Sponsorlu Bağlantı
Cep Adroid İnceleme
Popüler Konular
Android Oyunlar
Android Uygulamalar
Android Temalar
Zil Sesleri
Tarih: 7-05-2018, 21:50
En Güzel Çukur Dizi Müzikleri Hemen indir
Android En iyi Çukur Dizi Müzikleri indir
Show TV ekranlarında gösterilen ve son dönemlerde kamuoyunda büyük yankıya sahip olmuş Çukur dizisinin en güzel ekranlar ve bu ekranların muhteşem görüntü kalitesi üzerinde oluşturulan zil sesi uygulamalarını sayfamızda bulabilirsiniz. Dizide seyir halinde iken çıkan yada başlangıç müziklerinde yer alan bu müzikleri cep telefonlarımızda zil sesi haline getirilebilecek cinsten tasarlanmış müzik dosyalarını sayfamızda bulunacağınız bu uygulamayla sahip olma imkanı sizlerde kaçırmayın. Android dünyasının sevilen uygulamalarından birisi olarak çıkan bu son dönem dizinin zil sesi uygulamasını sizlerde ücretsiz olarak cep telefonlarınıza yüklemek istiyorsanız kesinlikle doğru adrestesiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 5-05-2018, 16:37
En Güzel Çukur Zil Sesleri Hemen indir
Android Çukur Zil Sesleri Full Apk indir
Son dönemlerde bir çok kişi tarafından sevilerek izlenen Çukur dizisinin zil Sesleri uygulamasıyla siz değerli ziyaretçilerimizin karşısında bulunmaktayız. Bu sevilerek izlenen dizinin bünyesinde barındırmış olduğu müzikler ile mobil versiyonları aracılığıyla düzenlenmiş olan ses dosyaları cep telefonlarınıza kullanabileceğiniz cinsten sizleri hazırlanmış ve cep telefonlarınıza arama ya da daha farklı bir şekilde kullanım özelliğini birebir olarak verebilmektedir. Android dünyasına katılan bu muhteşem uygulamayla sizlerde Çukur dizisinin en güzel zil sesleri uygulamasına sahip olabilir ve bu muhteşem uygulamayı ücretsiz olarak cep telefonlarınıza aşağıdaki dosya aracılığıyla indirebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 5-05-2018, 16:35
En Güncel Recep Tayyip Erdoğan Sesleri Hemen indir
En Güncel Recep Tayyip Erdoğan Zil Sesleri indir Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın özelliklerini yansıtan ve sevdikleri tarafından düzenlenen zil sesi uygulamalarını cep telefonlarında görmek isteyen kullanıcılarımız için değerli böyle uygulamayı siz değerli ziyaretçilerimize paylaşmak istiyoruz. Recep Tayyip Erdoğan’a özel ismi ile ya da davası hakkında oluşturulmuş olan bir çok zil sesi ses dosyasını bünyesinde barındırmış olan bu muhteşem uygulamayı cep telefonlarınızı yükleyebilir ek cumhurbaşkanımıza desteğinizi birebir olarak gösterme şansını yakalayabilirsiniz. Android dünyasının sevilen kol cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın özelliklerini yansıtan ve sevdikleri tarafından düzenlenen zil sesi uygulamalarını cep telefonlarında görmek isteyen kullanıcılarımız için değerli bir uygulamayı siz değerli ziyaretçilerimize paylaşmak istiyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 4-05-2018, 22:59
Android En Güzel Zil Sesleri 2018 Uygulaması Full Apk indir
En Güzel 2018 Zil Sesi Uygulaması Android Apk indir
2018 yılına ait zil sesi arşivlerinden seçebildiğimiz kadarıyla oldukça güzel zil sesi özelliklerine sahip olan muhteşem uygulamalardan birkaç tanesini sizlere sayfamızda yer vermeye çalışıyoruz. Yine bu uygulamaların en güzellerinden birisini sizlerle başbaşa bırakırken cep telefonlarınızdaki zil sesi seçeneklerini değiştirmek güncellemek ve en popüler zil sesi uygulamalarına sahip olmak istiyorsanız bu uygulamayı kesinlikle tercih etmelisiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 4-05-2018, 22:56
En Güzel Çukur Sesleri Android Popüler Dizi Zil Sesi Uygulaması Full Apk indir
Android Çukur Sesleri Full Apk indir
Sevilen dizi çok uzun bölümler arasında geçen ve bir çok kişiye hitap etmeyi başarabilmiş siz sesleri siz değerli ziyaretçilerimiz için bu sayfada hizmetinizde bulunmaktadır. Son dönemlerde bir çok kişiye hitap etmeyi başararak sevilerek izlenen Çukur dizisinin en çok sevilen zil sesleri ile siz değerli ziyaretçilerimizin cep telefonlarında barındırılmak üzere kazandırılmaya amaçlanmış duvar kağıtları ve zil sesi dosyalarıyla müzik ortamlarında en güzel Seçenekler Bu sayfada sizlerin hizmetinde bulunacaktır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-04-2018, 22:54
