Sponsorlu Bağlantı
Cep Adroid İnceleme
Popüler Konular
Android Oyunlar
Android Uygulamalar
Android Temalar
Zil Sesleri
Tarih: Dün, 22:46
Orjinal Samsung Galaxy S9 Klavye Uygulaması Full Apk indir
Android Samsung Galaxy S9 Klavye Uygulaması Apk indir
Telefonlarımızda ki klavye görünüm karakterlerinden sıkıldınız mı? Bu konuda sizlere yardımcı olabilecek ve Samsung ailesinin en son üyesi olarak karşımıza çıkan Samsung Galaxy S9 cep telefonu klavye uygulamasını bire bir olarak android ortamlarda tasarlanmış bir biçimde bu cep telefonu değilde diğer android yazılıma sahip olan cep telefonlarına kullandırmak kaydıyla oluşturulmuş muhteşem bir uygulamayla siz değerli ziyaretçilerimize hizmet vermek isteriz. Hemen aşağıdaki dosya cep telefonlarınıza indirin ve ücretsiz olarak bu son model cep telefonunun klavye uygulamasını birebir olarak kendi cep Telefonlarımızda kullanma şansını kaçırmayın.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 24-04-2018, 22:23
Ringtone Maker Android Zil Sesi Oluşturucu Hemen indir
Ringtone Maker Android Apk indir
Android cep telefonlarınız ile aramalarda, alarmlar da, bildirim sistemlerinde kullanılmak üzere entegre edebileceğiniz muhteşem bir zil sesi uygulamasıyla siz değerli ziyaretçilerimize güzel bir arşivi göstermek istedik. Sizlerde bu alanlarda değişiklikler yapmak istiyorsanız sınırsız bir şekilde kullanabileceğiniz hafızasına hemen sahip olabilirsiniz. Uygulamada aynı zamanda zil sesi oluşturma şansına sahip olabileceğiniz gibi kendinizin yaratacağı zil sesi ile cep telefonlarınızın sınırsız bir şekilde çalma eylemini gerçekleştirebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 22-04-2018, 19:29
En Güzel 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Resimleri indir
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Tebrik Mesajları ve Resimleri
Türkiye Cumhuriyeti’nin milli hayranlarından birisi olarak karşımıza çıkan ülkemizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armağan etmiş olduğu 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı sebebiyle biz de sitemiz yöneticileri olarak siz değerli ziyaretçilerimize en güzel duvar kağıtları ve tebrik mesajlarını oluşan güzel bir arşiv uygulaması hazırladık. Duvar kağıtlarının güzel grafik tasarımlar altında oluşturulmuş bu milli bayramlar konu edinen resimler dahilinde oluşturulmuştur. Milli bayramların bizim açımızdan öneminin ne kadar büyük olduğunu tahmin edebilirsiniz...
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 21-04-2018, 21:06
Galaxy S9 Lockscreen Android Galaxy S9 Kilit Ekran Uygulaması Full Apk indir
Galaxy S9 Kilit Ekran Uygulaması Android Apk indir
Telefonlarınızı son model bir cep telefonu haline getirmeye ne dersiniz? Bu konuda sizlere oldukça kifayetli bir şekilde yardımcı olabileceğini düşündüğümüz muhteşem bir uygulamayla baş başa bırakmak isteriz. Bu uygulama Samsung ailesinin en son üyesi olarak karşımıza çıkan Galaxy S9 ismine sahip muhteşem bir uygulama olduğunu belirtmek istiyoruz. Android dünyasının sevilen uygulamalarından birisi olarak karşımıza çıkan ve bu son model cep telefonunun kilit ekran uygulamasını birebir olarak sizlere hizmet vermek amaçlı kullanan muhteşem bir uygulama olduğunu belirtmek isteriz. Android dünyasının farklı ve güncel bir teknoloji üzerinden tasarlanmış bu uygulamasına sizlerde ücretsiz olarak aşağıdaki dosya aracılığıyla sahip olabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 17-04-2018, 22:21
Orjinal Galaxy Note 8 Duvar Kağıtları Hemen indir
Wallpapers for Galaxy Note 8 Android Süper Resim Uygulaması Full Apk indir
Oldukça beğenilen Samsung firmasının Galaxy note serisinin en son üyesi olarak karşımıza çıkan note sekiz modeli ile tasarlanan orjinal duvar kağıtlarına siz değerli ziyaretçilerimize baş başa bırakmak istiyoruz. Sizlerde bu cep telefonlarınız da bulunan Duvar kağıdı örneklerine sahip olmak istiyorsanız hemen bu muhteşem uygulamayı cep telefonlarınıza yükleyebilir sınırsız bir şekilde kullanabilirsiniz. Grafik tasarımları son teknoloji bir şekilde düzenlenmiş olan duvar kağıdı örnekleri cep telefonlarınız da bulunan mevcut duvar kağıdı seçeneklerine güzel bir tercih olarak kullanabileceğiniz türde tasarlanmıştır. Süper bir uygulama olarak görebileceğimiz bu uygulamayı cep telefonlarınıza hiç beklemeden yükleyin ve yepyeni görsel efektler üzerinden düzenlenmiş duvar kağıtları anında sahip olma şansını yakalayın.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 13-04-2018, 20:34
