Sponsorlu Bağlantı
Cep Adroid İnceleme
Popüler Konular
Android Oyunlar
Android Uygulamalar
Android Temalar
Zil Sesleri
Tarih: Bugün, 11:59
Android Drum Pads - Beat Maker Go Süper Müzik Ritim Uygulaması Full Apk indir
Drum Pads - Beat Maker Go Full Apk indir
Müzikseverler ekran başına sizlere cep telefonlarınız ile eğlenceli bir müzik ritim bazda bir uygulama sunarak hem eğlenip hem de müziğin muhteşem keyfine tanıklık edeceksiniz. Alt yapı müzikleri oluşturmak için kullanılan üretim bazlı müzik uygulamalarının en çok sevilen uygulamalarından olan bu sayfadaki program sizlere gerçekten keyifli dakikalar yaşatacağından kuşkunuz olmasın. Uygulama kullanıcılarına ana tema olarak ritim tutmalarını ve bir bakteri görünüm karakteri üzerinden ritme en doğru şekilde ulaşma zamanlamasına sizlere muhteşem bir alt yapı müziği yaratma imkanına vererek oluşturmanız isteniyor. Bateri çalmak isteyen kullanıcılarımızı da severek kullanacağını düşündüğümüz bu muhteşem uygulamayı Cihazlarınıza görmek isteyeceksiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: Bugün, 11:55
Android Yeni Zil Sesleri 2018 Hemen indir
Yeni Zil Sesleri 2018 Full Apk indir
Cep telefonlarındaki zil sesi arşiviniz sizin için yetersiz mi? Sizlere bu konuda yardımcı olacak ve oldukça güzel bir şekilde tasarlanmış kullanım kolaylığı sağlayan muhteşem bir zil sesi uygulamasıyla siz değerli ziyaretçilerimizin Hizmetindeyiz. Bu uygulamayla beraber 2018 yılının en popüler zil sesleri cep Telefonlarımızda güzel bir arşiv olarak yer edinme imkanı bulacak. Sesin efektleri olarak kaliteli bir şekilde tasarlanmış bu uygulamayı Cihazlarınıza yüklemenizi müteakip sizlerde cep telefonlarımızdaki ses efektlerine dilediğinizce değiştirme şansına sahip olacaksınız. Grafikleri muhteşem bir şekilde tasarlanmış bu uygulamayı cep telefonlarını za yüklemenizi müteakip dilediğiniz kadar kullanma keyfine sahip olabilir ve belirtmek isteriz ki bu uygulamayı muhteşem bir şekilde kullanma işlemini gerçekleştireceksiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: Bugün, 11:54
En Güzel Adroid ücretsiz Zil Sesleri 2018 Full Apk indir
Android Süper Zil Sesleri 2018 Hemen indir
Android cep telefonlarına sahip misiniz? Telefonlarımızda kullanmak için popüler zil sesleri arıyorsanız kesinlikle doğru adrestesiniz. Cep telefonları da kullanabilmek için bu muhteşem uygulamayı hemen aşağıdaki dosya aracılığıyla cihazınıza indiren ve popüler 2018 zil seslerine sahip olun. Ücretsiz olarak sizlerin hizmetine sağlanan bu muhteşem uygulamalar bir çok kişi tarafından cep telefonlarına girip zil sesi kullanımına başlanmıştır. Cihazınız farklı bir ses tonuyla kullanmak için birebir olarak tasarlanmış bu uygulamada bir çok zil sesi barındırmakta ve gün geçtikçe dilediğinizce istediğini kullanma imkanı size sınırsızca sunmaktadır. Boyut olarak Her ne kadar zil sesi tonlarını cep Telefonlarımızda ki kullanım amacını gerçekleştirmek için barındırmış olsa da uygulama gerçekten cep telefonlarınızı kasmayacak şekilde tasarlanmıştır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: Bugün, 11:53
En Güzel 2018 Türk Zil Sesleri Ücretsiz indir
Türk Zil Sesleri 2018 Bedava indir
2018’de cep telefonlarında kullanılan en popüler Turkcell seslerini sayfamızda ücretsiz olarak sahip olmaya ne dersiniz? Sayfamızda bulunan bu uygulama sayesinde sizlerde ücretsiz olarak binlercesi zil sesi uygulamasını Cep telefonlarınızı yükleyebilirsiniz. Bu uygulama aracılığıyla ücretsiz olarak Cihazlarınıza zil sesi donanımı sağlayabilir ücretsiz olarak bunları istediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Android dünyasının sevilen zil sesi uygulamalarını popüler bir şekilde cep Telefonlarımızda bulundurmak isteyen kullanıcılarımız için düzenlemiş olduğumuz bu uygulamayı sizde Cihazlarınıza hiç beklemeden yükleyin ve en popüler zil seslerine sahip olun.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 18-03-2018, 21:30
Android Dub Music Player Equalizer Full Apk indir
Dub Music Player Equalizer Android Süper Müzik Uygulaması Hemen indir
Cep telefonlarınız da güzel bir müzik oynatıcı ekolayzer düzenleme aracı kullanmak ister misiniz? Sizlere bu konuda yardımcı olabilecek milyonlarca kişinin kullanmış olduğu müzik severlerin beğeni ile söz ettiği güzel bir uygulama ile sizlerin karşısında bulunmaktayız. Uygulama cep Telefonlarımızda dosyalama alanı olarak çok büyük ihtiyaçlar istememekte olup Sizlere gerçekten güzel bir şekilde kullanım özelliği sağlamaktadır. Bu uygulamayla beraber cep Telefonlarımızda uygunsuz olarak müzik düzenleme aracı kullanım keyfini yaşayabilirsiniz. Android dünyasının bu Sevdan uygulamasını cep telefonlarınıza hemen aşağıdaki dosya aracılığıyla indirebilir ücretsiz olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 18-03-2018, 21:29
