Sponsorlu Bağlantı
Cep Adroid İnceleme
Popüler Konular
Android Oyunlar
Android Uygulamalar
Android Temalar
Zil Sesleri
Tarih: 11-02-2017, 10:31
10 Daily Exercises Android 10 Günlük Egzersiz Uygulaması Full Apk indir
Android 10 Günlük Egzersiz Uygulaması Apk indir
Dünyada ve ülkemizde son günlerde Kişilerin sağlıklı yaşama koşullarını hayatlarına deklare etme açısından plan programa sahip olarak geliştirilen spor egzersizlerinin gün içerisinde yine bir detaylı plan ve program doğrultusunda gerçekleştirmektedirler. Siz de kendi hayatınız açısından en önemli unsurlardan birisi olarak karşımıza çıkan Sağlık konusunda kendinizi gerekli bir şekilde idame etmek ve vücut egzersizleri yapmak istiyorsanız sizlere bu konuda yardımcı olabilecek 10 günlük detaylı bir program avantajı bulunan egzersiz uygulaması ile başbaşa bırakmak isteriz. Görsel açıdan yapılan egzersizleri kullanıcılarının kolay bir şekilde gerçekleştirilmesi açısından yardımcı olabileceğini düşündüğümüz oldukça güzel bir uygulamadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 8-02-2017, 14:31
5 Minute Home Workouts Android 5 Dakikalık Ev Egzersizleri Uygulaması Full Apk indir
Android 5 Minute Home Workouts Full Apk indir
Günlük hayatında spor organizasyonlarını kesinlikle sağlayan ve sağlıklı yaşama Her koşulda inanan bireyler olarak cep telefonlarınız da size bu konuda yardımcı olabileceğini düşündüğümüz 5 dakikalık evde çalışma şansı tanıyan oldukça üst düzey bir spor uygulanmasına sahip olabilirsiniz. Spor organizasyonlarında sizleri bireysel olarak çalıştırma imkanı tanıyan bu uygulama yapılan egzersizlere görsem nitelikleri üst düzeyde olan kullanıcıların bizzat fotoğrafları üzerinden tasarlanmış hatta hangi kas grubunu çalıştırmak istediğiniz konuda sizlere birebir olarak yardımcı olan oldukça üst düzey bir uygulama ile sizleri baş başa bırakmaktayız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 30-11-2016, 14:37
Water Time Android Süper Sağlık Uygulaması indir
Android Water Time Full Apk indir
Gündelik hayatında yediği besinler ile yaptığı egzersizler doğrultusunda düzenli bir spor alışkanlığına sahip olan kullanıcılarımız için oluşturulmuş Water Time ismi ile sizlerde ekranlarınızda oldukça güzel bir uygulamaya sahip olabilirsiniz. Water Time ismi ile anlaşılabileceği gibi gündelik hayatınızda yaptığınız sporlar arasında tüketmeniz gereken su ölçeğini sizlere gösterdiği çizelgeler doğrultusunda oluşturulmuş bir uygulamadır. Spor hayatımızın en önemli unsurlarından birisi olarak karşımıza çıkan su tüketimini kesinlikle bilinçli ve düzgün bir şekilde tüketmemiz gerekmektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 29-11-2016, 14:17
Android Süper Meditasyon Müziği indir
Meditasyon Müziği Android Apk indir
Gündelik hayatında meditasyon gibi egzersizler ile uğraşan kişiler için kaliteli bir ortamda tasarlanmış olan müzikleri android yazılıma sahip cep telefonlarına kazandırmak isteyen bu uygulama üreticileri tarafından düzenlenmiş muazzam bir ses uygulaması ile sizlerin karşısındayız. Meditasyonun genel özelliklerinden birisi olarak karşımıza çıkan rahatlatıcı müzikler in sahip olduğu ve uygulama sizlere bu egzersizi en güzel şekillerde cep telefonlarınız vasıtasıyla gerçekleştirme imkanı yakalayacaksınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 29-11-2016, 10:10
Hydro Coach Android Süper Fitness Uygulaması indir
Android Hydro Coach Full Apk indir
Son dönemlerde vücut ölçülerinden rahatsız ve gerçek bir fitness programına sahip olarak düzenli bir şekilde spor yapma alışkanlığına sahip olmak isteyen kişiler için tasarlanmış muazzam bir fitness uygulamasıyla sizlerde bu şansı android yazılıma sahip cep telefonlarınız vasıtasıyla yakalayabileceksiniz. Uygulamada egzersizleri bizzat sizlere yaptırabilmek için oluşturulmuş animasyonlar hangi kasın hangi bölgeyi çalıştırdığına dair verilen bilgiler ile düzenlenmiş oldukça güzel bir uygulamaya sizlerde kesinlikle sahip olmalısınız. Bu muazzam uygulama ile beraber android dünyasına sevilen uygulamalar arasında yer alan muhteşem uygulamayı kesinlikle kaçırmayın.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-11-2016, 10:48
