Sponsorlu Bağlantı
Cep Adroid İnceleme
Popüler Konular
Android Oyunlar
Android Uygulamalar
Android Temalar
Zil Sesleri
Tarih: Dün, 22:46
Orjinal Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus Zil sesleri ve Bildirim Sesleri indir
Android Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus Zil sesleri ve Bildirim Sesleri Full Apk indir
Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus cep telefonlarının sahip olduğu orjinal zil sesleri ve bildirim sesleri sayesinde oluşturulan muhteşem bir uygulamayla sizlerde son model bir cep telefonum ses efektlerini ücretsiz olarak sahip olma şansını bu sayfa ile yakalayın. Hemen cep telefonlarınıza indirmenize müteakip Samsung ailesinin en son üyesi olarak kazanılmış bu cep telefonuna ait olan ses efektlerini ücretsiz olarak cep telefonlarınıza birebir kullanmak suretiyle indirebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: Dün, 22:46
Android Süper Ses Kaydedici Uygulaması Full Apk indir
Mobil Süper Ses Kaydedici Apk indir
Gerçekten güzel bir görünüm kalitesi üzerinden mikrofonu birebir olarak kullanma imkanına sahip muhteşem bir uygulamayla sizlerde en net ses kalitesi doğrultusunda oluşturulan ses kaydedici uygulamasına sahip olmak ister misiniz? Bu uygulama sayesinde sizlerde cep telefonlarınız da birbirinden farklı ses efektleri üzerinden kaydetmiş olduğunuz sesleri düzenleyebilir ya da daha farklı bir şekilde sesimizi en net biçimde düzenlemek istiyorsanız bu uygulama sayesinde çevreden gelen ekstra sesleri de silme ya da düzenleme şansına sahip olabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: Dün, 22:46
Android Telefonlarda En Güzel Bebekler için Ninniler Uygulaması Full Apk indir
Bebekler için Ninniler Uygulaması Android Apk indir
Bebeklerinizin uyku problemlerini aşabilmesi için kullanabileceğiniz ninni uygulamasıyla sizlerde rahat bir uyku çekmeye ne dersiniz? Özellikle geceleri uyku sorunu yaşayan çocuklarınızı daha güzel ve daha sağlıklı büyümeleri açısından en önemli ihtiyaç sahibi oldukları uykunun kazanımı açısından sizlerde cep telefonlarınız da muhteşem bebek ninnileri uygulamasını yükleyerek olağanüstü ses kalitesi üzerinden çocuklarınızın daha rahat bir uyku çekmesini sağlayabilirsiniz. Kullanıcıların oldukça kolay bir şekilde kullandığı muhteşem uygulamayı Sitemiz yöneticileri tarafından sorumluk sahibi ebeveynlere tavsiye etmekteyiz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: Dün, 22:45
Müzik çalar Android En iyi Mp3 çalar Uygulaması Full Apk indir
Android Müzik çalar - mp3 çalar Uygulaması Full Apk indir
Cep telefonlarınızdaki müzik çalar görün kalitesinden rahatsız mısınız? Cevabınız evet ise sizlere daha güzel bir şekilde MP3 ses dosyalarını kullanma olanağını verecek müzik çalar uygulaması ile cep telefonlarımızda daha keyifli bir müzik dinlemek bir şansını yakalayabilirsiniz. Birbirinden farklı müzik sayfalarına da oluşturabileceğiniz bu uygulamayla sizlerde detaylı bir şekilde kullanım özelliğine sahip olabileceğiniz gibi bu uygulamayı gerçekten keyifle kullanacağınızı dile getirmek istiyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: Dün, 22:45
Android Mp3 Müzik Uygulaması Full Apk indir
Mp3 Müzik Uygulaması Android Apk indir
Cep telefonlarınıza daha farklı ve güncel olarak internet ortamlarında sergilenen MP3 ses dosyalarına sahip olmanızı size kazandırma işlemini gerçekleştirecek niteliklere sahip bir uygulamayla baş başa bırakmak istiyoruz. Bu uygulamayla beraber sizlerde birbirinden farklı bir çok müzik uygulamasına sınırsız bir şekilde sahip olabilirsiniz. Kullanıcılar için kolay bir kullanıma sahip ve gerçek bir müzik çalarına da sahip olan bu uygulamayla muhteşem bir müzik keyfi yaşayacaksınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: Dün, 22:44