Android En güzel ilahiler 2 Uygulaması Full Apk indir
Android En güzel ilahiler 2 Full Apk indir
Dini ses dosyalarının bünyesinde barındırmış olan oldukça güzel bir uygulamayla sizleri baş başa bırakırken en güzel ilahileri uygulamada bulabileceğinizi yeniden söylemek isteriz. Bu uygulamayla beraber sizlerde dini açıdan gerçekten güzel bir zenginliğe sahip olacak niteliklere sahip ilahiler ile hem müzik keyfinizi en üst düzeyde gerçekleştirebilecek hem de cep telefonlarınıza bu güzel ses dosyalarını yükleme şansını yakalayacaksınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 25-04-2018, 22:46
Orjinal Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus Zil sesleri ve Bildirim Sesleri indir
Android Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus Zil sesleri ve Bildirim Sesleri Full Apk indir
Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus cep telefonlarının sahip olduğu orjinal zil sesleri ve bildirim sesleri sayesinde oluşturulan muhteşem bir uygulamayla sizlerde son model bir cep telefonum ses efektlerini ücretsiz olarak sahip olma şansını bu sayfa ile yakalayın. Hemen cep telefonlarınıza indirmenize müteakip Samsung ailesinin en son üyesi olarak kazanılmış bu cep telefonuna ait olan ses efektlerini ücretsiz olarak cep telefonlarınıza birebir kullanmak suretiyle indirebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 25-04-2018, 22:46
Android Süper Ses Kaydedici Uygulaması Full Apk indir
Mobil Süper Ses Kaydedici Apk indir
Gerçekten güzel bir görünüm kalitesi üzerinden mikrofonu birebir olarak kullanma imkanına sahip muhteşem bir uygulamayla sizlerde en net ses kalitesi doğrultusunda oluşturulan ses kaydedici uygulamasına sahip olmak ister misiniz? Bu uygulama sayesinde sizlerde cep telefonlarınız da birbirinden farklı ses efektleri üzerinden kaydetmiş olduğunuz sesleri düzenleyebilir ya da daha farklı bir şekilde sesimizi en net biçimde düzenlemek istiyorsanız bu uygulama sayesinde çevreden gelen ekstra sesleri de silme ya da düzenleme şansına sahip olabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 25-04-2018, 22:46
Android Telefonlarda En Güzel Bebekler için Ninniler Uygulaması Full Apk indir
Bebekler için Ninniler Uygulaması Android Apk indir
Bebeklerinizin uyku problemlerini aşabilmesi için kullanabileceğiniz ninni uygulamasıyla sizlerde rahat bir uyku çekmeye ne dersiniz? Özellikle geceleri uyku sorunu yaşayan çocuklarınızı daha güzel ve daha sağlıklı büyümeleri açısından en önemli ihtiyaç sahibi oldukları uykunun kazanımı açısından sizlerde cep telefonlarınız da muhteşem bebek ninnileri uygulamasını yükleyerek olağanüstü ses kalitesi üzerinden çocuklarınızın daha rahat bir uyku çekmesini sağlayabilirsiniz. Kullanıcıların oldukça kolay bir şekilde kullandığı muhteşem uygulamayı Sitemiz yöneticileri tarafından sorumluk sahibi ebeveynlere tavsiye etmekteyiz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 25-04-2018, 22:45
Müzik çalar Android En iyi Mp3 çalar Uygulaması Full Apk indir
Android Müzik çalar - mp3 çalar Uygulaması Full Apk indir
Cep telefonlarınızdaki müzik çalar görün kalitesinden rahatsız mısınız? Cevabınız evet ise sizlere daha güzel bir şekilde MP3 ses dosyalarını kullanma olanağını verecek müzik çalar uygulaması ile cep telefonlarımızda daha keyifli bir müzik dinlemek bir şansını yakalayabilirsiniz. Birbirinden farklı müzik sayfalarına da oluşturabileceğiniz bu uygulamayla sizlerde detaylı bir şekilde kullanım özelliğine sahip olabileceğiniz gibi bu uygulamayı gerçekten keyifle kullanacağınızı dile getirmek istiyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0