Sponsorlu Bağlantı
Cep Adroid İnceleme
Popüler Konular
Android Oyunlar
Android Uygulamalar
Android Temalar
Zil Sesleri
Tarih: 15-03-2018, 19:51
Android Ücretsiz Kitaplar Wattpad Uygulaması Full Apk indir
Ücretsiz Kitaplar Wattpad Uygulaması Full Apk indir
Ücretsiz olarak elektronik kitap ortamında sizlere yaratan android cep telefonlarına sahip okul severler için tasarlanmış muhteşem bir e kitap uygulamasıyla sizlerin karşısına Bulmaktayız. Dünya klasiklerinden bütün Türk romanlarına kadar bir çok türde kitabı elektronik ortamlar aktarılmış halde sizlere sunan bu uygulamayı oldukça keyifli bir şekilde kullanacaksınız. İşyerinde canınız mı sıkıldı kitap ya da bir şiir açıp okumak mı istiyorsunuz sizlere bu konuda yardımcı olabilecek uygulama tam da karşınızda bulunmaktadır. Bu uygulama sayesinde sizlerde dilediğiniz kadar kitaba ve şiiri ücretsiz olarak sahip olacaksınız. Güzel bir sayfa düzeni ile okur severlerdi ki enerji düşürmeden hizmet verme anlayışına sahip uygulamayı sizlerde kesinlikle kaçırmayın.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-02-2018, 17:55
Kategori: Araçlar / Verimlilik
Psiphon Pro internetinizi özgürce Kullanın Hemen indir
Android Psiphon Pro internet full kullanım Full Apk indir
Uygulama Bilgisi: Cep telefonlarınızla sınırsızca bir kullanım keyfini sizlere yaşatmak istiyoruz. Internet kullanımlarında verilen yasaklar üzerine kapatılan sitelerde işiniz var ise ve sınırsız bir şekilde kullanım özelliği istiyorsanız cep Telefonlarımızda size bu özgürlüğü kazandıracak oldukça güzel bir uygulamayla sizleri başbaşa bırakmak isteriz.
Grafik Kalitesi: Telefonlarda kolay bir kullanım özelliği olması amaçlayan açık ve net bir arayüz mevcut olup dilediğiniz kadar sınırsız bir şekilde kullanım özelliğine sahiptir.
Ses Kalitesi: Cep Telefonlarımızda bulunan standart efektlerini desteklemektedir.
Android Sürüm: Android 2.3 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-02-2018, 17:41
CM Launcher 3D Kişiselleştirilmiş Verimlilik Uygulaması Hemen indir
Android CM Launcher 3D Kişiselleştirilmiş Verimlilik Uygulaması Full Apk indir
Clean Master dünya çapında büyük bir tema uygulaması olarak karşımıza çıkmaktadır bu uygulamanın yegane unsurlarından birisi de şüphesiz ki kaliteli ve işlevsel bir tama görünümünü cihazlarına sağlamasıdır. Uygulamanın dünya çapında milyonlarca değil binlerce kullanıldığını görebilmek hiçte zor olmasa gerek. Kullanıcı yorumları dahilinde üç boyutlu grafiklere sahip olan tema görünümünü birebir olarak cihazlara entegre etme konusunda hiçbir şekilde zorluk yaşayamayacağınız bu muhteşem uygulamayı sizlerde Cihazlarınıza ücretsiz olarak indirme imkanını kaçırmayın. Bu sayfada Klein mastır uygulamasının oldukça üstdüzey bir şekilde tasarlanmış olan uygulamasını ücretsiz olarak Cihazlarınıza indirebileceksiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 20-02-2018, 21:16
Kategori: Araçlar / Verimlilik
SPACE Telefon Bağımlılığından Kurtulun Hemen indir
Android SPACE Telefon Bağımlılığından Kurtulma Uygulaması indir
Gün içerisinde cep telefonlarınızı çok kullandığınızdan dolayı şikayetçiyseniz bu uygulamada sizlere oldukça güzel ve yoğun gösterme olarak kullanabileceğiniz sizleri bilinçli bir cep telefonu kullanıcısı haline getirebilecek kullanım zamanlarınızı uygulamada halindeki ses ablayıcılar ile size verdiği sınırlar doğrultusunda kullanmaya çalışmanız açısından uyarıcı bir etken olacak bu cihazı cep telefonlarını za ücretsiz olarak yükleme Şansına sayfamız dahilinde kaçırmayın. Uygulamadaki grafik tasarım ölçülerini oldukça üstdüzey bir şekilde tasarlanmış ve grafik özelliklerinden dolayı uygulamayi okuma durumu üstdüzey bir şekilde sağlanmıştır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-05-2017, 00:54
En Güzel Android Ramazan 2017 Uygulaması Full Apk indir
Android Ramazan 2017 Uygulaması Hemen indir
11 ayın sultanı ramazan 2017 yılında ülkemize bereket getirmesini dileyerek kapılarımızı sonuna kadar açmış bulunmaktayız. Sizlere bu kutlu ay olan Ramazan'ı Şerif'te yardımcı olabileceğini düşündüğümüz oldukça güzel bir uygulama ile sizleri başbaşa bırakmak isteriz. İslam dininin en önemli ay olarak kabul ettiğimiz Ramazan ayında dini görevlerimiz yerimize geçirebilmek adına oruç vakitlerini imsak ve iftar saatlerini ne kadar kaldığına kadar detaylı bir şekilde sizleri bilgilendirmeye imkanı sağlayan oldukça güzel bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz. Android dünyasının en çok sevilen uygulaması ile beraber sizlerde kesinlikle bu uygulamayı kullanabilir en elverişli dini uygulama ile güzel Android uygulamasını kullanma şansını yakalayabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-05-2017, 00:43
