen indir
Puffin Web Browser Android Apk indir
Sürekli aynı internet tarayıcısını kullanmaktan sıkıldıysanız puffin ismi verilen yepyeni bir internet Web tarayıcı ile ücretsiz olarak cep telefonlarını za muhteşem bir uygulamayı kazandırma şansını sizlerde kaçırmayın. Bu uygulama sayesinde cep Telefonlarımızda güncelleme konusundan daha bir çok eklenti olanağına kadar hizmet verebileceği gibi internet kullanımınız da küçük kota yeme durumu ve sınırsız video izleme keyfini yaşayabileceğiniz gibi dilediğiniz kalitede internet kullanımını kullanmış olduğunuz kotaya endeksli bir şekilde ayarlama sürecinde sizlere kolaylıkla yardımcı olacaktır. Güvenli bir internet Kullanımı istiyorsanız sakıncalı sitelerden ve yasaklı sitelerden uzak durmanızı sağlayacak herhangi bir virüsü Metroloji yeni bünyesinde barındırma imkanını kesinlikle gözetmeyecektir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-11-2016, 14:40
Google Allo Android Yeni Google Akıllı Mesajlaşma Uygulaması indir
Google Allo Android Apk indir
Google allo ismine sahip olan yepyeni yeni nesil Google uygulaması ile sizlerde ya Android cihazlarınızda net bir şekilde mesajlaşma işlemini gerçekleştirebileceğiniz bir uygulamaya sahip olabileceksiniz. Tabii ki şu anda internet dünyasının en önde ve en geniş kapsamlı sitesi olarak karşımıza çıkan arama motoru Google'ın kalitesi ile oluşturulmuş olan muazzam bir uygulama olduğunu söyleyebilir ve sizlere gerçekten güzel dakikalar yaşayabileceğiniz bir mesajlaşma uygulaması olarak kullanabileceğiniz bu uygulamayı sitemiz yöneticileri tarafından şiddetle tavsiye ediyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 2-09-2016, 14:12
Android Güzel Sözler Uygulaması Full Apk indir
En Güzel Sözler Uygulaması Android Apk indir
Birçok kategoride bünyesinde barındırmış olduğu güzel sözler tarihe damga vurmuş sözler ile sizlere kişilere hitap ederken onları gerek mutlu etmeye gerek bilgi verme açısından oldukça yardımcı olabilecek niteliklere sahip güzel bir uygulama ile siz değerli ziyaretçilerimizin karşısındayız. Android güzel sözler uygulaması olarak karşımıza çıkan bu güzel uygulamada Sigmund Freud gibi birçok ünlü felsefecinin düşündüren aynı zamanda hitabet seviyesini geliştirme açısından kullanılabilecek güzel sözler yer alan gerçekten kullanışlı bir uygulama olarak karşımıza çıkmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-07-2016, 16:43
Android T.C. Cumhurbaşkanlığı Uygulaması Full Apk indir
T.C. Cumhurbaşkanlığı Uygulaması Android Apk indir
Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı bütün işlemlerini vatandaşlarımız olarak kolay bir şekilde gerçekleştirmemiz adına Android cihazlarınızda ulaşabileceğiniz bir uygulama yaratılmış bu uygulamayı sizler de kolay bir şekilde kullanabilmeniz için sizlere bu şekilde tanıtarak uygulamayı ulaştırmak istedik. Herhangi bir devlet erkanı hususunda Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı kapsamında yapmak istediğiniz işlemleri bu Android uygulama ile beraber kolay bir şekilde yapabilir açık ve net bir ara yüzü sayesinde istediğiniz işlemi kolay bir şekilde gerçekleştirme olanağına sahip olabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 4-07-2016, 10:37
Haber1903 Android En Güncel Beşiktaş Haberleri Full Apk indir
Haber1903 Android Süper Beşiktaş Haber Uygulaması Full Apk indir
Beşiktaş için canını vermeye hazır taraftarları için gerçekleştirilen Haber1903 uygulaması artık siz kullanıcılar için artık sitemizde. Beşiktaş'a Özgün Bu resmi haber sitesinde Beşiktaş'a dair son haberler anında cep Telefonunuzda. Beşiktaş'a gönül vermiş insanlar için takımlarına dair son haberlere anında ulaşabilecekleri bu mini uygulamanın ara yüzüde bir o kadar sade. Takımlarının her branştaki gelişmelerinden haberdar olmak isteyen değerli beşiktaşlıların bu uygulamayı duydukları anda çok vereceklerini şimdiden görür gibiyiz. Beşiktaş'a dair son haberlerden oluşan haber bülteninde sizde takımımıza ait haberleri 7/24 cep telefonunuzdan takip edebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 25-06-2016, 16:08
Android Çağrı Kaydedici Uygulama Full Apk indir
Çağrı Kaydedici Android Apk indir
Cep telefonları aramalarınızı sizin için önemli seviyesi yüksek ve bu aramalarda unutkanlık alışkanlığından ötürü hatırlama sorunu yaşıyorsanız sizler için büyük bir iyilik yapacak olan Android yazılıma sahip cihazların arama çağrı kaydedici ismi verilen bir Android konuşma kaydetme uygulamasına sizlerde hemen sahip olabilirsiniz. Bu uygulamayı sizden çok uzakta olan sevdiklerinizin sesini hatırlayabilmek için yaptığımız kısıtlı görüşmeleri kayıt altına alarak arada dinleyip hasret gidermek gibi ya da iş düzeyinde patronunuzdan aldığınız direktifleri unutmamak için yapılmış olan aramaları kaydederek hiçbir şeyi unutma gibi bir ihtimali yaşamak zorunda kalmazsınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0