Android Çukur Dizisi Bölümler Müzik Uygulaması Full Apk indir
Çukur Dizisi Bölümler Müzik Uygulaması Hemen indir
Show TV ekranlarında çıkan fenomen hale gelen Çukur dizisinin bölümlerini ve müzik uygulamasını birlikte barındıran muhteşem bir uygulamayla siz değerli ziyaretçilerimizin karşısındayız. Çukur dizisi seven kullanıcılarımız için tasarlanmış olan ve bölümler hakkında bilgiler veren kısa özetler geçen ve bünyesinde bölümlerdeki müzikleri sizlere birer birer ses dosyası halinde kullanmanızı sağlayan muhteşem bir uygulama olduğunu belirtmek istiyoruz. Sizlerde bu uygulamayla beraber kesinlikle muhteşem bir şekilde tasarım örneği sağlayan görüntü ve ses efektlerini kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 24-04-2018, 22:32
Android Söz Dizi Müzikleri Popüler Zil Sesi Uygulaması Full Apk indir
Söz Dizi Müzikleri Android Zil Sesi Uygulaması Full Apk indir
Askeri dizilerin son dönemlerde popüler bir şekilde ekranlara geldiği şu dönemde en çok sevilen örneklerinden birisi olarak karşımıza çıkan söz isimli dizinin birbirinden farklı zil sesleri ile siz değerli ziyaretçilerimizin hizmet vermek istiyoruz. Sevilen dizi de bulunan ses dosyalarının mobil ortamlara aktarılması ile oluşturulmuş olduğu zil sesleri uygulamasını sayfamızda bulabilir sizlerde eğlenceli bir ses alışveriş olanağını sevdiğiniz popüler dizi aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 24-04-2018, 22:31
Android Diriliş Ertuğrul Zil Sesi Uygulaması Apk indir
Orjinal Diriliş Ertuğrul Zil Sesi Uygulaması Hemen indir
TRT 1’de milyonlara hitap eden Diriliş Ertuğrul dizisinin zil seslerini cep telefonlarınız da görmek istiyorsanız gerçekten çok doğru bir sayfadasınız. Bu sayfadaki uygulama aracılığıyla sizlerde sevilen dizi Diriliş Ertuğrul'un birbirinden farklı ve bir çok kez dizi içeriğinde kullanılan ses dosyalarını mobil ortamları aktarılmış ve ses dosyaları haline getirilmiş durumdadır. Bu uygulamayla beraber sizlerde cep telefonlarınız da gerçekten güzel bir dizi uygulamasının sesi seslerine sahip olacaksınız. Bu uygulamayla beraber sizlerde cep telefonlarınız da gerçekten güzel bir dizi uygulamasının sesi seslerine sahip olacaksınız.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 24-04-2018, 22:25
Mp3 Cutter & Birleşme Android Mp3 Kesme ve Birleştirme Uygulaması Full Apk indir
Android Mp3 Kesme ve Birleşme Uygulaması Apk indir
Cihazlarınızda bulunan MP3 ses dosyalarını kesme ya da birleştirme işlemini gerçekleştirmek hiç bu kadar kolay olmamıştır. Sayfamızda bundan bu uygulama sayesinde sizlerde uygulama dahilinde cep telefonlarınız da bundan MP3 ses dosyasını alarak istediğiniz türden düzenleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 24-04-2018, 22:21
En Güzel Android Zil Sesleri Uygulaması Full Apk indir
En Güzel Android Zil Sesleri Uygulaması Bedava indir
Cep telefonlarımızda ki zil sesi tonlarını değiştirmek ister misiniz? Sizlere bu konuda yardımcı olabileceğini düşündüğümüz gerçekten güzel zil sesi tonlarına sahip olan en güzel android ses sesi uygulaması isimli muhteşem bir arşivi hizmetinize paylaşmak istiyoruz. Sizlerde hemen aşağıdaki dosya aracılığıyla bu güzel uygulamayı indirerek yepyeni zil seslerine sahip olabilirsiniz.

Android Sürüm: Android 4.0 ve üzeri
Devamı
  • Yorumlar: 0