Sponsorlu Bağlantı
Cep Adroid İnceleme
Popüler Konular
Android Oyunlar
Android Uygulamalar
Android Temalar
Zil Sesleri
Tarih: 16-04-2018, 22:27
Kategori: Apk Uygulama / Sosyal
Android Sevgili Bul Popüler Arkadaşlık Uygulaması Hemen indir
Sevgili Bul Android Süper Uygulama Hemen indir
Aradığınız aşka hala bulamadıysanız sizlere bu konuda yardımcı olabilecek dünya çapında oldukça popüler bir şekilde arkadaşlık uygulama kategorisinde kullanım özelliği bulunan bir uygulamayla baş başa bırakmak istiyoruz. Dünya çapında hatta ülke çapında bir çok kişi tarafından sevilerek kullanılan bu uygulamanın ismi sevgili bul. İsminden de anlayabileceğimiz gibi sizleri kendi profillerinizi üzerinden en yakın olabilecek kişilerle eşleştirip kalbinizi paylaşabileceğiniz bir birey bulma amacında bulunmaktadır. Kolay bir şekilde kullanabileceğiniz bu uygulamayı eğlenerek ve yepyeni insanlar tanıyarak kullanım şansına sahipsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 16-04-2018, 22:26
Kategori: Apk Uygulama / Sosyal
YoCutie Android Flört Video ve Sohbet Etme Uygulaması Hemen indir
Android Süper Arkadaşlık Uygulaması Full Apk indir
Flört etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı! Sayfamızda bulunan bu uygulamayla beraber sizlerde aradığınız aşkı bulmak ya da yepyeni insanlar tanıyıp sohbet etmek istiyorsanız videolu olarak canlı bir şekilde gerçek zamanlı sohbet etme imkanına sahip olabileceğiniz muhteşem bir uygulamayla siz değerli ziyaretçilerimize baş başa bırakmak isteriz. Bu uygulama kullanılan bütün kullanıcılar tarafından birebir olarak iletişim olanağı sağlamakta olup görünüm kalitesi üst düzeyde video ile canlı görüntü özelliği bulunan bir iletişim aracıdır. Kullanıcıları tarafından da oldukça güzel bir şekilde tarif edilmeyi başarabilmiş ve bir çok kişiye hitap etmeyi başaran bu uygulamayı sizlerde kesinlikle cep telefonlarınıza yüklemelisiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 16-04-2018, 22:25
Kategori: Apk Uygulama / Sosyal
Joyride Android Rahat Tanışma & Yetişkin Bekârlar Uygulaması Full Apk indir
Android Yetişkin Bayan Sevgili Bulma Uygulaması Full Apk indir
Yeni insanlar tanımak isteyen kullanıcılarımız için yetişkin bekarlar ekran başına! Bu uygulamayla beraber sizlerde rahat bir ortamda birebir olarak istediğiniz kişiyle görüşme şansını yakalayabileceksiniz. Ülke çapında bir çok kişi tarafından sevilerek kullanılan bu uygulamayı sizlerde cep telefonlarınıza yükleyerek dilediğiniz kadar görüşme imkanına sahip olabilirsiniz. Grafik tasarımları güzel bir şekilde tasarlanmış olan bu uygulamayla beraber aradığınız aşkı bulabilir güzel ses efektleri ve canlı görünüm kalitesi ile sizlerde eğlenceli dakikalar yaşayabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 16-04-2018, 22:23
Kategori: Apk Uygulama / Sosyal
Android Aşk Sohbet Sıcak Kız Sohbet Oda Uygulaması Full Apk indir
En Güzel Aşk Sohbet Sıcak Kız Sohbet Oda Uygulaması
Aradığı aşkı bulmayan kullanıcılarımız ekran başına. Seviyeli ilişkiler güzel sohbetler etmek istiyorsanız sizlere sohbet odaları oluşturan oldukça farklı kişilerle birebir olarak iletişiminizi sağlayacak muhteşem bir uygulama ile siz değerli ziyaretçilerimizin hizmetinde bulunmaktayız. Sosyal hayatınızda çekingen ya da utangaç bir kişisiniz birebir olarak insanlarla konuşup görüşme sıkıntınız var ise bunları bu uygulama aracılığıyla kendinizi en rahat olabileceğini şekilde ifade etme biçimini sağlayacak ve uygulamayı oldukça güzel bir şekilde kullanabileceksiniz. Android dünyasının sevilen uygulamalarından birisi olarak karşımıza çıkan bu uygulamayla beraber sizlerde ücretsiz sınırsızca sohbet etme imkanına yakalayabileceksiniz. Hatta bu uygulama sayesinde aradığınız aşkı da bularak iyi bir ilişkiye ilk adımı atabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 2-04-2018, 21:29