Water Drink Reminder Android içme Su Hatırlatıcı Uygulaması Hemen indir
Water Drink Reminder Android Apk indir
Gündelik hayatımızda geçirmiş olduğunuz hastalıklar ya da yapmış olduğunuz spor egzersizlerine birebir olarak yardımcı olabilecek gün içerisinde içmemiz gereken suyu miktarını bizzat sizin girebileceğimiz ve hatırlatması gereken saatlere ayarlayabileceğiniz niteliklere sahip olan su içme hatırlatıcısı olarak karşımıza çıkan güzel bir uygulama ile sizlere hizmet vermek isteriz. Unutkanlıklar olarak karşımıza çıkan ancak sağlığımız açısından tüketmemiz gereken gündelik suyu bizlere bizzat belirten gerçekten elverişli bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-11-2016, 18:46
Yoga.com Süper Android Yoga Uygulaması ,Hemen indir
Yoga.com Android Apk indir
Dünyada ilk olarak Uzakdoğu'da bulunan ülkelerde ortaya çıkan meditasyon egzersizlerinin başında yer alan yoganın Android uygulamaları arasında bir program ile geliştirilmesi üzerinde bu cihazları kullanan kullanıcılar için tasarlanmış olan oldukça güzel bir uygulamaya sizler de sahip olma imkanını kaçırmayın. Bu güzel uygulama ile beraber yoga sporunu en güzel şekillerde gerçekleştirebileceğiniz oldukça muazzam bir uygulama olarak kullanabileceğimiz bir program olduğunu söyleyebiliriz. Android dünyasının sevilen ve uygulamasına sizlerde kesinlikle sahip olmalısınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 2-10-2016, 14:25
Runtastic Six Pack Baklava Android Vucüt Geliştirme Uygulaması Full Apk indir
Runtastic Six Pack Baklava Yapma Uygulaması Full Apk indir
Spor yapmaya ihtiyaç duyan Karın bölgesinde yağ tabakasının oldukça fazla olması sebebiyle bölgesel şişmanlık sıkıntısı çeken Android kullanıcıları için düzenlenmiş olan yeni bir program ile runtastic markasının farkı ile düzenlenmiş olan fitness uygulamasına Sizler de sahip olarak six pack dediğimiz Karın bölgesindeki baklava dilimlerine sahip olan kasları vücudunuza kazandırma şansını yakalayabilirsiniz. Sağlık açısından üyelerinin fit bir vücuda sahip olmalarını sağlayan kolay Kullanıma sahip gösterdiği egzersizler doğrultusunda Sizlere kolay bir şekilde spor yapma alışkanlığı kazandırabilecek niteliklere sahip olan bir uygulamadır. Görünümü grafik tasarımı güzel bir şekilde tasarlanmış olup kullanıcılara hitap etmeyi başarabilmiştir
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-08-2016, 12:28
BMI Calculator Android ideal Kilo Kontrol Uygulaması Full Apk indir
Android BMI Calculator ideal Kilo Kontrol Uygulaması indir
Sporla yeni bir hayat yeni bir yaşam kalitesi oluşturmak isteyen kullanıcılarımız için bizzat tasarlanmış vücut üzerinde boy ve kilo endeksi hesaplamasını sizler için ideal kilolara ulaşabilme amacı ile hesaplayan gerçekten kullanımı kolay ve fit kalabilmek için size yardımcı olabilecek bir uygulama ile bu sayfada bu yardımı almak isteyen kullanıcılarımız için bulunuyoruz. Uygulamada bahsetmiş olduğumuz gibi şu anki vücudu ve kilosundan mutlu olmayan kullanıcılarımızın birebir olarak kullanabileceği güzel grafik tasarımlar altında oluşturulmuş kolay bir kullanımla vücut egzersizlerini yaparken gözlemleme konusunda hiçbir aksaklık yaşayamayacağını düşündüğümüz bir fitness uygulaması olarak görmekteyiz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 5-07-2016, 12:18
Android 30 Günlük Zorlu Fitness Görevi Full Apk indir
30 Günlük Zorlu Fitness Görev Uygulaması Apk indir
Vücudundaki yağlardan şikayetçi olan ve planlı bir şekilde spor alışkanlığı edinmek isteyen kişiler için tasarlanmış olan bir android uygulama bu sayfada hizmet vermek istedik. Biliyorsunuz ki spor yapma eğilimini alışkanlık haline getirmek için başlangıç periyodunun önemi büyüktür. Sağlam bir başlangıç yaparak alışkanlık haline getirir ve spor yeteneğinizi en üst düzeye çıkarabilirsiniz. Bu konuda size gerçekten yardımcı olabilecek en zorlu şekilde sizlere bu uygulamayı tanıtarak 30 günlük diyet-fitness uygulama periyodu ayarlayarak size fitness alışkanlığını yerleştirecek güzel bir uygulama paylaşımında bulunmak istedik.
Devamı
  • Yorumlar: 0