Sponsorlu Bağlantı
Cep Adroid İnceleme
Popüler Konular
Android Oyunlar
Android Uygulamalar
Android Temalar
Zil Sesleri
Tarih: 28-11-2016, 14:40
Google Allo Android Yeni Google Akıllı Mesajlaşma Uygulaması indir
Google Allo Android Apk indir
Google allo ismine sahip olan yepyeni yeni nesil Google uygulaması ile sizlerde ya Android cihazlarınızda net bir şekilde mesajlaşma işlemini gerçekleştirebileceğiniz bir uygulamaya sahip olabileceksiniz. Tabii ki şu anda internet dünyasının en önde ve en geniş kapsamlı sitesi olarak karşımıza çıkan arama motoru Google'ın kalitesi ile oluşturulmuş olan muazzam bir uygulama olduğunu söyleyebilir ve sizlere gerçekten güzel dakikalar yaşayabileceğiniz bir mesajlaşma uygulaması olarak kullanabileceğiniz bu uygulamayı sitemiz yöneticileri tarafından şiddetle tavsiye ediyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 2-09-2016, 14:12
Android Güzel Sözler Uygulaması Full Apk indir
En Güzel Sözler Uygulaması Android Apk indir
Birçok kategoride bünyesinde barındırmış olduğu güzel sözler tarihe damga vurmuş sözler ile sizlere kişilere hitap ederken onları gerek mutlu etmeye gerek bilgi verme açısından oldukça yardımcı olabilecek niteliklere sahip güzel bir uygulama ile siz değerli ziyaretçilerimizin karşısındayız. Android güzel sözler uygulaması olarak karşımıza çıkan bu güzel uygulamada Sigmund Freud gibi birçok ünlü felsefecinin düşündüren aynı zamanda hitabet seviyesini geliştirme açısından kullanılabilecek güzel sözler yer alan gerçekten kullanışlı bir uygulama olarak karşımıza çıkmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-07-2016, 16:43
Android T.C. Cumhurbaşkanlığı Uygulaması Full Apk indir
T.C. Cumhurbaşkanlığı Uygulaması Android Apk indir
Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı bütün işlemlerini vatandaşlarımız olarak kolay bir şekilde gerçekleştirmemiz adına Android cihazlarınızda ulaşabileceğiniz bir uygulama yaratılmış bu uygulamayı sizler de kolay bir şekilde kullanabilmeniz için sizlere bu şekilde tanıtarak uygulamayı ulaştırmak istedik. Herhangi bir devlet erkanı hususunda Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı kapsamında yapmak istediğiniz işlemleri bu Android uygulama ile beraber kolay bir şekilde yapabilir açık ve net bir ara yüzü sayesinde istediğiniz işlemi kolay bir şekilde gerçekleştirme olanağına sahip olabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 4-07-2016, 10:37
Haber1903 Android En Güncel Beşiktaş Haberleri Full Apk indir
Haber1903 Android Süper Beşiktaş Haber Uygulaması Full Apk indir
Beşiktaş için canını vermeye hazır taraftarları için gerçekleştirilen Haber1903 uygulaması artık siz kullanıcılar için artık sitemizde. Beşiktaş'a Özgün Bu resmi haber sitesinde Beşiktaş'a dair son haberler anında cep Telefonunuzda. Beşiktaş'a gönül vermiş insanlar için takımlarına dair son haberlere anında ulaşabilecekleri bu mini uygulamanın ara yüzüde bir o kadar sade. Takımlarının her branştaki gelişmelerinden haberdar olmak isteyen değerli beşiktaşlıların bu uygulamayı duydukları anda çok vereceklerini şimdiden görür gibiyiz. Beşiktaş'a dair son haberlerden oluşan haber bülteninde sizde takımımıza ait haberleri 7/24 cep telefonunuzdan takip edebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 25-06-2016, 16:08
Android Çağrı Kaydedici Uygulama Full Apk indir
Çağrı Kaydedici Android Apk indir
Cep telefonları aramalarınızı sizin için önemli seviyesi yüksek ve bu aramalarda unutkanlık alışkanlığından ötürü hatırlama sorunu yaşıyorsanız sizler için büyük bir iyilik yapacak olan Android yazılıma sahip cihazların arama çağrı kaydedici ismi verilen bir Android konuşma kaydetme uygulamasına sizlerde hemen sahip olabilirsiniz. Bu uygulamayı sizden çok uzakta olan sevdiklerinizin sesini hatırlayabilmek için yaptığımız kısıtlı görüşmeleri kayıt altına alarak arada dinleyip hasret gidermek gibi ya da iş düzeyinde patronunuzdan aldığınız direktifleri unutmamak için yapılmış olan aramaları kaydederek hiçbir şeyi unutma gibi bir ihtimali yaşamak zorunda kalmazsınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 24-06-2016, 10:16
Call Recorder Android Süper Arama Kaydedici Uygulama Full Apk indir
Android Call Recorder Android Arama Kaydedici Uygulaması Full Apk indir
Gündelik hayatımızda gerçekleştirmiş olduğumuz cep telefonu aramalarını bir yerde bulundurmak sizler için önemli görüşmeleri kayıt altına almak istiyorsanız sizlere bu konuda gerçekten büyük bir olanak sağlayacak bir uygulamayla hizmet vermek isteriz. Bu güzel Android uygulamanın ismi Call recorder olarak karşımıza çıktığı gibi rehberimizde bulunan herhangi bir kişi ile yapmak istediğiniz görüşmeleri kayıt altına aldığımız bu uygulamada ses aktarımı gerçekten üst düzeyde olup netlik bazında hiçbir sıkıntı yaşamazsınız. Sizler de bu güzel uygulama ile beraber kısa zamanda gerçekleştirebileceğimiz nitelikteki süper kayıt altına alabileceğiniz aramalara şahit olun.

Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 22-06-2016, 12:24
GO Notifier Android Süper Bildirim Menü Uygulaması Full Apk indir
GO Notifier Android Apk indir
Dünyada birçok kişi tarafından oldukça fazla bir şekilde kullanılan cihazınızın ana ekran üzerindeki bildirim menüsü üzerinde bir değişiklik yaratmak için tasarlanmış GO Launcher imzalı GO Notifier isimli bir Android uygulama olarak bu sayfada cihazınıza kazandırmak istedik. Uygulamanın ciddi anlamda bir tasarım zenginliği yaratmasının yanısıra cihazda da görünüm değişikliği kazandırması sebebiyle farklı bir tasarıma imza atarak cihazınızı bir nevi değiştirme şansını bulacaksınız. Cihaz üzerindeki temasal grafikleri oldukça profesyonel olarak tasarlanmış olan bu muhteşem uygulamada cihaz standart ses efektlerini desteklemektedir.

Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 18-05-2016, 20:54
B-Messenger Görüntülü Sohbet Uygulaması Full Apk indir
B-Messenger Görüntülü Sohbet Uygulaması Android Apk indir
Internet üzerinden süper bir şekilde görüntülü sohbet etmek isteyenler için kesintisiz bir görüşme imkanı sağlıyor Android sohbet uygulaması ile bu sayfada sizlerin hizmetinde olacağız. Denizde bulunan kişileri kolay bir şekilde uygulama dahilinde senkronize edip bu uygulamayla sizlerde karşı tarafında cihazlarındaki kamerasının çalışıyor olması sayesinde kesildiniz bir şekilde sohbete etme imkânına sahip olabilirsiniz. Bu uygulama ciddi anlamda sizlere büyük olanak sağlayacak olup bu Android uygulamasını en güzel şekillerde kullanma imkanı da yakalayabilirsiniz. Aşağıdaki dosyayı indirerek ücretsiz olarak sahip olabileceğiniz muhteşem uygulamanın grafik tasarımı üst düzeyde olup görüşmeler sırasında ki ses niteliğinde tam olarak kullanıcıya aktarıldığını söyleyebiliriz.


Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 17-05-2016, 23:50
Messenger Android Facebook Mesaj Uygulaması 16 Mayıs 2016 Güncellemesi Full Apk indir
Android Messenger Son Güncelleme Full Apk indir
Dünya üzerindeki kuşkusuz en çok kullanılan sosyal medya organı olarak karşımıza çıkan Facebook'un mesajlaşma eklentisi olarak karşımıza çıkan yepyeni bir uygulama Messenger ile karşınızdayız. Muhteşem eklentiler dahilinde Facebook arkadaşlarınız ile kolay bir iletişim sağlamak için bu uygulamayı kesinlikle tercih etmelisiniz cihazınız üzerinde kullanılırken sohbet baloncukları olarak kısayol olarak hemen aşağıya indirebilme imkanına sahipsiniz. Normal mesajlaşma uygulamaları olduğu gibi doğrudan bütün multimedya dosyalarını paylaşabilir ücretsiz arama sağlayabilir ve görüntülü konuşma imkanlara sahip olabilirsiniz. İnsanların mesajlarınızı görme süresini attığını süre dahilinde geri dönüşler ile görüldü ibaresini bünyesinde barındırdığı için ne zaman mesajınızı gördüğünü öğrenme imkanına sahipsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-04-2016, 00:21
WhatsApp Messenger 6 nisan 2016 Son Güncelleme Android Apk indir
WhatsApp Messenger Android Arama özellikli Mesajlaşma Uygulaması Son Güncelleme indir
Dünyada en çok mesajlaşma amaçlı kullanılan Android ve diğer akıllı telefonların sahip olmuş oldu popüler uygulama WhatsApp Messenger ile siz değerli ziyaretçilerimizin karşısındayız. Uygulama bir çoğumuzun bildiği gibi sınırsızca bir mesaj yazma keyfi 3G ve Wifi bağlantıları ile aynı zamanda sevdiklerinizle mesajlaşmalarınız gibi bizzat Sesli aramaları da bu uygulama vasıtasıyla gerçekleştirebilirsiniz. Şebekelerin verdiği artık mesajlaşma haklarına ihtiyaç duymanız da gerek yok. Konuşmak istediğiniz kişinin hattı ne olursa olsun internet hakkınızın bulunduğu her ortamda o kişiyle iletişim kurmanız artık çok kolay.
Devamı
  • Yorumlar: 0