Kategori: Sosyal / Verimlilik
Android Şafak Sayar 2018 Uygulaması Full Apk indir
Şafak Sayar 2018 Android Süper Asker Uygulaması Full Apk indir
Askere giden kardeşlerimiz Mehmetçiklerimiz için ya da bu Mehmetçikler bekleyen sevdalı kardeşlerimiz adına tasarlanan ve askerlik bitim süresi olarak adlandırılan şafak sayar uygulamasına 2018 takvimine uyarlanmış bir şekilde sizlerin hizmetine sunmak isteriz. Şafağın doğan güneş oluncaya kadar sizlere günlük hayatınızda askerlik dönemi içerisinde ne geçirdiğinizi not edebileceğiniz ücretsiz olarak hizmet veren güzel bir şafak sayar uygulaması olarak karşımıza çıkmaktadır. Mehmetçiklerimizin eğlence içerisinde kullanacağı ve hayırlı vazifeler yapmasını temenni ettiğimiz güzel kardeşlerimiz için ailelerine kavuşacakları günü birer birer sayabilmeleri adına oluşturulmuş olan gerçekten güzel bir uygulama diyebiliriz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 31-03-2018, 19:18
Kategori: Apk Uygulama / Sosyal
Sociable Android Arkadaş Bulma Uygulaması Full Apk indir
Sociable - Arkadaş Bul, Sohbet Et ve Oyun Oyna Süper Eğlence Hemen indir
Sosyal ortamdan çok tanıdık kişiye hitap etmiyorsanız ve yeni insanlarla tanışmak istiyorsanız bu konuda yardımcı olabilecek android yazılıma sahip olan bir profil oluşturmanız doğrultusunda sizleri bir çok yeni insanla tanıştırma girişiminde bulunacak oldukça kifayetli bir uygulamayla sizleri başbaşa bırakmak isteriz. Sosyal ağlar üzerinden oluşturulan profiller kendinizi ne kadar güzel anlatırsanız sizlere uygun hobiler ve hayat görüşü olan kişiler ile sizleri daha güzel bir şekilde karşılaştıracak ve hayatınızın aşkı olmaya aday kişiler ile sizleri karşılaştıracaktır. Bu uygulamada yapmanız gereken şeyler inanın çok kolay. Kendinizi sizden daha iyi tanıyabilecek kimse olmadığı gibi kendinizi en iyi anlatan şekilde güzel bir profil hazırlayın sistemin size getirdiği olanaklardan yararlanarak en uygun kişiyi size seçmesini bekleyin.


Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 31-03-2018, 19:18
Kategori: Apk Uygulama / Sosyal
SKOUT - Meet, Chat, Go Live Süper Sosyal Ağ Uygulaması Full Apk indir
Android SKOUT - Meet, Chat, Go Live Android Tanıştırma, Mesajlaşma, Canlı Görüntü Uygulaması Hemen indir
Yepyeni insanlarla tanışmak ve bu insanlarla yeni arkadaşlıklar hatta gönül bağı kurmak istiyorsanız sizlere bu konuda yardımcı olabileceğini düşündüğümüz gerçekten güzel bir şekilde seviyeli ilişkiler kurabilen insanları gördüğümüz bir uygulamayı tanıtmak isteriz. Ahlaki sınırlar içerisinde hiç kimseyi üzmeden ve herhangi bir hakaret içermeyen gerçekleştirilen iletişim kaynakları doğrultusunda sizlerde yepyeni insanlar tanıma olanağını bu uygulama dahilinde bulabilirsiniz. Uygulamada kendinize bir profil açmanız istenmektedir. Bu profil üzerinde vücut ya da hobileriniz gibi bir çok bilgi içermekte olup sizlere bu konuda daha yeni insanları tanıyabilmeniz açısından kolaylık sağlayabilmektedir. Bu profil doğrultusunda sistem size uygun olabileceğiniz kişiler ile eşleştirme girişiminde bulunacaktır.


Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 30-03-2018, 21:02
Kategori: Apk Uygulama / Sosyal
LOVOO - Sohbet et ve buluş Android Popüler Arkadaş Bulma Uygulaması Full Apk indir
LOVOO - Sohbet et ve buluşma Uygulaması Hemen indir
Sosyal hayatımızda çok arkadaşınız yok yada duygusal anlamda bir şeyler paylaşmak istediğiniz bir kişiyle tanışmak istiyorsanız dünyaca ünlü ve bir çok ülkeden kullanıcıya sahip olan oldukça güzel bir uygulamayla sizleri popüler bir arkadaş bulma programına yönlendirmek istiyoruz. Bu konuda ihtiyaç duyan kişiler için kendilerini anlatan bir profil oluşturmalarına binayen düzenlenecek oldukça güzel bir tasarım örneği olarak sizlere düzgün bir şekilde kullanım olanağı sağlamaları konusunda düzenlenmiş ve sizlere uygun profillere sizlere en iyi şekilde yönlendirecek kurguda tasarlanmış bulunmaktadır. Kullanıcılarının kolay bir şekilde uygulamayı kullanması açısından düzenlenmiş olan arayüzde büyük bir beğeni almıştır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 20-03-2018, 19:11
Kategori: Apk Uygulama / Sosyal
Gerçek Aşkı Bul YouLove Android Aşkını Bulma Uygulaması Full Apk indir
Gerçek Aşkı Bul YouLove Android Apk indir
Aradığınız aşkı hala bulamadınız mı? Günlerce profil arasında dilediğinizce kişilerle tanışma olasılığı sizlere bu uygulama sayesinde verilmektedir. Android dünyasının sevilen uygulamalarından birisi olarak karşımıza çıkan bu muhteşem uygulamayı sizlerde cep telefonlarınıza yükleyerek ücretsiz olarak kullanım keyfini yaşayabilirsiniz. Uygulamanın bünyesinde barındırdığı insanların kendini tanıttığı ve aradıkları kişi hakkında bilgiler verdi binlerce profili kendi profilinizde eşleştirme işlemini direkt olarak yapmakta ücretsiz olarak sizlere Bu profil işlemlerimi birleştirme açısından işlevleri de kullanılmaktadır. Oldukça kolay bir şekilde dilediğinizce kişilerle tanışma olanağı siz değerli uygulama kullanıcılarına verilmektedir. Aradığınız aşkı bulamadıysanız ve bu konuda girişimlerde bulun duysanız bu uygulamayı tercih edip binlerce kişiyle tanışma şansını kesinlikle kaçırmayın.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 20-03-2018, 19:10
Kategori: Apk Uygulama / Sosyal
Scorp Android Video izleme Uygulaması Full Apk indir
Scorp Popüler Android Video Paylaşım Uygulaması indir
Türk kullanıcılar tarafından tasarlanmış sosyal medya programlarından birisiyle daha sizlerin karşısında bulunmaktayız. Bu uygulamada ortaya çıkan etiketler üzerinden Türkiye’deki kullanıcıların amatör kullanıcılar olmak üzere kısa kısa videolarını görebilme imkanına sahipsiniz. Bu uygulamayla beraber sizlerde ülkedeki gündemin sosyal medya ağları aracılığıyla ne durumda olduğunu ve bu trend uygulamalar ve konular üzerinden tasarlanan videoları izlerken hem eğlenecek hem de gündeme dair bir bilgimiz olacak. Sık sık sosyal medya üzerinden akımların oluştuğu bu video paylaşım uygulamasına sizlerde sahip olarak hem dünya çapındaki Türkiye’nin ismini büyütebilir hem de Türk amatör kullanıcılarının videolarını sınırsızca izleyebilirsiniz. Sizler de kendi videolarınızı yükleyip sosyal medya üzerinden milyonlarca kişiye kaybetme şansım da yakalayabilirsiniz. Kolay kullanım sağlaması amacıyla net bir arayüze sahip olan bu uygulamayı cep telefonlarınızı kesinlikle yüklemenizi tavsiye ediyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0