Sponsorlu Bağlantı
Cep Adroid İnceleme
Popüler Konular
Android Oyunlar
Android Uygulamalar
Android Temalar
Zil Sesleri
Tarih: 27-04-2016, 19:58
VLC Media Player Popüler Video Oynatıcı indir
VLC Media Player Full indir
Kişisel bilgisayarların üzerinde birçok formatta dilediğiniz büyüklükte ve dilediğiniz türdeki videoları en hızlı en kolay ve en seri şekilde açabilmek için programlanmış muhteşem bir Media Player ile karşınızdayız. Dünya üzerinde birçok kişinin severek kullandığını kullanıcı yorumları dahilinde bildiğimiz VLC Media Player uygulamasıyla Bu sayfada ziyaretçilerimizin karşısındayız. Ciddi anlamda detaysal tasarımı düzeyde tutmuş olan bu muhteşem uygulama birçok kişiden kullanım kolaylığı bazında da tam not almayı kesinlikle başarmış durumda. Daha önceden de bahsetmiş olduğumuz gibi MP4 videolardan tutun gereken birçok ses dosyası uzantıları da sahip dosya uygulamaları herhangi bir sıkıntı çekmeden çalıştırabileceğiniz sayılı Media playerlar arasında bulunmaktadır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-04-2016, 13:43
Windows Skype Video ve Sesli Konuşma Uygulaması indir
Windows Skype Uygulaması indir
Dünya üzerinde birçok kişinin kullanmış olduğu sesli ve video görüşme olanağı sağlayan Skype programını bilgisayar formatlarında tasarlanmış dosyası bu sayfa dahilinde sizlerin hizmetine sunuluyor. Türkiye'de ülke dışındaki herhangi bir noktadan skype üzerinden gerek videolu arama yapmak ve Bunun sayesinde ki görüntülü konuşmalar gerçekleştirebilmek aynı zamanda video açmadan da tıpkı telefonda konuşur gibi sesli aramalar yapma imkânını sizlere sınırsızca sunmaktadır. Bu muhteşem uygulamanın in sayesinde gerçekleştirebileceğiniz video ve sesli aramaları yapmanız için tek gereken şey sadece küçük bir üye kaydında bulunmak.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 26-04-2016, 19:57
Hotspot Shield Bilgisayar ile Yasaklı Sitelere Giriş Programı indir
Hotspot Shield Son Güncelleme Hemen indir
Bilgisayarlarınız ile sınırsız internet kullanımı istiyorsanız bu sayfayı kesinlikle ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. İnternet kullanımının en üst düzeyde hızlı bir şekilde ve herhangi bir yasak gözetmeden sizlere sunmayı amaç edinmiş Süper bir uygulama ile karşınızdayız. Bilgisayarlarınızın içeriğinde bulunan güvenlik duvarlarında bazı istediğini sitelere girme imkanı sizlere vermeyebilir. Bu durumdan kurtulabilmeniz için ciddi anlamda güzel bir tasarıma sahip olan ve kullanıcılarına kolay bir kullanım olanağı sağlayan standart ses efektleri ile güçlendirilmiş süper bir hızlı güçlendirilmiş bir internet kullanımını sağlayın. Bunun için yapmanız gereken tek şey sadece aşağıdaki dosyaları ücretsiz olarak cihazlarınıza yüklemek olacaktır.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 26-04-2016, 16:53
Microsoft Office 2016 Bedava indir
Office 2016 Son Güncelleme Hemen indir
Kişisel bilgisayarlarımız ile kuşkusuz yoğun bir şekilde kullandığımız ofis uygulamalarını gerek iş yerinizde gerek gündelik hayatta birçok alanda kullanmaktayız. Yeni tasarımlara sahip olan 2016 Microsoft Office uygulamasını Bu sayfada siz değerli ziyaretçilerimize ücretsiz olarak sunmak istedik. Bilgisayarlarınızda sınırsızca kullanabileceğiniz Microsoft Word Excel Powerpoint gibi uygulamaları ücretsiz olarak bu uygulama dahilinde tek dosya içerisinde belirli bir süreliğine ücretsiz olarak kullanabilme imkanı kazanacaksınız. Uygulamada yepyeni Microsoft tasarımları kullanıcılardan tam not almayı başaran bildiği gibi aynı zamanda bu yeni ofis uygulamalarını kullanıcılara öğretebilmek adına detaylı bir yardım menüsüne de sahiptir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 26-04-2016, 13:47
GOM Player Popüler Video Player indir
GOM Player Son Güncelleme Video Oynatıcı Hemen indir
Bilgisayarlarınız ile kolay bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz video oynatıcı programı olan Gom Player ile uzantısı ne olursa olsun hızlı bir şekilde herhangi bir kayıp yaşamadan gerçekleştirebileceğiniz güzel bir video oynatıcı uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. MP4 den yüksek çözünürlüklü videolara kadar birçok Medya dosyasını kolay bir şekilde listeleyip sizlere dilediğiniz şekilde izleme imkanı sağlayan bu dünyaca ünlü Media Player uygulaması sitemiz aracılığıyla tamamıyla ücretsiz olarak son güncelleme ve tasarımları yerinde bir şekilde hazırlanmıştır. Kuşkusuz bu güzel uygulama ile Kişisel bilgisayarınız aracılığıyla film yada müzik dinleme olanağını en iyi şekilde sizlere sunulan grafik ve ses desteği altında kullanabileceksiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 26-04-2016, 10:39