Android İmsakiye 2017 Uygulaması Full Apk indir
Android 2017 imsakiye uygulaması Hemen indir
Bulunduğumuz noktadan Ramazan Ayı'na özel imsakiye uygulaması ile 2017 yılının herhangi bir noktaya Özgür saatlerini birebir olarak kullanma şansını yakalayabilirsiniz oldukça güzel bir uygulama ile sizleri başbaşa bırakmak istiyoruz. Bu Kutlu ay için üretilmiş olan oldukça elverişli bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz. Kullanıcılar için kolay biri kullanan örneği gösteren bu muhteşem uygulama sizlere kesinlikle Ramazan ayı boyunca oldukça elverişli bir şekilde dini vecibelerini yerine getirirken kullanım özelliği sağlayacaktır. Android yazılımı sahip olan bir cep telefonu için üretilmiş olan bu güzel uygulamayı Sizler de kesinlikle kaçırmadan hemen aşağıdaki dosya aracılığıyla imsakiye 2017 isimle uygulamasını cep telefonlarınıza yükleyin.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 30-01-2017, 10:05
Android Klavye ve Duygusal ifadelere chrooma keyboard - emoji Full Apk indir
Android Chrooma Keyboard - Emoji Full Apk indir
Uygulama Bilgisi: Cihazlarınızın klavyesindeki sahip oldukları Emotion yani Mesaj yazarken Kullanmış olduğumuz duygusal ifadeler sizin için yeterli değilse size geniş ve detaylı bir Emotion özelliği katacak oldukça güzel bir uygulamayla sizleri başbaşa bırakmak istiyoruz.
Grafik Kalitesi: Cep telefonlarınızdan mesaj yazarken ileti gönderirken ve daha birçok şekilde klavyeyi kullanırken sizlere geniş detaylı bir Emotion portföyü sunacak olan oldukça güzel bir uygulamaya sahip olabilirsiniz.
Android Sürüm: Android 2.3 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 21-01-2017, 14:50
Para Yönetimi Android Finans Uygulaması Full Apk indir
Android Para Yönetimi Uygulaması Apk indir
Uygulama Bilgisi: Finansal uygulama kategorisinde oldukça sevilerek kullanılabilen süper görünüm karakteriyle açık ve net bir arayüze sahip para yönetimi uygulaması sizlerin hizmetinde sayfamız aracılığı olacaktır.
Grafik Kalitesi: Kaliteli görünüm karakterleri ile oluşturulmuş oldukça düzgün bir kullanım örneği Sunal'ın bu muhteşem uygulama sizlere ya Gerçekten benimle bir para yönetimi işlemini gerçekleştirecektir.
Ses Kalitesi: Android cep telefonlarınızı ile oluşturulmuş standart ses efektlerine uygulama dahilinde sahip olabilirsiniz.
Android Sürüm: Android 2.1 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-11-2016, 14:07
Ceza Takipte: Trafik Sorgulama Uygulaması Hemen indir
Ceza Takipte: Trafik Sorgulama Android Apk indir
Trafik cezalarınızı sorgulayabileceğiniz süper görünüm özelliklerine sahip olan muhteşem bir uygulamayla sizlere hizmet vermek isteriz. Uzun yol rüyada şehir içinde yapmış olduğunuz trafik ihlallerine karşı gelen cezaların son ödeme gününe takip edip haddinden fazla bir şekilde faiz Geri dönüşümde bulunmaması için trafik cezalarınızın birebir takibinin sağlamaktadır. Bu muhteşem uygulamada aynı zamanda kolay bir şekilde trafik cezası ödeme şansınıza sizlere vermektedir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-09-2016, 12:15
Android HGS Hızlı Geçis Sistemi Bilgi Uygulaması Full Apk indir
HGS Uygulaması ücretsiz indir
Türk halkı olarak otomobilleriniz ile paralı Yollar güzergahından geçerken gerekli ödemeyi yapmak için tasarlanmış olan hızlı geçiş sistemi adı altında kurulmuş sistemin mobil ortamlar düzeyinde tasarlanmış olan uygulamasıyla Sizlerde araçlarınızın plakasına tanımlı olan hızlı geçiş sistemi kartlarınıza kolay bir şekilde para ödeyebilir ya da bakiye durumunuzu görebilmemiz mümkündür. Açık net bir arayüze sahip olan bu uygulamada kredi kartı Bilgilerinizi üzerinden kolay bir şekilde yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Herhangi bir ses efekti mevcut olmayıp uygulama sadece hızlı geçiş sistemi indir Aysel yükleme ve bakiye öğrenme işlemleri için geçerli tutulmuştur.
Devamı
  • Yorumlar: 0