Sponsorlu Bağlantı
Cep Adroid İnceleme
Popüler Konular
Android Oyunlar
Android Uygulamalar
Android Temalar
Zil Sesleri
Tarih: 26-12-2017, 21:35
En Güzel 2018 Yılbaşı Yeni Yıl Resimleri indir
2018 Mutlu Yıllar Duvar Kağıtları indir
Dolu dolu bir yılın ardından 2018’e girer iken yeni yılda sevdiklerinizle beraber güzel bir yıl geçirmenizi dileyerek istediklerimizden daha fazlasını yaşamanız dileğiyle sitemiz yöneticileri tarafından yeni yılınızı kutlarız. 2018 yılının öncelikle siz değerli ziyaretçilerimize sağlıklı mutlu huzurlu paralı bir yıl olmasını temenni ederek yeni yıl beraberinde getirdiği bereketi sizlerin de bizzat yaşamanızı temenni ediyoruz. 2018 yılında sizlere de sevdiklerinizle beraber güzel bir şekilde geçirmenizi bu yıla güzel bir başlangıç yaşamak niyetinde iseniz sevdiklerinize tatlı ve sevimli kartlarla yani tebrik kartları ile mutlu etme şansına sahip olabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 26-05-2017, 20:34
2016 - 2017 Türkiye Süper Lig Şampiyonu Beşiktaş 3 Yıldızlı Duvar Kağıtları indir
En Güzel Beşiktaş 3 Yıldızlı Duvar Kağıtları indir
2017 yılında başarılı bir şekilde Türk futbolunu avrupa'da gerekse Türkiye'deki taraftarları için oldukça başarılı bir şekilde temsil etmiş olan siyah-beyazlı Türk futbolumuzun en büyük çınarı Beşiktaş'ın 15. şampiyonluğu ile beraber kazanmış olduğu için Yıldız'ın duvar kağıtlarını Sizler de büyük Beşiktaş taraftarı olarak dilediğinizce paylaşma şansını yakalayabilirsiniz. Sitemiz yöneticileri tarafından hazırlanmış olan oldukça detaylı ve güzel görsel özelliklere sahip olan bu muhteşem uygulamayla Beşiktaş'ın şampiyonluk coşkusunu iki yıl üst üste kupalara ambargo koyan kulüp taraftarlarını olarak en içten şekilde yaşama şansını kesinlikle kaçırmayın.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 22-02-2017, 12:18
Quick Screen Lock Orjinal iphone Kilit Ekran Uygulaması Hemen indir
Quick Screen Lock Android Süper Kilit Ekran Uygulaması Android Apk indir
Android cep telefonlarının kilit ekran görüntüsünden hoşnut olmayan kişiler için tasarlanmış olan iPhone cep telefonlarının sahip olduğu orijinal grafik tasarımı doğrultusunda oluşturulmuş olan muhteşem duvar kağıdı uygulamasıyla sizlerin hizmetinde bulunarak cep telefonlarımızı Android yazılıma sahip bir cep telefonu olmasına rağmen iPhone imzalı orijinal grafik tasarım altında oluşturulmuş muhteşem kilit ekran uygulamasına sizlerde sayfamız dahilinde sahip olabilirsiniz. Yeter ki Android yazılıma sahip olması yeterli olan iPhone orijinal grafik tasarımı altında oluşturulmuş olan kilit ekran uygulaması aşağıdaki dosya aracılığıyla ücretsiz olarak hizmetinize sunuyor.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 22-02-2017, 10:21
En Güzel 2017 Atatürk Duvar Kağıtları Hemen indir
En Güzel 2017 Atatürk Duvar Kağıtları Android Apk indir
2017 yılına ait Atatürk duvar kağıtları ile tasarlanmış olan süper bir arşiv uygulamasıyla sizleri ulu önder Mustafa Kemal Atatürk Sevginizi cep telefonlarınızda gösterebilmesi açısından tasarlanmış oldukça üst düzey bir uygulama ile başbaşa bırakmak istiyoruz. Türkiye Cumhuriyeti'nin modern kurucusu olarak karşımıza çıkan ve dünyadaki sayılı büyük bir yerlerden biri olarak tüm dünyaya ismini altın harflerle yazdırmayı başarabilmiş Cumhurbaşkanımız Mustafa Kemal Atatürk'ün birbirinden farklı oldukça güzel duvar kağıtlarını süper bir arşiv uygulaması dahilinde sizlerin hizmetine sunmaktayız. Yeni tasarım özellikleri ile oluşturulmuş olan duvar kağıdı uygulamasıyla Sizler de büyük bir hizmetin hiçbir yerde göremeyeceğiniz duvar kağıtlarına sahibi olarak görebileceksiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 16-02-2017, 14:09
HTC One Kilit Ekran Uygulaması Full Apk indir
HTC One Lock Screen Android Apk indir
Cep telefonlarının kilit ekranı görünümünde anlaştık değilseniz sizlere sembol şifre gibi daha birçok unsur da kilit ekran deneyimi sunacak HTC cep telefonun orijinal grafik tasarımlarına sahip olan kilit ekran görüntü kalitesinin bizzat yansıtıldığı bir Android uygulamayla cep telefonlarınızı kullanım seviyesinde getirebilecek her ne kadar HTC cep telefonundan sahibi olmasanız bile bu uygulamayı sınırsız bir şekilde kullanabileceğiniz bir tasarım doğrultusunda oluşturulmuş olan oldukça üst düzey bir kilit ekran uygulaması olduğunu söyleyebiliriz. Cep telefonlarınıza yepyeni bir görünüm kazandırmak istiyorsanız Sadece farkıyla bu uygulamayı kesinlikle kilit ekranı uygulaması olarak denemenizi tavsiye ediyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 16-02-2017, 10:53
Android Galaxy S7 Launcher Full Apk indir
Galaxy S7 Launcher Android Apk indir
Android dünyasının yeni cep telefonlarindan birisi olarak görebileceğiniz muhteşem bir cihaz ile android yazılım severlerin hizmetine giren iyi yepyeni cep telefonuyla gördüm kalitesi sebebiyle birçok kişi tarafından sahip olduğu Launcher oldukça beğenildiğini görüyoruz. Android yazılım anda açık bir yazılım olması sebebiyle diğer Android yazılıma sahip cep telefonu kullanıcıları için tasarlanmış olan oldukça güzel bir Launcher ile sizleri başbaşa bırakmak isteriz. Kesinlikle severek kullanabileceğiniz bir uygulama olduğundan kuşkunuz olmasın..