En Güzel 2018 Atatürk Duvar Kağıtları Full Apk indir
2018 Atatürk Duvar Kağıtları Hemen indir
1881 yılında Selanik noktalarında açan dev gibi güneş dünya tarafından kabul ediliyor ki Türklerin başına gelen en büyük lider, gerçek bir savaşçı gerçek bir siyasetçi ve gerçek bir lider olduğunu daha yine tüm dünyanın kabul ettiğini ülkelerinde bulunan heykeller ve anıtlar üzerinden görebilmekteyiz. Tabii ki bahsetmiş olduğumuz kişi ülkemizin kurucusu ebedi başkomutan Mustafa Kemal Atatürk. Sizlerde büyük liderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün duvar kağıtları ve cep telefonlarınıza görmek istiyorsanız ücretsiz olarak sayfamızda bulunan bu uygulamayı Cihazlarınıza indirmenize müteakip binlerce duvar kağıdı seçeneğini ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 13-04-2018, 20:33
En Güzel Android 4K Wallpapers Full Apk indir
4K Wallpapers Android Süper 4K Duvar Kağıtları Hemen indir
Son dönem teknolojileri dan duvar kağıdı bölümüne de sıçramış olan 4K resim kalitesi üzerinden oluşturulmuş muhteşem örnekler üzerinden tasarlanmış duvar kağıdı örneklerine sahip olmak ister misiniz? Cevabınız evet ve cep telefonlarınızı baştan aşağı 4K kalitesi üzerinden yenileştirmek ve düzenlemek istiyorsanız sizleri bu konuda gerçekten oldukça yardım edebileceğini düşündüğümüz muhteşem bir uygulamayla baş başa bırakıyoruz. Bünyesinde barındırmış olduğu bir çok duvar kağıdı örneği ile gerçekten cihazınızı baştan aşağı değiştirme olanağını sizlere bizzat verecek olan bu muhteşem uygulamayı sizlerde kesinlikle kaçırmayın.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 13-04-2018, 20:32
Orjinal Samsung Galaxy S8 Altın Teması Uygulaması Apk indir
Samsung Galaxy S8 Altın Teması Android Apk indir
Son teknoloji bir cep telefonu ve Samsung firmasının oldukça güzel bir şekilde tasarlanmış olduğu teknolojinin en son ürünü ve gerçekten muhteşem bir cep telefonu olarak kullanıcıların yorumları dahilinde kazandırılan Samsung Galaxy S8 Cep telefonunun altın tema uygulamasına sizlerde sahip olmak istiyorsanız hemen bu sayfayı bir takip etmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. Uygulamanın içeriğine girerek bu son model cep telefonunun oluşturulan altın grafik tasarımı altında düzenlenmiş yepyeni tema uygulamasına inceleyerek sahip olabilir ve cihazınızı bu son teknoloji cep telefonunun görünümlerine birebir olarak kazandırma şansını yakalayabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-04-2018, 21:51
En Güzel Miraç Kandili Duvar Kağıtları indir
En iyi Miraç Kandili Resimleri indir
Miraç Arapça kökenli bir kelime olup merdiven kökünden gelmektedir. Yüce dinimiz islami inançlara göre Peygamber Efendimiz Muhammed Mustafa'nın göğe yükselmesi hadisesi olarak nitelendirilmektedir. Bu olay şu şekilde icra etmekte olduğunu söyleyebiliriz Peygamber Efendimiz gece vaktinde bir süreçte Mekke'de bulunan Mescidi Haram dan kendisine gönderilen Burak isimli bir binek üstünde herkesin de bilmiş olduğu gibi Kudüs'teki Mescidi aksaya götürülmesi ardından ise göğe yükselmesini ifade eden bir durum olarak inceleyebiliriz.Kur'an'da Miraç'tan bahseden ayetlere göre birkaç örnek verecek olur isek "muhakkak ki onu bir başka inişte daha gördü sidretül müntehanın yanında.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 9-04-2018, 21:21
Android iPhone X Launcher Süper iPhone 10 Android Teması Full Apk indir
Orjinal iPhone X Launcher Apk indir
Android yazılıma sahip olan cep telefonlarımızda iPhone görünüm karekterlerini kazanmak ister misiniz? Bu konuda sizlere yardımcı olabileceğini düşündüğümüz iPhone cep telefonlarının en son modeli olarak karşımıza çıkan iPhone X orjinal tema grafik tasarımı doğrultusunda oluşturulan ve birebir olarak android cep telefonlarına entegre etme şansını sizlere verebilen bu uygulamayı kullanıcılarımızın bu cep telefonlarına sahip olmasa bile kendi cihazlarında bu görünüm kalitesini gösterebilmeleri açısından sayfamızda sunulmuş bulunmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0