Advanced SystemCare Bilgisayar Sistem Temizleyici ve Hızlandırıcı Programı indir
Advanced SystemCare Bedava Sistem Temizleyici ve Hızlandırıcı Programı indir
Kişisel bilgisayarınızda görmek istediğiniz bir önemli program olarak nitelendirebileceğimiz cihazın sistem temizleyicisi olarak yüksek performans sahibi bir hale getirmek için kullanabileceğimiz gerçekten güzel bir uygulama ile bu sayfada hizmet vermek istiyoruz. Bu güzel sistem uygulaması ile gerçekten kolay bir kullanım doğrultusunda sistemi üzerinde bilgisayarınızın performansını hızlandırma kapsamında size kolay adımlar üzerinde yapacağınız adımlar ile sistemi hızlandırma cihaz performansını üst düzey bir hale getirme imkanını sağlayacaksınız. Ciddi anlamda performans rahatlatma durumunu sisteme zararlı uygulamaları kaldırabilir.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 25-04-2016, 22:43
Internet Download Manager Hızlı Dosya indirme Programı
Internet Download Manager internetten daha hızlı dosya indirme uygulaması hemen indir
Bilgisayarlarınızı internet üzerinden kullanarak yaptığınız işlemlerde indirme planlarını düzgün tasarlayan ve indireceğiniz dosyanın en güzel şekilde sizlere ulaşmasını ve oldukça hızlı bir şekilde bu dosyayı sahip olma imkanınız bilgisayarlarınız dahilinde sağlayacak İnternet Download Manager uygulamasıyla sizlere hizmet vermek istedik. Bu detaylı uygulama dahilinde gerçekten güzel bir indirme şekli sağlayabileceğiniz gibi cihazınızı internet üzerinde oldukça hızlı bir şekilde kullanım keyfini de sizlere yaşatacağından kuşkunuz olmasın. Kişisel bilgisayarlarınız ile gerçek bir internet kullanımı hızlı bir şekilde dosya indirme imkanı kabiliyetlerini sizlere sunan bu güzel programa kesinlikle sahip olmanızı tavsiye ediyoruz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 25-04-2016, 19:39
Adobe Flash Player Bedava Son Sürüm Hemen indir
Adobe Flash Player ücretsiz indir
Bilgisayarlarınız ile internet üzerinden açmış olduğunuz herhangi bir siteden izlediğimiz videoları kolay ve akıcı bir şekilde sağlayabilmek adına cihazlarınızın gereksinim duyduğu flash player programlarının Belki de Dünya üzerinde en çok kullanılanı olan Adobe Flash Player ile bu sayfada tüm bilgisayar kullanıcılarına hitap etmek istedik. Cihazlarınızda istemiş olduğunuz videolar ve görsel nitelikleri direkt olarak açmasını sağlayan sadece internet hızı gibi unsurlar bildiğiniz gibi sizlerin karşısında durmaz. Kaldı ki günümüzde tasarlanmış olan yepyeni video örneklerinin üst düzey çözünürlükler ile yaratılmış olduğunu bildiğimiz gibi bunların açılabilmesi için bilgisayarlar üzerinde kesinlikle bir Flash Player uygulamasını ihtiyaç duyduğunu görebilmekteyiz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 25-04-2016, 16:35
360 Total Security Bilgisayarlarınız için Bedava En Kapsamlı Antivirüs Programı Hemen indir
360 Total Security Bedava Son Sürüm Antivirüs Uygulaması indir
Pahalı bir şekilde internet ortamında hizmet veren antivirüs uygulamalarını tercih etmekten yana Sizlerde Onay vermiyorsanız bilgisayarlarınızı trojen ve Truva Atı Gibi birçok zararlı yazılımlardan koruyabilmek adına tasarlanmış olan tamamıyla ücretsiz ve güncel bir şekilde sitemiz aracılığıyla sizlerin hizmetine sunulan 360 total security programını sizlere sunmak isteriz. Uygulamanın herhangi bir ücret talebi bulunmaması en önemli özelliklerinden birisi olarak karşımıza çıktığı gibi bu uygulama üzerinde geniş bir tarama imkanı sağlaması da kullanıcıların da oldukça güzel bir not almayı başarabilmiştir. Kişisel cihazlarınız üzerinde oldukça kolay bir kullanım olanağı sağlayan bu antivirüs uygulaması ile cihazınızı internetten gelebilecek olası herhangi bir güvenlik tedbirine sarsacak uygulamalardan ve zararlı yazılımlardan yüzde yüz bir şekilde savunma imkânını sağlayabileceksiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 25-04-2016, 13:31
WinRAR Dosya Sıkıştırma Programı Hemen indir
WinRAR Son Güncelleme Hemen ücretsiz indir
Bilgisayarlarınız üzerinde çokça geniş alanlar kaplayan dosyalarınızın daha düşük megabayt var ya da veritabanını kapsayacak şekilde daha küçük boyutlarda olmasını isteyen kullanıcılarımız için tasarlanmış olan dünyada birçok kişinin kullanmış olduğu WinRaR uygulamasıyla siz değerli ziyaretçilerimizin karşısındayız. Bu muhteşem uygulama kullanıcılara son güncelleme halinde sitemizde hizmet verdiğini belirtmek isteriz. Sıkıştırma uygulamaları arasında Şüphesiz ki RAR ve zip uzantısını taşıyabilen dosyaları tasarlayan en popüler uygulama olarak bu WinRaR uygulamasını cihazlarınıza yükleyebilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0