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 15-02-2017, 14:51
Samsung Galaxy J7 for Launcher Süper J7 Tema Uygulaması Hemen indir
Android Samsung Galaxy J7 for Launcher Apk indir
Samsung cep telefonu firmasının en çok satılan cep telefonlarından birisi olarak karşımıza çıkan Galaxy j7 orjinal grafik tasarımı ile oluşturulmuş Launcher uygulanmasıyla sizleri başbaşa bırakarak cep telefonlarınıza yepyeni bir arayüz kazandırma şansına sayfamız dahilinde sahip olabileceğinizi unutmayınız. Bu muhteşem uygulama sayesinde sıkılmış olduğunuz sürekli kullanmakta Bulunduğunuz Tema uygulamasını değiştirerek yepyeni bir arayüze sahip olarak oldukça üst düzey bir uygulama kullanımına geçerek Cesar içinde tasarım özellikleri sayesinde yeni bir cihaz sahibi olmuş ya sana güzel bir kullanım özelliği sağlayabilecek bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz. Görünüm kalitesi tamamiyle orjinal cep telefonu tema uygulaması aracılığıyla kullanılan grafikler doğrultusunda oluşturulmuştur.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 7-02-2017, 12:59
Android 4K Duvar Kağıtları Uygulaması Full Apk indir
4K Duvar Kağıtları Android Apk indir
Uygulama Bilgisi: Birbirinden farklı cep telefonlarınızda kolay bir şekilde kullanma şansınızın bulunduğu 4K grafik kalitesi ile hazırlanmış olan duvar kağıdı arşivine sizlere de sahip olmak istiyorsanız kesinlikle bu sayfayı incelemenizi tavsiye ediyoruz.
Grafik Kalitesi: Görünüm kalitesi olarak 4K grafik uygulamalarının sahip olduğu oldukça üst düzey bir duvar kağıdı arşivine sizler de uygulamamız sayesinde sahip olabilirsiniz.
Android Sürüm: Android 2.1 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 5-02-2017, 10:56
Android Galaxy S8 Launcher Theme Full Apk indir
Galaxy S8 Launcher Theme Android Apk indir
Uygulama Bilgisi: Android Samsung Galaxy S8 uygulamasının yeni tasarımlar doğrultusunda yayınlanan grafik özelliklerine birebir olarak görebildiğimiz muazzam bir uygulama ile son model bir cep telefonunun sahip olduğu Tema uygulamasını Sizlerde kesinlikle kullanmak isteyeceksiniz.
Grafik Kalitesi: Tamamıyla orijinal olan grafiklerden oluşturulmuş Samsung Galaxy S8 Tema uygulamasını cep telefonlarınızda sahip olmak istiyorsanız hemen bu uygulamayı cihazlarınızı indirebilmek için aşağıdaki dosyayı sahip olmanız yeterli olacaktır.
Android Sürüm: Android 2.3 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 4-02-2017, 10:39
Android Galaxy S8 Launcher Süper Galaxy S8 Tema Uygulaması Full Apk indir
Galaxy S8 Launcher Süper Tema Uygulaması indir
Uygulama Bilgisi: Samsung Galaxy S8 tema uygulamasını cihazlarında görmek isteyen kişilere görüntüleri yayınlanmış olan cihaz daha resmi olarak yayınlanmadan grafik tasarım ve simgesel özelliklerine sahip olabilirsiniz.
Grafik Kalitesi: Tasarım özellikleri gerçek bi kalite görünümü ile doğru orantılı olarak düzenlemis olan bir uygulama ile sizleri başbaşa bırakmak isteriz.
Android Sürüm: Android 2.3 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0