En Güzel 2018 Beşiktaş Marşları indir
2018 Beşiktaş Marşları Full Apk indir
Siyah-beyaz renklere gönül vermiş Beşiktaş taraftarı için muhteşem ve tarihi marşlarından oluşan tezahüratlar mükemmel bir şekilde arşivlenmiş ve bir uygulama içeriğinde siz değerli ziyaretçilerimize bu sayfada sunulmuştur. Bu uygulamayla beraber sizlerde gerçek bir Beşiktaşlı olarak cep telefonlarınız da muhteşem Beşiktaş marşlarına ve 2018 yılında yapılmış yepyeni marş ve ses emeklerine sahip olacaksınız. Gerçek bir taraftar olarak tribünlerde Beşiktaş’ın kazanma aşkı için üretilmiş taraftarın beste olarak kabul edilen ses düzenlerini sahip olabilmek artık çok kolay. Bu muhteşem uygulamayla sizlerde cep Telefonlarımızda ücretsiz olarak ses efektlerine sahip olabilir araçların kullanım özelliği sayesinde sevdiklerinizden gelen aramalarda birebir olarak bu ses dosyalarını kullanabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 18-03-2018, 21:29
Android Yağmur Sesleri Uyku ve Huzur Uygulaması Full Apk indir
Yağmur Sesleri Uyku ve Huzur Uygulaması Hemen indir
Hafta sonunda evinizde sakin bir gün geçirmeye ne dersiniz? Sizler için tasarlanan yağmur sesleri ve uyku huzur düzeninizi tasarlayacaksınız muhteşem bir uygulamayla sizleri baş başa bırakmak isteriz. Bu uygulamada yağmur sesleri ses dosyaları halinde düzenlenmiş muhteşem bir hale getirilmiştir. Gergin olduğunuz günlerde uyku ve huzurlu bir gün geçirmek istiyorsanız kesinlikle bu uygulamayı tercih etmelisiniz. Android cep telefonları için tasarlanmış olan bu meditasyon aracı sizlere ciddi anlamda bir huzur timsali olarak karşımıza çıkacaktır. Kullanıcı yorumları dahilinde meditasyon araçları olarak kullanabileceğiniz bu uygulamayı ücretsiz olarak cep telefonlarınıza indirebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 15-03-2018, 19:51
Müzik MP3 Çalar indirme Müzik Programı Full Apk indir
Mp3 Çalar Müzik indirme Uygulaması Full Apk indir
MP3 indirmek cep telefonlarında hiç bu kadar kolay olmamıştı. Bu uygulama sayesinde sizlerde sevdiğiniz popüler şarkılara hem keşfedebilir hem de cep telefonlarınızı anında yükleme şansına sahip olabilirsiniz. Oldukça küçük bir şekilde internet paketinizden kullanmaya mütakip indirebileceğiniz bir çok çeşitte müzik bu uygulamanın bünyesinde barındırılmaktadır. Türk halk müziği’nden türk sanat müziğine turk rock müziğinden rap müziğe kadar bir çok çeşitdeki müziği ve popüler sanatçıların albümlerinde bunlar şarkıları indirmeniz o kadar kolay ki bu işlemi gerçekleştirirken oldukça keyif alacağınızdan kuşkunuz olmasın. Bu uygulama sayesinde geniş portföy açılan bir müzik listenizi olacak ve müzik keyfini sınırsız bir şekilde elde edeceksiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 15-03-2018, 19:49
En Güzel Bedava Kuran Okuma MP3 Uygulaması Hemen indir
Android Bedava Kuran Okuma Full Apk indir
Bir dini uygulama düşünün. Bu uygulamada MP3 ses dosyaları sayesinde oluşturulan ücretsiz olarak sizlere sağlanan bir Kuranıkerim eğitimi sağlanmaktadır. Kutsal kitabımızı kuran öğrenmek isteyen android yazılıma sahip cep telefonlarıyla bu ihtiyacını gidermek isteyen kullanıcılarımıza oldukça elverişli bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz. Arapça kelimeleri telaffuz etmeniz de sizlere ses dosyaları sayesinde büyük bir yardımı dokunacağını düşündüğümüz bu uygulamayı sayfamızda ücretsiz olarak cep telefonlarınızı da kullanma şansına sahipsiniz. Bu uygulamayla beraber sizlerde kendinizi Kuranıkerim üzerinde geliştirme şansını yakalayarak oldukça elverişli bir dini Eğitim alacaksınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 15-03-2018, 19:47
Android Süper Ezan Zil Uygulaması Hemen indir
Android Ezan Zil Sesleri Uygulaması Full Apk indir
Rabbimizden dini olarak bize emredilen en önemli görevlerden birisi de şüphesiz ki namaz kılmaktır. İnanan kişileri camilerin minarelerinden seslenerek namaza çağırma eylemi olarak bilinen ezanın zil sesi olarak cep telefonlarınıza görmeniz artık çok kolay. Bu uygulama cep telefonlarınız da sizlere bir namaz uyarısı olarak manevi dünyadaki işlevsel görevini mobil dünyasına aktarılmış haliyle gerçekten çok elverişli bir kullanıma sizleri sevk etmektedir. Bu uygulamayı cep telefonlarınıza yükleyerek vakit namazlarımızı alarmlar eşliğinde cep telefonlarımızdan ezan sesi halinde uyarı alarak kullanma şansına sahip olabileceksiniz. Uygulamayı ücretsiz olarak cep telefonlarınıza indirmenize müteakip manevi dünyasında büyük bir öneme sahip olan bu zil sesine kesinlikle sahip olarak cep telefonlarınız da oldukça güzel bir işlevsel zil sesi sahibi olabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0